ObserwujObserwujesz Wiadomość
IgnorujIgnorujesz Zgłoś nadużycie Zaproś na sesję
Jeżeli dodasz osobę do ignorowanych, nie będzie ona mogła dodawać komentarzy ani oceniać Twoich zdjęć.

leshynka

Modelka

Modelka leshynka Odwiedzin 67843 Ocena ogólna 5.6

O mnie

Ostatnio marzy mi się zdjęcie na lub przy Vespie/innym skuterze... Maxmodels to nie Tinder, a tym bardziej Roxa, proszę sobie darować takie wiadomości, bo będą leciały zgłoszenia. Studiuję i mieszkam w Poznaniu, te tereny i studia najlepiej znam i tutaj mam też najwięcej projektów. W wakacje często bywam w Trójmieście, bo to moje rodzinne strony. Dojeżdżam do Warszawy, Wrocławia, Bydgoszczy, Szczecina. Uważam, że fotografia to sztuka, która powinna coś przekazywać, wyróżniać się stylem, tematem, formą. Nudne zdjęcia są jak współczesne landszafty, więc jeśli chcecie zaproponować tfp, to lepiej niech nie będą to ,,sensualne klimaty w studio". Ulubione tematy: glamour, retro, cosplay. ZN to u mnie BUDUAR, a nie ugrzeczniony akt.

Doświadczenie i wymiary

Doświadczenie Średnie
Profesja Modelka
Wiek 22
Wzrost 168
Waga 47
Biust 86
Talia 59
Biodra 91
Włosy Bardzo długie
Obecny kolor Jasny blond
Naturalny kolor Ciemny blond
Kolor oczu Zielone
Odzież XS
Obuwie 36
Biustonosz D65

Zakres pracy

  • Fashion
  • Portret
  • Glamour
  • Akt
  • Edytorial
  • Nagość zakryta
  • Make up / stylizacja
06 kwietnia Zatrzymaj_Czas_Na_Zawsze Fotograf Wszystkie referencje od tej osoby: 3 (Zobacz) Zobacz wystawioną referencję

Pozytywna: Agata to zjawiskowa dziewczyna o subtelnym uśmiechu , emanująca urodą i wdziękiem. „ Kwiat w ogrodzie życia, rozkwitający swym pięknem ”. Anioł o magicznym spojrzeniu . Podczas naszej współpracy bardzo profesjonalne podejście do każdej sesji zdjęciowej którą zaplanowaliśmy i zrealizowaliśmy . Polecam wszystkim współpracę z Agatą .

Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja
01 kwietnia Zatrzymaj_Czas_Na_Zawsze Fotograf Wszystkie referencje od tej osoby: 3 (Zobacz)

Pozytywna: Kolejna nasza sesja zdjęciowa tym razem plenerze metro Warszawskie . Agata do tej sesji przygotowała się profesjonalnie i dobrała stylizację. Podczas tej sesji zdjęciowej współpraca i kontakt na bardzo wysokim poziomie. Bardzo dobrze się czuje przed obiektywem aparatu jak „ ryba w wodzie „ podczas pozowania . Praca z tą modelką to wielka przyjemność tworzenia ciekawych i kreatywnych projektów. Zaskakuje swoimi pomysłami podczas sesji zdjęciowej co przekłada się na super kadry. Sesja zdjęciowa przebiegła w bardzo miłej atmosferze . Z całego serca polecam współpracę z Agatą.

Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja
28 marca Zatrzymaj_Czas_Na_Zawsze Fotograf Wszystkie referencje od tej osoby: 3 (Zobacz) Zobacz wystawioną referencję

Pozytywna: Agata jest śliczną o wyjątkowej urodzie modelką. Jest idealna pod każdym względem, jak anioł, idealne ciało, figura, magiczne oczy, a to spojrzenie… . Praca z nią to wielka radość tworzenia projektów, kreatywna, bardzo zaangażowana i świetnie przygotowana do sesji zdjęciowej. Bardzo dobry kontakt przed I w trakcie sesji. Otwarta na pomysły i inspiracje fotografa. Polecam z całego serca współpracę z Agatą koleżankom I kolegom fotografom bo naprawdę warto.

Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja
12 marca MacMonro Fotograf Zobacz wystawioną referencję

Pozytywna: Agata jest czarującą, bardzo zdolną i zmotywowaną modelką. Świetnie słucha, potrafi wczuć się w zadaną rolę i ma tę cenną umiejętność "płynięcia" w pozowaniu - doskonale pozuje do wideo. Dysponuje znakomitą paletą emocji, świetnie się rusza, ma w sobie naturalną elegancję i nieprzebrane ilości energii. Ponadto posiada szaloną ilość pomysłów na siebie i bogatą garderobę. Polecam serdecznie współpracę z Agatą.

Edytuj MacMonro 5.6 0 MacMonro Fotograf
Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja