Nowy uczestnik w domu "Top Model"

REKLAMA
REKLAMA
Nowy uczestnik w domu

Oczekiwania wobec modeli i modelek są coraz większe! W ostatnim odcinku czekały na nich różnorodne zadania, podczas których wspierali ich wyjątkowi goście: Jerzy Owsiak, Cleo Ćwiek, Misiek Koterski, Natasza Urbańska oraz Roksana Węgiel. To jednak nie koniec niespodzianek! Wczoraj poznaliśmy także nowego uczestnika show! Sprawdźcie, jak aspirujący modele poradzili sobie z zadaniami, ale też z wzajemnymi relacjami. Czy Kindze i Klaudii udało się w reszcie dojść do porozumienia?

 

 

Zobacz portfolo Klaudii El Dursi >>>

 

Ten odcinek na pewno nie był łatwy dla Klaudii El Dursi. Modelka postanowiła podzielić się z pozostałymi uczestnikami swoją dramatyczną historią z przeszłości. Opowiedziała domownikom o trudnej relacji z pochodzącym z Libii ojcem. Wyznała, że gdy jej mama była z nią w ciąży, ojciec porwał jej siostrę. Na szczęście udało się ją sprowadzić. Jednak, gdy Klaudia była w liceum, ojciec znów pojawił się w jej życiu. Niestety nie było to dobre wspomnienie. Dziewczyna opowiedziała, że ojciec naciskał na jej przyjazd do jego kraju: "Oświadczył, że w Libii ma dla nas mężów. Chciał nas normalnie sprzedać i to był mój ostatni kontakt z nim".

 

Klaudia El Dursi, fot. TVN/Piotr Filutowski

 

Następne zadanie przysłonił z kolei konflikt między Klaudią i Kingą. W tej konkurencji aspirującym modelom i modelkom towarzyszyły wokalistki: Natasza Urbańska i Roksana Węgiel. Artystki zabrały uczestników na plan, gdzie w parach mieli oni nagrać krótki film w klimacie roller disco lat 90. O ujęcia zadbali Piotr Książek i Szymon Dudka. Do pracy przy nagraniu piętnastosekundowych modowo-reklamowych spotów uczestnicy zostali dobrani w pary. Najwięcej emocji wzbudziła decyzja o tym, że Klaudia El Dursi i Kinga Wawrzyniak mają wspólnie nagrać film. Dziewczyny już od dłuższego czasu nie pałają do siebie sympatią. Klaudia w dalszym ciągu ma do Kingi ogromny żal za słowa, które jej rywalka wypowiedziała na ostatnim panelu i dała tym samym jurorom do zrozumienia, że jest przez Klaudię dręczona.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Top Model Polska TVN (@topmodelpolskatvn) Paź 14, 2019 o 1:38 PDT

Klaudia i Kinga

 

Zobacz więcej zdjęć Kingi Wawrzyniak >>>

 

Gdy modelki dowiedziały się, że muszą ze sobą współpracować, trudno było im ukryć nerwy. Klaudia El Dursi ze łzami w oczach wyznała, że jest za stara na takie numery i nie przyszła do programu po to, aby brać udział w takich szopkach. Kolejny raz zaznaczyła też, że czuje się bardzo upokorzona przez Kingę. Natomiast Kinga starała się zapanować nad emocjami i powiedziała, że oddziela relacje od pracy na planie, choć wcześniej też przyznała, że ma dość tej sytuacji. Ostatecznie ta współpraca wyszła dziewczynom na dobre - ich spot wypadł świetnie.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Top Model Polska TVN (@topmodelpolskatvn) Paź 14, 2019 o 1:42 PDT

Ania i Staszek

 

Najlepszą parą w tym zdaniu byli Ania i Staszek, jurorzy docenili to, że ich film opowiedział wciagającą historię, a każde z nich w nim błyszczało. Jury, których oficjalny skład uzupełniła Natasza Urbańska i Michał Koterski, uznali, że w tym odcinku odpadną dwie osoby. Zdecydowali, że za mało dali z siebie Rafał Torkowski i Kinga Dębska i to oni pożegnali się z programem.

 

Więcej zdjęć Ani Jaroszewskiej >>>

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Top Model Polska TVN (@topmodelpolskatvn) Paź 14, 2019 o 1:59 PDT

Kinga Dębska w roli Gertrudy z filmu "Zaplątani" oraz Rafał Torkowski jako Hades z "Herkulesa"

 

K. Bińczak-Roszczypała/ Redakcja Maxmodels.pl

Zdjęcie główne: TVN, fot.: Bartosz Krupa/East News.

Komentarze (0)
Twój komentarz może być pierwszy
Więcej z: Newsy
Zdjęcia MaxModels
Edytuj MarekDmr 5.8 2 MarekDmr Fotograf
Edytuj Juliettee 6.0 3 Juliettee Modelka
Edytuj Karolina5199 fot.  kasekimo 6.0 5 Karolina5199 Modelka
Edytuj sagaj 6.0 1 sagaj Fotograf
Edytuj Milss 6.0 2 Milss Modelka
Edytuj rixsie Fot. Kasekimo 6.0 2 rixsie Modelka
Edytuj Ailis 6.0 3 Ailis Modelka
Edytuj danielo00 6.0 2 danielo00 Fotograf
Zobacz więcej zdjęć