Spektakularne metamorfozy w "Top Model 8"

Świat mody w zasięgu ręki! Załóż swój profesjonalny profil, dodaj zdjęcia i daj się znaleźć! Dołącz teraz
REKLAMA
Spektakularne metamorfozy w

Za nami ekscytujący odcinek „Top Model”! Uczestnicy zmienili się nie do poznania, stanęli przed obiektywem Marcina Tyszki, a także wzięli udział w regularnym pokazie mody z publicznością. To jednak nie koniec niespodzianek! W tym odcinku zobaczyliśmy wyjątkowych gości: Katarzynę Warnke i Piotra Stramowskiego oraz topmodelkę Magdalenę Frąckowiak.

 

 

Finałową piętnastkę ósmego sezonu „Top Model" poznaliśmy w ubiegłym tygodniu. Nadszedł więc czas na pierwsze zadania, jednak zanim uczestnicy do nich przystąpili, musieli oddać się w ręce sztabu specjalistów i przejść spektakularne metamorfozy!

 

Nad nowymi fryzurami modeli i modelek pracował Łukasz Urbański - stylista gwiazd. Choć uczestnicy trafili pod skrzydła profesjonalisty, to większość była przerażona zmianą, która na nich czekała. Nerwów dodawał fakt, że mogli zobaczyć dopiero gotowe fryzury, w trakcie metamorfoz nie mieli przed sobą luster. Emocje były więc ogromne, większość dziewczyn nie potrafiła powstrzymać łez. Wyjątkowo mocno przeżyła to Ania Jaroszewska, która uznała, że w nowej fryzurze wygląda mniej oryginalnie. Wspomniała: „Powiedziałam sobie, że nie będę jedną z tych lasek, które płaczą z powodu włosów" - emocje wzięły jednak górę.

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Top Model Polska TVN (@topmodelpolskatvn) Wrz 23, 2019 o 12:40 PDT

Ania Jaroszewska

Zobacz więcej zdjęć Ani >>>

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Top Model Polska TVN (@topmodelpolskatvn) Wrz 23, 2019 o 12:37 PDT

Olga Kleczkowska

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Top Model Polska TVN (@topmodelpolskatvn) Wrz 23, 2019 o 12:41 PDT

Michał Gała

 

Kolejny, pracowity dzień w domu "Top Model" rozpoczął się od wizyty Kasi Sokołowskiej, która poinformowała mieszkańców o tym, że wezmą udział w castingu do regularnego pokazu. Pierwszy raz w historii programu uczestnicy tak szybko stanęli przed bardzo profesjonalnym zadaniem. Otrzymali szansę na zaprezentowanie premierowej kolekcji duetu MMC! Nie wszystkim udało się jednak wpasować w wizję projektantów. Klaudia El Dursi, Klaudia Chojnacka, Nikola i Radek musieli wrócić do domu. Pozostali zaprezentowali się na catwalku, gdzie towarzyszyli im profesjonalni modele i modelki, a na widowni podziwiali ich przedstawiciele polskiego show biznesu.

 

Duet MMC, joanna Krupa, Michał Piróg, fot.: Piotr Filutowski/ x-news


Ogromną niespodzianką tego pokazu, a także całego odcinka, było pojawienie się ciężarnej Katarzyny Warnke i Piotra Stramowskiego, którzy zamknęli pokaz. Kilka miesięcy temu wszystkie nagłówki opisywały to wystąpienie pary aktorów, która w ten sposób oficjalnie przyznała, że spodziewa się dziecka. Nie było jednak wiadomo, że zobaczymy ten pokaz na antenie TVN, w jednym z odcinków „Top Model" - tego nikt się nie spodziewał.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Top Model Polska TVN (@topmodelpolskatvn) Wrz 23, 2019 o 1:04 PDT

 

Ostatnim, bardzo trudnym zadaniem, była sesja zdjęciowa, którą wykonał Marcin Tyszka. Kandydaci do tytułu „Top Model" musieli pozować skacząc na trampolinie. Podczas tej konkurencji kibicowała im topmodelka, która współpracowała z najważniejszymi domami mody, a także należała do grona Aniołków Victoria's Secret - Magdalena Frąckowiak. Gwiazda modelingu wspierała uczestników i dodawała im otuchy, ale potrafiła także wytknąć im błędy i konstruktywnie skrytykować.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Top Model Polska TVN (@topmodelpolskatvn) Wrz 22, 2019 o 11:58 PDT

 

Podczas tej sesji najlepiej poradziły sobie: Klaudia El Dursi oraz Kinga. Zaskoczona Frąckowiak powiedziała o Kindze, że ta „rozwaliła system". Równie dobre wrażenie zrobiła na niej Klaudia, która dawała z siebie wszystko, udało jej się nawet po odbiciu na trampolinie wykonać w powietrzu szpagat. Dumna z siebie Klaudia przyznała, że nie przez przypadek otrzymała złoty bilet. To właśnie do niej należało najlepsze zdjęcie tego odcinka! Nie dało się jednak nie zauważyć narastającego napięcia i rywalizacji pomiędzy dwiema faworytkami. Tak w tym, jak i w poprzednim odcinku, w oczy rzucało się, że dziewczyny nie pałają do siebie specjalną sympatią. Kinga postanowiła dać upust swoim emocjom i przed kamerami skrytykowała pewność siebie Klaudii mówiąc, że widać, że przyszła wygrać ten program. Z jej ust padły też mocne słowa o konkurentce: „Myślę, że nie jest do końca szczerą osobą, na ten moment nie chcę się z nią za blisko trzymać, nie chcę się przyjaźnić ".

 

Zobacz więcej zdjęć Klaudii El Dursi >>>

 

Zobacz więcej zdjęć Kingi Wawrzyniak >>>

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Top Model Polska TVN (@topmodelpolskatvn) Wrz 23, 2019 o 1:27 PDT

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Top Model Polska TVN (@topmodelpolskatvn) Wrz 23, 2019 o 1:27 PDT

 

Doskonałe efekty sesji widoczne były też na zdjęciach Olgi i Marcina. Niezbyt dobrze poradziła sobie natomiast Ania Jaroszewska, która przejęła się mocnymi słowami jurora Tyszki i swoje niepowodzenie przeżywała jeszcze długo po zakończeniu zadania. Ta sesja nie należała też do Nikoli, która usłyszała, że nie ma ani jednego zdjęcia, które się nadaje oraz Michała, o którym Magdalena powiedziała: „niezdarna Kung Fu Panda". Najgorzej wypadł tym razem Radek Czekański, który z tego powodu musiał pożegnać się z programem. Spodziewaliście się takiego werdyktu?

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Top Model Polska TVN (@topmodelpolskatvn) Wrz 23, 2019 o 2:49 PDT

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Top Model Polska TVN (@topmodelpolskatvn) Wrz 23, 2019 o 2:48 PDT

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Top Model Polska TVN (@topmodelpolskatvn) Wrz 23, 2019 o 2:48 PDT

 

Znamy finałową piętnastkę "Top Model" >>>

 

K. Bińczak-Roszczypała / Redakcja Maxmodels.pl

Zdjęcie główne: Piotr Filutowski/ x-news

Komentarze (0)
Twój komentarz może być pierwszy
Więcej z: Newsy
Zdjęcia MaxModels
Edytuj lukaschmiell 6.0 2 lukaschmiell Fotograf
Edytuj IraMalachyn 6.0 1 IraMalachyn Modelka
Edytuj znamionkiewicz mod. Krysia Ziółek 6.0 3 znamionkiewicz Fotograf
Edytuj danielo00 6.0 1 danielo00 Fotograf
Edytuj Milka78 6.0 1 Milka78 Modelka
Edytuj danielo00 5.9 5 danielo00 Fotograf
Edytuj olcia14002 6.0 3 olcia14002 Modelka
Edytuj vlaura1 5.8 0 vlaura1 Modelka
Zobacz więcej zdjęć