Pokaz mody dziecięcej jako finał tegorocznej współpracy Mustache.pl i Omenaa Foundation

REKLAMA
REKLAMA
Pokaz mody dziecięcej jako finał tegorocznej współpracy Mustache.pl i Omenaa Foundation

20 grudnia podczas Mustache Yard Sale vol. 20 odbył się charytatywny pokaz mody w którym wystąpiły dzieci gwiazd. Pokaz jest podsumowaniem tegorocznej współpracy fundacji Omeny Mensah i platformy Mustache.pl. Stylizacje zostały przygotowane przez Radka Pestkę, zwycięzce V edycji "Top Model", a wszystko odbywało się przy utworach zespołu The Dumplings, którego występ uświetnił pokaz.

 

Omenaa Mensah, od lat zaangażowana w pomoc dzieciom z Ghany kontynuuje zbieranie funduszy na budowę ośrodka szkolnego w Don Bosco. Ośrodek ma nie tylko zapewniać dostęp do edukacji ale także dawać bezpieczeństwo dla blisko 150 podopiecznych. Jest to kolejny, po kolekcji Spełniamy Marzenia, wspólny projekt Omenaa Foundation i platformy Mustache.pl

 

 

Pokaz mody odbył się w Pałacu Kultury i Nauki podczas targów Mustache Yard Sale vol 17 powered by Honor. W marmurowych wnętrzach Sali Mikołajskiej po wybiegu spacerowali nietypowi modele i modelki - były to pociechami znanych gwiazd zaangażowanych w działania fundacji oraz dzieci współpracujące z Fundacją. Stylizacje stworzone przez Radka Pestkę zaprezentowali m.in. córka Odety Moro - Sonia, Maksiu - syn Katarzyny Zdanowicz, Helenka i Franek - urocze bliźnięta Marty Kuligowskiej, mała Zosia - córka Mariusza Totoszki i Justyny Tomańskiej a swoich kolegów i koleżanki wspierał córka Nataszy Urbańskiej i Janusza Józefowicza - Kalinka. Na wybiegu pojawiły się też Kolorowe Dzieci - podopieczni Omenaa Foundation.

 

 

Podczas pokazu zaprezentowane zostały ubrania polskich projektantów oraz specjalna linia produktów, na które naniesiono autentyczne rysunki przedstawiające marzenia dzieci z Ghany. Stylistki Mustache.pl Adrianna Trzcińska i Joanna Rutkowska, które wspierały Radka Pestkę w komponowaniu setów z ubrań marek DAP, Czahor, Honolulu, Z metra cięte, maybe4baby, Mr. GUGU & Miss GO oraz Aloha From Deer. Podczas pokazu miła miejsce premiera butów BARTEK, ze specjalnej kolekcji zaprojektowanej wraz z platformą Mustache.pl. Kolekcja pojawi się w sprzedaży w 2016 roku.

 

 

Pośród gości pokazu znaleźli się Agnieszka Jastrzębska, Rafał Maślak, Rafał Jonkisz, Odeta Moro, Natasza Urbańska, Marta Kuligowska, dr Krzysztof Gojdź, Katarzyna Zdanowicz, Mariusz Totoszko czy Justyna Tomańska. Całe wydarzenie odbyło się w rodzinnej atmosferze i było prawdziwym świętem najmłodszych gwiazd, których zupełnie nie stresowała atmosfera wybiegu i błysk fleszy.

 

 

Pokaz wyreżyserował Maciej Majzner a całość odbyła się przy wspaniałych utworach zespołu The Dumplings. Justyna Święs i Kuba Karaśnie zaprezentowali materiał z najnowszej płyty Sea You Later. Wspaniały makijaż przygotowała firma INGLOT a niesamowite fryzury salon U Fryzjerów. Na koniec wydarzenia prowadzonego przez Omenę Mensah pojawił się tort Lary Gessler z firmy Słodko-Słone.


Akcja dostępna na stronie:
https://www.mustache.pl/marki/mustache-x-omenaa-foundation

 

 

 

 

 

Redakcja MaxModels.pl / materiały prasowe

 

Komentarze (1)
Dodaj komentarz
nefryt 21 grudnia 2015Model
Jako dziecko znanej czy też nieznanej osoby nie chciałbym być modelką czy modelem dla osoby, która wyraźnie zaznaczyła w programie "Top Model", że nie lubi dzieci i niedobrze się z nimi czuje. Chyba że Radkowi już się zaczęło coś zmieniać w myśleniu z końcem nastoletności, przydałoby się.
Ciekawe?
4
0
| Odpowiedz
Więcej z: Wydarzenia
Zdjęcia MaxModels
Edytuj SajmonWhite 6.0 0 SajmonWhite Fotograf
Edytuj SajmonWhite 6.0 0 SajmonWhite Fotograf
Edytuj ShuraMUA 6.0 0 ShuraMUA Wizażysta
Edytuj ShuraMUA 6.0 0 ShuraMUA Wizażysta
Edytuj nitteka 6.0 1 nitteka Fotograf
Edytuj LeshDesign 6.0 1 LeshDesign Fotograf
Edytuj mayyxa 6.0 1 mayyxa Modelka
Edytuj dorotast 6.0 1 dorotast Modelka
Edytuj Siwy75 SUMMER 2020 - Gdynia Babie Doły 6.0 0 Siwy75 Fotograf
Zobacz więcej zdjęć