Siedemnasta edycja targów mody Mustache Yard Sale vol. 17 powered by Honor rusza już w sobotę w Pałacu Kultury i Nauki

REKLAMA
REKLAMA
Siedemnasta edycja targów mody Mustache Yard Sale vol. 17 powered by Honor rusza już w sobotę w Pałacu Kultury i Nauki

W najbliższy weekend, czyli 19 i 20 grudnia w PKiN otwarte zostanie niezależne centrum handlowe. A to za sprawą Mustache Yard Sale vol. 17 powered by Honor - największych targów mody niezależnej w Polsce, które odbędą się już po raz 17. Ponad 400 wystawców, 8 tys. m2 i niezliczone atrakcje towarzyszące i strefa dziecięca w której warsztaty o tolerancji prowadzić będzie Omenaa Mensah.


Czas, w którym odbywają się targi jest nieprzypadkowy - to ostatni moment aby kupić prezenty - mówi Patryk Deba, współzałożyciel platformy Mustache.pl. - Ciągle mamy za mało czasu, dlatego też podczas targów możemy wybrać prezenty dla całej rodziny, zapakować je w specjalnej strefie a nawet kupić i zamówić gotowe domowe pierogi na Wigilię! Wszystko to w samym centrum Warszawy, w przestronnych wnętrach Pałacu Kultury i Nauki przy muzyce na żywo i w iście świątecznej atmosferze! Prawda, że fajny pomysł na weekend?

 

 

Podczas targów odbędzie się też wyjątkowy charytatywny pokaz mody zwieńczający tegoroczną współpracę fundacji Omeny Mensah i platformy Mustache.pl. Znana dziennikarka postanowiła pomóc dzieciom w Afryce i zebrać fundusze na budowę szkoły. Całkowity dochód ze sprzedaży produktów zostanie przeznaczony na budowę nowoczesnego ośrodka szkolnego w Ghanie. Ośrodek ma nie tylko zapewniać dostęp do edukacji, ale także dawać bezpieczeństwo dla blisko 150 podopiecznych. To niezwykła inicjatywa, gdyż w pokazie ubrania zaprezentują właśnie dzieci. Pojawią się Kolorowe Dzieci - podopieczni Omenaa Foundation wraz z pociechami znanych gwiazd, m.in. córka Odety Moro - Sonia Figurska; Vincent, syn Anny Ibisz; Maks, syn Katarzyny Zdanowicz oraz córka Justyny Tomańskiej - Sonia.

 

Na targach przewidziana jest specjalna strefa smartfona Honor - strategicznego partnera wydarzenia. Oprócz zapoznania się z potężnymi możliwościami prezentowanych modeli ze stajni chińskiego producenta, będzie można także zrelaksować się przy muzyce serwowanej na żywo przez najlepszych polskich DJów, zobaczyć w jaki sposób telefon może być modnym dodatkiem, a także zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.

 

Wśród gości nie zabraknie znanych blogerów i celebrytów (na zdj. Maffashion i Omena Mensah z córką)

 

Pierwszy dzień wydarzenia zakończony zostanie imprezą muzyczną w klubie Miłość z najlepszymi DJami z całej Polski. Oprócz znanych i lubianych Flirtini zagrają również Selvy i Eltron John. Gwiazdą wieczoru będzie londyński muzyk Romare z legendarnej wytwórni Ninja Tune. Więcej informacji o przyjęciu zostanie dodanych na stronie wydarzenia na facebooku.

 

Drzwi Pałacu Kultury będą otwarte dla gości w sobotę i w niedzielę od 12:00 do 19:00. Wejście na Mustache Yard Sale vol. 17 powered by Honor jest bezpłatne.

 

Lista marek: http://www.mustache.pl/yard-sale


Targi Mustache Yard Sale vol. 17 powered by Honor organizowane są cyklicznie od 2008 roku. Ich pomysłodawcami są Patrick Deba i Konrad Ozdowy. W 2013 roku uruchomili oni równoległy projekt: platformę mustache.pl oferującą dostęp do kolekcji najbardziej uzdolnionych polskich projektantów klientom z całego świata. Aktualnie w ofercie mustache.pl znajduje sie ponad 600 projektantów z obszaru mody i designu.

 

Redakcja MaxModels.pl / materiały prasowe

Komentarze (0)
Twój komentarz może być pierwszy
Więcej z: Wydarzenia
Zdjęcia MaxModels
Edytuj Melisaa 6.0 1 Melisaa Modelka
Edytuj wpixel 6.0 2 wpixel Fotograf
Edytuj Pattta 6.0 0 Pattta Fotograf
Edytuj Dzasmina_ 6.0 0 Dzasmina_ Modelka
Edytuj Pattta 6.0 0 Pattta Fotograf
Edytuj Na-drabinie 6.0 0 Na-drabinie Fotograf
Edytuj Crom Aleksandra Żero 6.0 0 Crom Fotograf
Edytuj marekurbanowski ...... 6.0 0 marekurbanowski Fotograf
Edytuj danielo00 6.0 1 danielo00 Fotograf
Zobacz więcej zdjęć