ObserwujObserwujesz Wiadomość
IgnorujIgnorujesz Zgłoś nadużycie Zaproś na sesję
Jeżeli dodasz osobę do ignorowanych, nie będzie ona mogła dodawać komentarzy ani oceniać Twoich zdjęć.

barbara_j

Wizażysta

Wizażysta barbara_j Odwiedzin 4391 Ocena ogólna 6.0

O mnie

Piszcie na maila barbara_j@o2.pl

Doświadczenie

Doświadczenie Duże
Profesja Wizażysta
Wiek 38

Zakres pracy

  • Fashion
  • Portret
  • Glamour
  • Akt
  • Edytorial
  • Nagość zakryta
  • Make up / stylizacja
ambar Modelka

Pozytywna: Basia, to wizażystka na najwyższym poziomie, a w dodatku bardzo ciepła, delkatna i sympatyczna osoba. Uzależnia od pierwszego spotkania, po prostu nie można się w niej nie zakochac!!! Polecam, bo współpraca z nią to po prostu gwarancja magicznego efektu:)

konto usunięte Modelka

Pozytywna: Taka wizazystka to skarb, swietnie pomaluje, glowa pelna pomyslow, nie straszny jej upal i 36 stopni na termometrze. Na sesji bardzo wspiera modelke. Bardzo chcialabym jeszcze wspolpracowac z Basia:)

efenzi Fotograf

Pozytywna: Talent, pełne zaangażowanie podczas sesji, wyobraźnia, świetne wyczucie koloru, kapitalny warsztat, współpraca na medal. Naprawdę nic tylko polecać! :)

aar0n Model

Pozytywna: bardzo sympatyczna, miła..rozmowna i cudownie utalentowana...kocha to co robi.. to najważniejsze! Polecam bardzo Basie ;)

zz_ania Modelka

Pozytywna: Polecam!:):) Wspaniala osoba i bardzo utelentowana wizazystka :) Swoimi rekami potrafi zdzialac cuda :)

zzielona Fotograf

Pozytywna: Wykonuje doskonałe, trwałe i pomysłowe makijaże. Sama chciałabym posiadać takie umiejętności jak Barbara J.! Pełen profesjonalizm.

m_m_m Modelka

Pozytywna: POLECAM !!! Baśka jest genialna ! strasznie zdolna, pieknie maluje a do tego jest genialna dziewczyna ! dzieki Basiu :)

marta_s Fotograf

Pozytywna: fach w ręku! niesamowite rzeczy tworzy! choć teraz czasu mało, mam nadzieję że będzie jeszcze okazja na współpracę :)

konto usunięte Fotograf

Pozytywna: Przemiła osoba! Czas, ktory spedzilysmy razem minal blyskawicznie. Maluje pieknie, i potrafi uwzgledniac prosby modelki ;) polecam polecam i jeszcze raz POLECAM

infinity Modelka

Pozytywna: Świetna! Mimo braku czasu wyczarowała coś, co mnei zachwyciło :) Polecam, bo Basia to bardzo kreatywna i utalentowana osoba :)