Relacja z warsztatów z Rebel Look w Szkole Wizażu i Stylizacji Artystyczna Alternatywa

REKLAMA
REKLAMA
Relacja z warsztatów z Rebel Look w Szkole Wizażu i Stylizacji Artystyczna Alternatywa

W miniony czwartek w krakowskiej Szkole Wizażu i Stylizacji Artystyczna Alternatywa odbyły się pierwsze bezpłatne warsztaty konkursowe z udziałem autorki bloga RebelLook, Magdy Samborskiej. W siedzibie uczelni z samego rana pojawiły się uczestniczki wydarzenia, które zasiadły w szkolnych ławkach, aby posłuchać o tym, jak wygląda praca stylistki.


W pierwszej części imprezy Magda Samborska opowiedziała o swoim doświadczeniu jako stylistka i blogerka oraz jakie połączenia kolorów i fasonów sprawdzają się przed obiektywem. Po wykładzie dziewczyny zostały podzielone na pary według zainteresowań - w każdej parze była jedna osoba bardziej skoncentrowana na stylizacji i jedna miłośniczka wizażu. Zadaniem par było wystylizowanie przydzielonej im modelki w taki sposób, aby prezentowała się jak najciekawiej na zdjęciu.

 

Ilość i jakość pomysłów była zaskakująca - uczestniczki nie bały się ekstrawaganckich rozwiązań, dzięki czemu efekty spełniały założenia zadania w stu procentach. Kluczowym elementem sukcesu była współpraca wewnątrz pary, ponieważ sesja zdjęciowa to zawsze produkt pracy grupowej. Magda Samborska mentorowała dziewczynom podczas wizyt w stylizatorni, a konsultacji i pomocy przy wykonaniu makijażu udzielały wybrane uczennice szkoły, Basia Biedroń i Kasia Tekiela

 

Magda Samborska, fot. Szymon Boczek

 

Następnym etapem było przeprowadzenie sesji zdjęciowej wszystkich stylizacji. Dla wielu uczestniczek była to najbardziej ekscytująca część wydarzenia, kiedy ich praca ożywała w obiektywie fotografa, Szymona Boczka. Przed nami najważniejsza część konkursu, czyli ogłoszenie zwycięskiej stylizacji!

 

Szkoła Wizażu i Stylizacji Artystyczna Alternatywa dziękuje wszystkim adeptkom stylizacji i wizażu za udział w warsztatach, a przede wszystkim za ogromny zapał i zaangażowanie. Wszystkie zdjęcia z sesji zostaną opublikowane już wkrótce na stronie internetowej szkoły, serdecznie zapraszamy do wizyty tutaj. Niebawem pojawią się zapowiedzi kolejnej edycji warsztatów, więc śledźcie na bieżąco informacje na stronie!

 

fot. Szymon Boczek


fot. Szymon Boczek


Zobacz więcej zdjęć z warsztatów >>>

 

Komentarze (0)
Twój komentarz może być pierwszy
Więcej z: Wydarzenia
Zdjęcia MaxModels
Edytuj Melisaa 6.0 2 Melisaa Modelka
Edytuj wpixel 6.0 2 wpixel Fotograf
Edytuj Pattta 6.0 0 Pattta Fotograf
Edytuj Dzasmina_ 6.0 0 Dzasmina_ Modelka
Edytuj Pattta 6.0 0 Pattta Fotograf
Edytuj Na-drabinie 6.0 0 Na-drabinie Fotograf
Edytuj Crom Aleksandra Żero 6.0 0 Crom Fotograf
Edytuj marekurbanowski ...... 6.0 0 marekurbanowski Fotograf
Edytuj danielo00 6.0 1 danielo00 Fotograf
Zobacz więcej zdjęć