ObserwujObserwujesz Wiadomość
IgnorujIgnorujesz Zgłoś nadużycie Zaproś na sesję
Jeżeli dodasz osobę do ignorowanych, nie będzie ona mogła dodawać komentarzy ani oceniać Twoich zdjęć.

lovingblueeyed

Modelka

Modelka lovingblueeyed Odwiedzin 6109 Ocena ogólna 6.0

O mnie

Z nudy - modelka, z zamiłowania fotograf dziecięcy, chociaż coraz częściej goszczę starsze "dziewczynki" przed obiektywem. Wbrew tematyce, którą się zajmuję, uwielbiam kontrowersję na zdjęciach. Uwielbiam podejmować tematy problemów społecznych, zarówno w fotografii, jak i grafice czy też rysunku. Jestem głową pełną pomysłów, uwielbiam adrenalinę, choć nie powiem, wejście i zejście z dachu było ciężkie. Alternatywa - moja miłość Chcę zrobić coś ciekawego. Coś magicznego. Coś, czego nie zrobił nikt! Wrocław -terminy nie takie proste jak się wydawało.. dostępna w tygodniu, popołudniami. w kwestii plenerów - niedziela ok.14 po wcześniejszym ustaleniu tfp :)) / jeśli proponujesz, to jest to dla mnie jednoznaczne z tfp. Nie odpowiadam za późniejsze "rozczarowanie", tylko dlatego, że Ty "zapomniałeś/aś" mi powiedzieć o kosztach.

Doświadczenie i wymiary

Doświadczenie Niewielkie
Profesja Modelka
Wiek 20
Wzrost 184
Waga -
Biust -
Talia -
Biodra -
Włosy Krótkie
Obecny kolor Jasny blond
Naturalny kolor Ciemny blond
Kolor oczu Niebieskie
Odzież M
Obuwie 40
Biustonosz -

Zakres pracy

  • Fashion
  • Portret
  • Glamour
  • Akt
  • Edytorial
  • Nagość zakryta
  • Make up / stylizacja
10 sierpnia 2014 maariolah Fotograf Wszystkie referencje od tej osoby: 2 (Zobacz)

Pozytywna: Weronika to modelka, która inspiruje. Patrząc na nią mam milion pomysłów na następne zdjęcie. Niesamowicie pozuje, nic nie trzeba jej mówić, wie sama co robić. Na sesje przychodzi z głową pełną pomysłów i nie boi się niczego, nawet wchodzenia na dach! Polecam jak najbardziej! I mam nadzieję na kolejną współpracę, bo Weronika nie jest twarzą, która po jakimś czasie się znudzi, jest przede wszystkim osobowością! Uwielbiam!! i polecam :))

Zdjęcie zostało usunięte
04 sierpnia 2014 kkkamilak Fotograf Zobacz wystawioną referencję

Pozytywna: Polecam polecam polecam jak najbardziej! :D Pomysłowa dziewczyna, odważna i wie co robi! Modelka jakich mało, a efekty zdjęć fenomenalne :)

Edytuj kkkamilak :)
dziękuję ! 6.0 2 kkkamilak Fotograf
Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja
17 sierpnia 2013 maariolah Fotograf Wszystkie referencje od tej osoby: 2 (Zobacz)

Pozytywna: Zorganizowana, naturalna, a przede wszystkim bardzo ładna, zgrabna i dłuuugonoga dziewczyna. Na sesję przyszła przygotowana na 100% i z pozytywnym nastawieniem, to się lubi i ceni! Otwarta na propozycje i wskazówki, wyluzowana, nie boi się obiektywu. Czas podczas zdjęć nie wiadomo kiedy mija. Polecam, bo naprawdę warto! :)