Wiosenna metamorfoza z MaxModels!

REKLAMA
Wiosenna metamorfoza z MaxModels!

Dwie modelki, kilka godzin pracy profesjonalistów i dużo pomysłów na przemianę. Zobaczcie niezwykłe efekty "Wiosennej metamorfozy" zorganizowanej przez MaxModels.pl i Chmiest Academy of Hair Design :)

 

W marcu 2015 przeprowadzaliśmy konkurs, w którym do wygrania była „Wiosenna metamorfoza" w Chmiest Academy of Hair Design. Laureatki konkursu - Iwona Lech i Justyna Radwan przyjechały specjalnie do Krakowa, żeby odebrać nagrodę i oddać się w ręce specjalistów w swojej dziedzinie.

 

Zespół wybierając dziewczyny do metamorfoz chciał pokazać różne odsłony tego samego typu urody. Zamysłem akcji „Wiosenne metamorfozy" było ukazanie tego, jak niewielka zmiana może zmienić każdą kobietę i podkreślić walory jej urody. Specjalistki od przemian z Chmiest Academy of Hair Design podkreślają: Chciałyśmy pokazać dziewczynom, że nie należy bać się odważnych strojów, fryzur czy zupełnie innego makijażu, niż dotychczas stosowały.


Kreatywny proces wiosennej metamorfozy rozpoczął się od konsultacji z Bogusławą Chmiest, która biorąc pod uwagę m.in. kształt twarzy, cerę, osobowość dziewczyn oraz ich styl życia, ustaliła koncepcję przemiany związaną z włosami. Modelkami zajęły się doświadczone stylistki fryzur -  Alicja Chawrona i Olga Zawartka. Po koloryzacji włosów oraz cięciu przyszedł moment na makijaż i dobór stylizacji.


Przeczytaj wywiad z Bogusławą Chmiest >>>

 

W tym momencie do zespołu dołączyła wizażystka Anna Zabawa i stylistka Katarzyna Piszczek. Na tym etapie zarówno makijaż oraz stylizacje były dobrane pod urodę dziewczyn oraz ich nowe fryzury. Po kilku godzinach intensywnej pracy nowy image Justyny i Iwony był gotowy. Zadowolone z efektów dziewczyny mogły stawić się przed obiektywem utalentowanej Małgorzaty Brylli, która uwieczniła ich odmieniony wizerunek.


Podczas metamorfozy było tak, jak się spodziewałam. Wiedziałam, że oddaję się w ręce profesjonalistów, którzy mnie nie zawiodą. Jestem bardzo zadowolona z przemiany. Tak, jak chciałam, czuję wiosnę we włosach :)
- mówi Justyna Radwan.

 

Justyna Radwan

 

Iwona Lech dodaje: To był niesamowity czas, spędzony w świetnej atmosferze i miejscu. Nie jestem w stanie opisać jak bardzo jestem zadowolona z efektu. Myślę, że to była nie tylko zewnętrzna przemiana, ale również wewnętrzna. Z pewnością jestem bardziej pewna siebie.

 

Iwona Lech


Obydwie dziewczyny również ceniły sobie to, że przez cały dzień, który spędziły w salonie, mogły skorzystać z cennych porad osób biorących udział w metamorfozie.

 

Justyna Radwan komentuje: Jestem wdzięczna wszystkim tym, którzy pracowali na taki efekt końcowy. Współpracowało mi się z nimi znakomicie. W tych ludziach widać kunszt artystyczny i wielką pasję, które razem tworzą niesamowitą atmosferę tego miejsca.


Wszystkie cenne uwagi, które dostałam tamtego dnia odebrałam jako ważną lekcję. Już teraz bez wątpienia mogę powiedzieć, że takie akcje mają wielki sens! - podsumowuje Iwona Lech.

 

Poniżej przedstawiamy efekty metamorfoz, które były możliwe dzięki świetnemu zespołowi Chmiest Academy of Hair Design oraz  cierpliwym i zaangażowanym w cały proces modelkom :)

 

włosy: Alicja Chawrona, Olga Zawartka / Chmiest Academy of Hair Design
makijaż: Anna Zabawa
zdjęcia: Małgorzata Brylla
modelki: Iwona Lech, Justyna Radwan
stylizacja: Katarzyna Piszczek

 

Metamorfoza Iwony

 

 

 

 

 

 

 

Metamorfoza Justyny

 

 

 

 

 

 

Ewelina Sarad / Redakcja MaxModels.pl

 

Komentarze (0)
Twój komentarz może być pierwszy
Więcej z: O Was
Zdjęcia MaxModels
Edytuj refusedtobelieve 6.0 2 refusedtobelieve Fotograf
Edytuj bg-fotografia 6.0 0 bg-fotografia Fotograf
Edytuj SebastianSzala 6.0 0 SebastianSzala Fotograf
Edytuj Iza_Ambroziak 6.0 1 Iza_Ambroziak Modelka
Edytuj PiotrDochniak modelka : @maja.kmiecik 6.0 0 PiotrDochniak Fotograf
Edytuj PiotrDochniak modelka : @maja.kmiecik 6.0 0 PiotrDochniak Fotograf
Edytuj przyjdznaportret Ola 6.0 0 przyjdznaportret Fotograf
Edytuj OlgaHalik1 6.0 0 OlgaHalik1 Modelka
Edytuj ludwik_a 6.0 0 ludwik_a Modelka
Edytuj Pablo456 MUA: Magda Gaś - Sokół 6.0 16 Pablo456 Fotograf
Zobacz więcej zdjęć