ObserwujObserwujesz Wiadomość
IgnorujIgnorujesz Zgłoś nadużycie Zaproś na sesję
Jeżeli dodasz osobę do ignorowanych, nie będzie ona mogła dodawać komentarzy ani oceniać Twoich zdjęć.

DamianZietkowski

Model

Model DamianZietkowski Odwiedzin 5325 Ocena ogólna 5.3

O mnie

Cześć jestem Damian, Jestem modelem z dużym doświadczeniem, który od czasu do czasu realizuje się również jako aktor. Chętny na współpracę z marką odzieżową, udział w reklamie lub w innym projekcie komercyjnym. Zapraszam zainteresowanych do kontaktu. Mam duże doświadczenie w sesjach zdjęciowych reklamowych, spotach i produkcjach TV. Brałem udział w reklamach dla takich marek jak: Betlewski, Larios, Polo Market, Vision Express, Takko Fashion, Coolpack, Oponeo, EnvieClinic, Yoclub, Lux Med, Supersonic, Litex Garden, Aisko, Hairmax, Omniluxmed, Cazzotti, NoBlue, Pawis, Totalbet, Avon, Stealigiht, Termy Poddębice, Casio, Enpli. Jestem również otwarty na ciekawe projekty na zasadach TFP. Jeśli masz jakiś pomysł - pisz. Rozważę każdą propozycję. Profesjonalizm to moje drugie imię. Znajdziesz mnie również na: Facebook - https://fb.me/DamianZietkowskiModel/ Instagram - https://www.instagram.com/damian_zietkowski88/

Doświadczenie i wymiary

Doświadczenie Duże
Profesja Model
Wiek 34
Wzrost 186
Waga 86
Klatka 106
Pas 85
Włosy Krótkie
Kolor Brązowe
Kolor oczu Niebieskie
Odzież M
Obuwie 43

Zakres pracy

  • Fashion
  • Portret
  • Glamour
  • Akt
  • Edytorial
  • Nagość zakryta
  • Make up / stylizacja
04 sierpnia 2021 Agnieszka_Bielecka Fotograf

Pozytywna: Polecam współpracę z Damianem - jest fotogeniczny, zaangażowany, daje z siebie 100%. Do tego przesympatyczny jako człowiek. Sesja przebiegła w przemiłej atmosferze. Przed nami umówiona kolejna sesja. Serdecznie polecam Damiana.

Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja
11 lipca 2021 Studio75 Fotograf

Pozytywna: Bardzo dobra współpraca. Model dużo daje od siebie, ale równocześnie jest otwarty na pomysły fotografa. Atmosfera podczas sesji przyjemna i bezstresowa :))
Polecam bardzo Damiana. Mam nadzieję na dalszą współpracę. :)

Edytuj Studio75 6.0 0 Studio75 Fotograf
Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja