Rozpoczyna się tegoroczna edycja konkursu THE LOOK OF THE YEAR 2017

REKLAMA
REKLAMA
Rozpoczyna się tegoroczna edycja konkursu THE LOOK OF THE YEAR 2017

Rozpoczyna się kolejna edycja najstarszego i najbardziej prestiżowego konkursu modelingowego THE LOOK OF THE YEAR. Gala finałowa wydarzenia odbędzie się jesienią! Prezentujemy wyjątkową sesję zdjęciową kampanii THE LOOK OF THE YEAR 2017 z udziałem laureatów zeszłorocznej edycji!

 

„Główną inspiracją kampanii THE LOOK OF THE YEAR na rok 2017 był backstage pokazów mody. Wszystkie kadry są ciasne i dynamiczne. Pokazują one energię, która jest wszechobecna za kulisami modowego wydarzenia. Kampania bazuje na bieli i szarości, która jest jednym z mocniejszych trendów na wiosnę i lato 2017. Ważną role odgrywają też kolory ziemi, które przeżywają aktualnie drugą młodość." - mówi Malwina Sulima, fotograf konkursu i autorka sesji. Za stylizacje sesji odpowiadał Maciej Dąbroś.


W kampanii promocyjnej tegoroczną edycję THE LOOK OF THE YEAR wzięli udział laureaci z roku 2016: Robert Kapica (zwycięzca polskiej i światowej edycji TLOTY), Natalii Kozicz (zwyciężczyni polskiej edycji) oraz Zuza Gawrysiak (TLOTY Party.pl) i Alek Toporek (TLOTY Najlepsze Włosy).


Castingi i eliminacje do THE LOOK OF THE YEAR 2017 rozpoczną się w marcu, ale już teraz zachęcamy do zgłaszania się do konkursu drogą online za pośrednictwem zakładki CASTING na www.thelookoftheyear.pl


• Kryteria dla kobiet: wiek 15-22, wzrost minimum 173 cm
• Kryteria dla mężczyzn: wiek 15-26, wzrost minimum 183 cm


„Rokrocznie polska edycja THE LOOK OF THE YEAR cieszy się coraz większą popularnością wśród młodych osób, czego dowodem są sukcesy modelek i modeli, którzy zaczęli swoje kariery od zwycięstwa w konkursie. Zwycięzcą zeszłoroczngo światowego finału został Polak, Robert Kapica. Tym samym jest on pierwszym mężczyzną i Polakiem w historii, który wygrał THE LOOK OF THE YEAR" - mówi Igor Włodarczyk, PR Manager konkursu.


THE LOOK OF THE YEAR to najstarszy i najbardziej prestiżowy konkurs modelingowy na świecie. Od ponad 30 lat, w ponad 50 krajach na świecie poszukujemy nowych twarzy świata mody. Konkurs THE LOOK OF THE YEAR to początek wielkich karier ikon mody takich jak: Cindy Crawford, Gisele Bundchen czy Kasia Smutniak.


informacje prasowe

Komentarze (1)
Dodaj komentarz
MgMagdalena 26 lutego 2017Modelka
Jasne, mężczyzna do 26 r. życia, a kobieta już nie :/ -od taka sprawiedliwość..
Zaznaczam że niektóre kobiety nie wyglądają na swój wiek, a na młodsze.
Ciekawe?
0
0
| Odpowiedz
Więcej z: Wydarzenia
Zdjęcia MaxModels
Edytuj Melisaa 6.0 2 Melisaa Modelka
Edytuj wpixel 6.0 2 wpixel Fotograf
Edytuj Pattta 6.0 0 Pattta Fotograf
Edytuj Dzasmina_ 6.0 0 Dzasmina_ Modelka
Edytuj Pattta 6.0 0 Pattta Fotograf
Edytuj Na-drabinie 6.0 0 Na-drabinie Fotograf
Edytuj Crom Aleksandra Żero 6.0 0 Crom Fotograf
Edytuj marekurbanowski ...... 6.0 0 marekurbanowski Fotograf
Edytuj danielo00 6.0 1 danielo00 Fotograf
Zobacz więcej zdjęć