Pogoria Fashion Weekend

REKLAMA
Pogoria Fashion Weekend

Już 26 i 27 września odbędzie się niezwykły event POGORIA FASHION WEEKEND. Podczas dwóch modowych dni w Centrum Handlowym Pogoria w Dąbrowie Górniczej zaprezentowane zostaną najnowsze trendy na sezon jesień/zima 2015/2016.


W sobotę na wybiegu zobaczymy kolekcje designerów oraz nowych marek na rynku m.in. Patrycja Plesiak, Bjorn, Bez Ale, Gabriela Hezner, Nubee i wiele innych. W roli modelek finalistki i laureatki konkursu THE LOOK OF THE YEAR. Na zakończenie pierwszego dnia POGORIA FASHION WEEKEND zapraszamy na koncert ŁUKASZA ZAGROBELNEGO.
Natomiast w niedzielę zaprezentowane zostaną najnowsze propozycje renomowanych marek takich jak: Bytom, Grey Wolf, Orsay, Lavard, Gatta, Carry, Blue Shadow, Bonita, Sizeer, Takko Fashion i wiele innych. Pokazy poprowadzi CONRADO MORENO.

 

W finale eventu POGORIA FASHION WEEKEND zostanie zaprezentowana najnowsza kolekcja marki LE DESIR, której założycielką i projektantką jest MAGDA WIZNER.


Przez cały weekend w Centrum Handlowym Pogoria każdy z gości będzie miał możliwość poznać trendy na nadchodzących sezon, a także oddać się w ręce profesjonalistów branży mody, stylistów fryzur i wizażystów, którzy będą czekać na Państwa i służyć swoją radą!


Podczas modowego weekendu będziemy również wyszukiwać i nagradzać najlepiej ubranych klientów Centrum Handlowego Pogoria, których zaprosimy na mini sesję zdjęciową.


Redakcja MaxModels.pl / materiały prasowe

 

Komentarze (0)
Twój komentarz może być pierwszy
Więcej z: Wydarzenia
Zdjęcia MaxModels
Edytuj refusedtobelieve 6.0 2 refusedtobelieve Fotograf
Edytuj bg-fotografia 6.0 0 bg-fotografia Fotograf
Edytuj SebastianSzala 6.0 0 SebastianSzala Fotograf
Edytuj Iza_Ambroziak 6.0 1 Iza_Ambroziak Modelka
Edytuj PiotrDochniak modelka : @maja.kmiecik 6.0 0 PiotrDochniak Fotograf
Edytuj PiotrDochniak modelka : @maja.kmiecik 6.0 0 PiotrDochniak Fotograf
Edytuj przyjdznaportret Ola 6.0 0 przyjdznaportret Fotograf
Edytuj OlgaHalik1 6.0 0 OlgaHalik1 Modelka
Edytuj ludwik_a 6.0 0 ludwik_a Modelka
Edytuj Pablo456 MUA: Magda Gaś - Sokół 6.0 12 Pablo456 Fotograf
Zobacz więcej zdjęć