Pozostała w cieniu siostry, choć robiła oszałamiającą karierę na wybiegach.

Dodano: 28.10.2022
REKLAMA
Pozostała w cieniu siostry, choć robiła oszałamiającą karierę na wybiegach.
Zdjęcie: Instagram @ewa_pacula

Ewa Pacuła zrobiła oszałamiającą karierę w świecie modelingu. Gdy nie było już o niej tak głośno i wydawało się, że czas jej sławy przeminął, ponownie pojawiła się w show-biznesie. Tym razem jako aktorka. Jakie były największe osiągnięcia Ewy Pacuły?

 

 

Przeczytaj też:

Zgoliła włosy i wytatuowała chińskiego smoka. Miała tylko 19 lat

 

Jak przebiegała kariera Ewy Pacuły?

 

Urodziła się 16 grudnia 1971 r. w Tomaszowie Lubelskim. Dorastała jako zwykła nastolatka. Życiorys Ewy Pacuły odmienił się, gdy skończyła 19 lat. Dzięki siostrze, Joannie, nastolatka miała szansę spróbować swoich sił jako fotomodelka w Stanach Zjednoczonych. Wielu mówiło o tym, że tylko z powodu koneksji rodzinnych mogła coś osiągnąć za oceanem. Jednak Ewa od początku samodzielnie pracowała na swój sukces.

 

Śliczna blondynka o typowo słowiańskiej urodzie spodobała się agentom w Los Angeles. Pacuła podpisała kontrakt i szybko zaczęła dostawać kolejne angaże. Prezentowała kolekcje wielu znanych marek. Pracowała m.in. dla Emporio Armaniego.

 

ADAM JANKOWSKI/REPORTER

 

Kolejnym osiągnięciem Ewy Pacuły był jej kontrakt z agencją w Miami. Dla tego pracodawcy robiła sesje głównie jako fotomodelka. Zleceń jej nie brakowało, ale jako osoba lubiąca wyzwania zdecydowała się na przeprowadzkę do światowej stolicy mody - Paryża. Czy wtedy osiągnęła punkt zwrotny w karierze? Tak, ale wcale nie dlatego, że na długo zagrzała miejsca we Francji. Ku zaskoczeniu wielu osób zdecydowała się na powrót do kraju.

 

Ewa Pacuła - gwiazda małego i dużego ekranu

 

Powrót do kraju spowodował, że - mimo znanego nazwiska i pozycji w świecie mody - musiała zacząć praktycznie od zera. Kariera Ewy Pacuły w Polsce rozwijała się powoli. Początkowo modelka dostawała tylko małe zlecenia, ale z czasem pojawiała się na wybiegach największych polskich projektantów. Współpracowała z Teresą Rosati, marką Hexeline, Anną Brodzińską, Xymeną Zaniewską, Barbarą Hoff oraz Natalią Jaroszewską.

 

 

W drugiej połowie lat 90. Ewa Pacuła stawiała swoje pierwsze kroki w telewizji. Zaczęła od współpracy z Canal+. Była prezenterką takich programów jak „Nie Przegap" oraz „Nigdzie Indziej". Sprawdziła się w tej roli i na rzecz pracy na ekranie zrezygnowała z kariery w modelingu. Związała się ze stacją TVN Warszawa. Na jej antenie przez jakiś czas prowadziła program „Warszawianka".

 

O wiele dłuższa była jej współpraca ze stacją Polsat Café. W latach 2009-2015 występowała jako prowadząca programu „Dobrenocki", który poruszał tematy związków i seksualności. Cieszył się on sporą popularnością wśród widzów i ugruntował pozycję Ewy w polskim show-biznesie.

 

Jako przebojowa kobieta świadomie rozwijająca swoją karierę Ewa Pacuła spróbowała też swoich sił w aktorstwie. Mimo że nie skończyła żadnej szkoły, która mogłaby nauczyć ją warsztatu, udało się jej dostać rolę w kilku filmach i serialach. Pojawiła się gościnnie w takich produkcjach jak „Teraz albo nigdy!" czy „Lokatorzy".

 

Czy życie prywatne Ewy Pacuły też było pełne szczęśliwych momentów?

 

Jej kariera toczyła się wyśmienicie, mimo śmiałych decyzji, np. tej o powrocie do Polski. Natomiast życie prywatne Ewy Pacuły nie zawsze przebiegało równie szczęśliwie. Była w związku ze znanym polskim sportowcem, Przemkiem Saletą. Małżonkowie przez kilka lat tworzyli zgraną parę. Jednak sielankę przerwała nagła chora ich córki, Nicole.

 

Kamil Piklikiewicz /East News

 

Ostra niewydolność nerek, z którą zmagała się dziewczyna, wymagała przeszczepu. Był to jedyny sposób, aby uratować jej życie. Okazało się, że dawcą mógł być jej ojciec. Operacja zakończyła się pomyślnie i Nicole wróciła do zdrowia. Jednocześnie różne perturbacje spowodowały, że Ewa Pacuła i Przemysław Saleta zdecydowali się rozstać.

 

Co się dzieje teraz z Ewą Pacułą?

 

Po trudnych przejściach związanych z chorobą córki i rozwodem Ewa Pacuła skupiła się na pracy. Jednak gdy poznała biznesmena, Macieja Łuczaka, okazało się, że jest w stanie znów stworzyć długotrwały i satysfakcjonujący związek. Para doczekała się dwóch córek: Zuzanny i Poli. Ku zaskoczeniu wszystkich po 14 latach zdecydowali się sformalizować związek. Ewa Pacuła ponownie założyła białą suknię i wypowiedziała sakramentalne „tak".

 

Ewa Pacuła bardzo chroni swoje życie prywatne. W każdym razie na zdjęciach, które czasami publikuje w swoich social mediach, wydaje się być spełnioną kobietą.

 

Przeczytaj też:


Kiedyś dziewczyna Biebera, dziś żona Beckahma. Kim jest żona młodego milionera?

 

Jedna z najgorętszych modelek świata. Z seksem czekała do ślubu

 

Joanna Gałczyńska/Maxmodels.pl

Komentarze (0)
Twój komentarz może być pierwszy
Więcej z: Newsy
Zdjęcia MaxModels
Edytuj Ellllla 6.0 2 Ellllla Modelka
Edytuj Szooker 6.0 0 Szooker Fotograf
Edytuj monikasiedlik 6.0 2 monikasiedlik Modelka
Edytuj IwonaS 6.0 0 IwonaS Modelka
Edytuj Adam-ski 6.0 2 Adam-ski Fotograf
Edytuj Eliza-N 6.0 1 Eliza-N Modelka
Edytuj Alpinista Nikola 6.0 0 Alpinista Fotograf
Edytuj ivoilona 6.0 1 ivoilona Fotograf
Zobacz więcej zdjęć