Top Model 9: Teatralne akrobacje i film sportowy

REKLAMA
REKLAMA
Top Model 9: Teatralne akrobacje i film sportowy

W ostatnim odcinku "Top Model" modelki i modele musieli zmierzyć się z ekstremalnie zmysłową sesją zdjęciową! Scena teatralna przekształciła się w plan zdjęciowy, na którym uczestnicy pozowali w parach na szarfach. Kolejnym zadaniem, podczas którego wspierali ich: Joanna Jędrzejczyk i Bartosz Bednorz, było wystąpienie w sportowym filmie. To jednak nie koniec wyzwań! Uczestnicy musieli także zmierzyć się z przejściem po wyjątkowo trudnym, bo wypełnionym wodą, wybiegu. Przerażeni byli szczególnie mężczyźni, którzy usłyszeli, że będą musieli pokonać go w butach na obcasie. Sprawdźcie, jak poradzili sobie z zadaniami

 

 

Zobacz też: Najlepsze galerie utalentowanych twórców >>>

 

Na tym etapie show uczestnicy są bardzo zdeterminowani i wiedzą, że nie mogą popełnić już żadnego błędu. Walkę o dalszy udział w programie rozpoczęli od wyjazdu do teatru. Zobaczyli tam pokaz tańca na szarfach wykonany przez akrobatki. Jak się później okazało, utalentowane tancerki miały być wsparciem dla modeli i modelek, którzy za chwilę także mieli zawisnąć na szarfach i pozować do zdjęć. Swoją pomocą służyła im również topmodelka Joanna Jagodzińska, pierwsza Polka, która pojawiła się na okładce Vogue. Fotografem na tej sesji był Szymon Brodziak, a stawka o którą walczyli uczestnicy była wysoka - zwycięskie zdjęcie oznaczało udział w kampanii reklamowej perfum Naomi Campbell.

 

 

Uczestnicy podczas tej sesji pozowali w parach. Oprócz wymagających pozycji na szarfach, musieli zadbać przede wszystkim o pokazanie miłości, namiętności, zmysłowości. Dominic pozował z Patrycją i nie ukrywał, że jest nią zauroczony. Maja była w parze z Mariuszem - modelka świetnie grała twarzą, lecz pozowanie było dla nie bolesne; natomiast modelowi nie sprawiały problemu fizyczne aspekty zadania, jednak miał problemy z pokazaniem emocji. Gracja, która została połączona z Łukaszem podkreślała, że to zdjęcie musi być bardzo sensualne i ważny jest kontakt między modelami. Ta sesja była spełnieniem marzeń Mikołaja, który pozował z Weroniką i zawsze chciał mieć romantyczne zdjęcia, na których mógłby zagrać emocjami. Pozostali uczestnicy pozowali we troje: Ernest, Karolina i Karolina P. dawali z siebie wszystko, jednak nie było to łatwe zadanie, szczególnie dla Ernesta, któremu trudno było znaleźć odpowiednią pozę. Najlepsze zdjęcie należało do Weroniki i Mikołaja - to ich fotografia będzie częścią kampanii perfum Naomi Campbell.

 

 

W kolejnej części programu pojawił się gość specjalny, Patrycja Piekarska, która zrobiła oszałamiającą i błyskawiczną karierę w świecie mody. Modele i modelki mogli liczyć na jej pomoc podczas następnego zadania - wymagającego pokazu mody. Pierwszym utrudnieniem było to, że zarówno kobiety, jak i wszyscy mężczyźni na wybiegu musieli zaprezentować się w butach na obcasie. Ponadto podłoga, po której mieli przejść uczestnicy była zalana wodą. O tym utrudnieniu dowiedzieli się oni, już po wyjściu na wybieg. Osoba, która najlepiej poradzi sobie z tym zadaniem miała otrzymać immunitet, co oznacza to, że na pewno nie odpadnie podczas tego odcinka. Najlepiej z tym zadaniem poradziła sobie Patrycja, nagrodę specjalną otrzymali też Gracja, Ernest i Weronika, którzy wezmą udział w pokazach kolekcji jesienno-zimowych.

 

Zobacz więcej zdjęć Ernesta >>>

 

 

Ostatnie wyzwanie, przed którym stanęli modele i modelki, to film modowy o tematyce sportowej, w realizację którego musieli oni włożyć ogromny wysiłek fizyczny. Za zdjęcia odpowiadał Andrzej Belina Brzozowski, a gośćmi, którzy mieli dodać sił uczestnikom byli jedni z najznakomitszych polskich sportowców: Joanna Jędrzejczyk i Bartosz Bednorz.

 

 

Obecnością Joanny bardzo podekscytowany był Dominic, który oglądał ją w telewizji w swoim domu w Stanach Zjednoczonych. Dla modela, który kocha sport ta sesja okazała strzałem w dziesiątkę. Dominic zrobił wrażenie na zawodowcach, którzy byli gośćmi programu. Wsparcie Joanny było też pomocne dla Karoliny, która postanowiła zainspirować się jej postacią. Łukaszowi bardzo spodobał się temat sesji, ale nie wiedział, że będzie to dla niego tak wymagające. Mikołaj przyznał, że Top Model nie zwalnia tempa - ta sesja i jemu dała w kość. Mariusz trenuje codziennie i ma styczność z wieloma dziedzinami sportu, więc to na ten moment w programie czekał. Ze sportem mniej do czynienia ma Ernest, który był jednak bardzo zdeterminowany i odnalazł wolę walki.


 

Gracji spodobała się jej dopracowana stylizacja i fryzura, ale nie miała też problemu z tak wymagającą sesją, gdyż przez wiele lat trenowała lekkoatletykę. To zadanie było trudniejsze dla Weroniki, która co prawda pasjonuje się jeździectwem, jednak jest to zupełnie inny rodzaj aktywności. Karolina wyznała, że nie lubi się męczyć i pocić, więc taki klimat zdjęć nie jest dla niej. Maja też nie trenuje siłowo, więc nie było to jej ulubione zadanie. Na Bartoszu Bednorzu ogromne wrażenie zrobiła Patrycja, której okazał on ogromne wsparcie i pomoc podczas sesji.

 

 

Na panelu jurorskim Patrycja mogła być spokojna - wywalczyła sobie immunitet, co było dla niej bardzo pomocne, bo w sportowym filmie nie wypadła najlepiej. Wrażenia na jurorach nie zrobili także Gracja, Karolina, Łukasz i Ernest. Najlepiej w sportowym filmie wypadł Dominic.

 

Podczas pokazu na wodzie doszło do niebezpiecznego wypadku. Maja chciała efektownie rozproszyć nogą wodę i zaliczyła groźny upadek. Modelka przewróciła się na biodro, z którym od lat ma problemy. Początkowo była podekscytowana pokazem i nie poczuła bólu, jednak po czasie stłuczenie dało o sobie znać. Po wysłuchaniu jurorów, Maję złapał ogromny ból. O jej udziale w programie miała zadecydować opinia lekarzy, którzy ostatecznie udzielili zgody na jej dalszy udział w show.

 

Wśród zagrożonych znalazła się Gracja, Karolina i Łukasz. Tym razem program musiała opuścić Gracja Kalibabka, która była uznawana za jedną z faworytek i wzbudzała mnóstwo emocji wśród widzów programu. Finałowe zadanie, czyli sportowy film, nie poszedł Gracji najlepiej. Jurorzy uznali, że dziewczyna skupiła się zbytnio na swoim wyglądzie i za bardzo starała się pokazać seksapil. Po ogłoszeniu werdyktu w sieci zawrzało. Internauci byli zdumieni tą decyzją, jednak wielu z nich cieszyło się z takiego obrotu spraw. Gracja została bowiem przedstawiona w show jako postać kontrowersyjna, która często zachowywała się niekoleżeńsko w stosunku do innych uczestników, robiła wiele szumu i była zbyt pewna siebie. W programie także nie wszyscy uczestnicy darzyli ją sympatią, mogliśmy zobaczyć wiele konfliktów z jej udziałem. Modele i modelki oskarżali Grację nawet o nadprzyrodzone zdolności i obawiali się przebywać w jej towarzystwie. Myślicie, że w programie pokazano prawdziwe oblicze pięknej Gracji? Kibicowaliście jej?

 

 

 

Kamila Bińczak-Roszczypała//Redakcja Maxmodels.pl

Zdjęcie główne: Materiały prasowe TVN

 

Czytaj też:

 

Naga sesja w "Top Model" >>>


Zaskakujące metamorfozy uczestników "Top Model" >>>


Ekstremalna sesja zdjęciowa >>>

 

Komentarze (1)
Dodaj komentarz
Kolorowa13 17 październikaModelka
Faktycznie, Gracja została przedstawiona jako osoba nie koleżeńska i zapatrzona w siebie. Poza sobą miałam wrażenie że nic nie widziała. Przykre. Pamiętam jak dostali zadanie zrobić sobie zdjęcia smartfonami i Gracja już wtedy pokazała jak bardzo zwraca uwagę na to by to ona dobrze wypadła nie dając szansy innym.
Ciekawe?
1
1
| Odpowiedz
Więcej z: Newsy
Zdjęcia MaxModels
Edytuj NighttimeBirds Ewelina 6.0 0 NighttimeBirds Fotograf
Edytuj DarekPhotography Fryzura: Agnieszka Stawiarska
Organizacja – extraordinarydolly 6.0 2 DarekPhotography Fotograf
Edytuj ajankowska 6.0 0 ajankowska Fotograf
Edytuj serhio 6.0 1 serhio Fotograf
Edytuj Mary_lu_01 6.0 0 Mary_lu_01 Modelka
Edytuj pczechowski 6.0 6 pczechowski Model
Edytuj yanahrom 6.0 0 yanahrom Modelka
Edytuj laurabochno By Magdalena Hołubowska 6.0 2 laurabochno Modelka
Edytuj Vitao 6.0 0 Vitao Fotograf
Zobacz więcej zdjęć