Top Model 9: Naga sesja uczestników

REKLAMA
REKLAMA
Top Model 9: Naga sesja uczestników

Za nami pełen emocji odcinek "Top Model". Naga sesja w każdej edycji budzi wiele kontrowersji, a dla uczestników jest wyjątkowo trudnym zadaniem. Sprawdźcie, do kogo należało najlepsze zdjęcie, a kto musiał opuścić show.

 

 

Zobacz też: Najlepsze zdjęcia modeli i modelek >>>

 

W pierwszej części programu uczestnicy musieli przygotować zaangażowaną społecznie okładkę dla magazynu Glamour na jeden z trzech tematów: stop stereotypom, stop wykluczeniu, stop ograniczaniu wolności słowa. Podczas tej pracy mogli liczyć na wsparcie znanych osobowości: Ralpha Kamińskiego, Anny Gacek, Marianny Kowalewskiej. To zadanie, nad którym uczestnicy pracowali w trzech grupach, wymagało od nich ogromnej kreatywności. Musieli bowiem zadbać o kompozycję wizualną okładki, stylizację, pomysł na przedstawienie tematu i wykonanie zdjęcia. Dla drużyny, która najlepiej poradzi sobie z tym zadaniem czekała sesja zdjęciowa dla magazynu Glamour. Zwycięska praca należała do grupy Marianny, która zaprezentowała bunt wobec wykluczenia osób chorych.

 

 

Następny dzień zaczął się od niespodzianki - wspólnego śniadania na łonie natury, podczas którego bohaterowie show i towarzysząca im Joanna Krupa, mogli porozmawiać o swoich odczuciach z ostatnich dni. Później przyszedł czas na kolejne zadanie, a było nim zorganizowanie domowej sesji fotograficznej. Z podobnymi wyzwaniami w czasie izolacji musieli się mierzyć nawet najwięksi giganci w branży.

 

Zobacz też: Zaskakujące efekty wirtualnych sesji zdjęciowych >>>

 

Do zadań modeli i modelek należało samodzielne przygotowanie makijażu, fryzury, stylizacji, a następnie wykonanie sobie zdjęć telefonem. Wspierali ich w tym Michał Piróg i piękna topmodelka Ola "Szindy" Kowal. Uczestnicy otrzymali pudełka, w których znaleźli przedmioty, którymi mogli się inspirować lub wykorzystać na planie zdjęciowym. Zadanie wykonywali w parach, robiąc sobie nawzajem zdjęcia. Nie wszystkim współpraca wychodziła bez komplikacji. W jednej parze znalazła się Karolina i Gracja, między którymi już w poprzednim odcinku nawiązywał się konflikt. Michał Piróg zaobserwował, że Gracja utrudniała zadanie Karolinie - nie starała się zrobić koleżance z programu dobrego zdjęcia. O wyborze najlepszej fotografii zadecydowali Joanna, Michał, Szindy oraz wszyscy uczestnicy. Każdy z nich mógł oddać jeden głos. Najwięcej zgromadziła ich Weronika Kaniewska.

 

 

 

Ostatnim i prawdopodobnie największym wyzwaniem, które czekało na uczestników, była naga sesja. Modele i modelki stanęli przed obiektywem Marcina Tyszki, który w wywiadzie dla Dzień Dobry TVN przyznał, że po raz pierwszy w historii wykonywał nagą sesję. Był to także pierwszy raz, gdy uczestnicy "Top Model" pozowali kompletnie nago. Podczas tej trudnej sesji wspierała ich popularna aktorka Julia Wieniawa, która przypominała im, że ciało jest narzędziem pracy i aktorów i modeli. Wsparcia dodawała też Joanna Krupa, przypominając, że są w rękach doskonałego fotografa. Mimo wszystko uczestnicy nie byli pewni, czy pozowanie nago jest słuszną decyzją.

 

 

 

 

 

Czytaj dalej i zobacz pozostałe zdjęcia z nagiej sesji >>>

Komentarze (1)
Dodaj komentarz
nefryt 03 październikaModel
Niesprawiedliwa decyzja, Dominik Bereżański był bardzo zdolnym i zdeterminowanym uczestnikiem. Oby nie rezygnował z pracy modela tak prędko, jak ten program zrezygnował z niego i z wyboru uczestników i widzów.
Ciekawe?
1
0
| Odpowiedz
Więcej z: Newsy
Zdjęcia MaxModels
Edytuj NighttimeBirds Ewelina 6.0 0 NighttimeBirds Fotograf
Edytuj DarekPhotography Fryzura: Agnieszka Stawiarska
Organizacja – extraordinarydolly 6.0 2 DarekPhotography Fotograf
Edytuj ajankowska 6.0 0 ajankowska Fotograf
Edytuj serhio 6.0 1 serhio Fotograf
Edytuj Mary_lu_01 6.0 0 Mary_lu_01 Modelka
Edytuj pczechowski 6.0 6 pczechowski Model
Edytuj yanahrom 6.0 0 yanahrom Modelka
Edytuj laurabochno By Magdalena Hołubowska 6.0 2 laurabochno Modelka
Edytuj Vitao 6.0 0 Vitao Fotograf
Zobacz więcej zdjęć