Sukces eliminacji regionalnych do FashionTV Model Search 2017 w Pile

REKLAMA
REKLAMA
Sukces eliminacji regionalnych do FashionTV Model Search 2017 w Pile

W sobotę 22 października 2016 w Centrum Handlowym Atrium Kasztanowa w Pile odbył się kolejny regionalny casting do międzynarodowego konkursu dla przyszłych modeli i modelek FashionTV Model Search 2017. Organizatorzy mogą cieszyć się sukcesem. Na eliminacje przybyło blisko 200 kandydatów z całego regionu.


Międzynarodowa ekipa profesjonalistów z FashionTV wybrała 20 półfinalistów, którzy pod okiem ekspertów z tzw. „surowego materiału" po kolejnych ćwiczeniach zmieniali się w niemalże zawodowych modeli i modelki. Dla tych zdeterminowanych, utalentowanych młodych ludzi przygoda z modelingiem na pewno nie skończy się na tym jednym występie. Zwycięzcami castingu FashionTV Model Search 2017 w Pile zostali: Patrycja Kurczaba (17 lat) oraz Mateusz Pluta (24 lata), szczęśliwą „dziką kartę" otrzymała 23-letnia Marta Przybył.

 

 

Dla przypomnienia warto dodać, że gra toczy się o przepustkę do ogólnokrajowego, a następnie międzynarodowego finału FashionTV Model Search 2017 oraz udział w Paris Fashion Week i kontrakt z francusko- polską agencją modelek i modeli RYL (Rise Your Life) Model Agency. Wyboru dokonało jury w składzie: Mariusz Szalbierz- Redaktor Naczelny portalu internetowego i drukowanego miesięcznika FAKTY PILSKIE, Aleks Mackiewicz- prezenter radiowy i telewizyjny oraz aktor, Magda Zych- fotograf beauty& fashion, senior retoucher, której prace znane są w Polsce i za granicą, Estera Naczk- charyzmatyczna wokalistka, instruktor śpiewu, właścicielka studia wokalnego Esti, liderka formacji Nasty Ladies kwintetu wokalnego znanego z programów „Mam Talent" i „X Factor", Marek Mostowski- Redaktor Naczelny miesięcznika TĘTNO REGIONU, Justyna Śniegocka- filolożka i dziennikarka, autorka i prowadząca program „Metamorfozy" w pilskiej Telewizji ASTA, Hanna Skwarek- dziennikarka, wizażystka, stylistka, wykładowca estetyki w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Pile, Edyta Kin- Sekretarz Redakcji Tygodnika Nowego i Dziennika Nowego, Aleksandra Szeremet-Wilczyńska- założycielka marki creOwnia oraz reprezentująca gospodarza Centrum Handlowego Atrium Kasztanowa w Pile, Zastępca Dyrektora Centrum- Monika Świtalska.

 

 

 

Wydarzenie wraz z galą finałową prowadził aktor Wojciech Sikora. O choreografię i stylizacje zadbał międzynarodowej sławy, czołowy polski stylista i projektant Bjorn Svenson, makijaże wykonała firma INGLOT oraz duet Ewelina Narolska i Marta Pietruszka, a stylizacją fryzur zajęły się Sylwia Parzniewska, Paulina Śmigielska i Emilia Rerek. Przygotowanie modelek i modeli wzięli na siebie Nadya Dementchouk - Model's Booker i Katti Spepaniuk - choreograf oraz Bjorn Svenson. Za kontakty z partnerami biznesowymi odpowiadała Iga Banasiak. Gwiazdą wieczoru była doskonale zapowiadająca się polska, młoda wokalistka, laureatka finału ogólnopolskiego programu Mali Giganci - Dominika Ptak. Organizatorzy składają szczególne podziękowania Centrum Wolontariatu w Pile.

 

 

 

Przedsięwzięciu w całej Polsce patronuje FashionTV - pierwsza telewizja tematyczna o zasięgu globalnym w całości poświęcona modzie. Jej głównymi partnerami są RYL Model Agency, AN COMMUNICATION - Anna Neneman i Marka Maison Anoufa, która zasponsoruje wyjazd finalistów na Paryski Tydzień Mody. Ogólnopolskimi Patronami Medialnymi są: FashionTV, RMF MAXXX, Businessman Today, JOY, portale Styl.pl, Maxmodels.pl, Magazyn Galerie Handlowe i portal Galeriehandlowe.pl, FashionPost.pl, Telewizja Warszawa oraz Warsaw Highlights. Regionalnymi Partnerami Medialnymi byli: Fakty Pilskie, Życie Piły, Twoja Piła, TVAsta24, portal informacyjny www.7dni.pila.pl, Tygodnik Nowy, Dziennik Nowy, Tętno Regionu oraz „Dzień Dobry Wielkopolsko".

 

 


Konkurs Fashion TV Model Search realizowany jest od 2003 roku praktycznie na całym świecie.

 

Czekamy na kolejne castingi do FashionTV Model Search 2017 w Vivo! Stalowa Wola (5 listopada), Centrum Galardia w Starachowicach (12 listopada), Atrium Koszalin (19 listopada) oraz Silesia City Center w Katowicach (26 listopada). Przypominamy, że MaxModels.pl ma przyjemność patronować tym wydarzeniom.

 

Zespół Maxmodels.pl / materiały prasowe

 

Komentarze (1)
Dodaj komentarz
luxjulia 29 października 2016Modelka
No proszę, moje zdjęcie :D
Świetna przygoda! Polecam wszystkim przyjście na casting. Nie pożałujecie! ;)
Ciekawe?
0
0
| Odpowiedz
Więcej z: Wydarzenia
Zdjęcia MaxModels
Edytuj elaw1 6.0 0 elaw1 Modelka
Edytuj martagabriela 6.0 0 martagabriela Modelka
Edytuj jzivx Edytorial dla Gezno Magazine
6.0 0 jzivx Modelka
Edytuj Mrsliliane98 6.0 0 Mrsliliane98 Modelka
Edytuj kamilsiekierka 6.0 5 kamilsiekierka Fotograf
Edytuj Yovanka 6.0 0 Yovanka Modelka
Edytuj Yovanka KASEKIMO 6.0 0 Yovanka Modelka
Edytuj Pe_eS_photo 6.0 0 Pe_eS_photo Fotograf
Edytuj marekurbanowski Ruda... 6.0 0 marekurbanowski Fotograf
Edytuj 60flash Kasia 6.0 0 60flash Fotograf
Zobacz więcej zdjęć