ObserwujObserwujesz Wiadomość
IgnorujIgnorujesz Zgłoś nadużycie Zaproś na sesję
Jeżeli dodasz osobę do ignorowanych, nie będzie ona mogła dodawać komentarzy ani oceniać Twoich zdjęć.

greatdee

Wizażysta

Wizażysta greatdee Odwiedzin 553 Ocena ogólna 6.0

O mnie

Pozytywnie zakręcona na punkcie makijażu :) Nie interesuje mnie TFP!! Proszę o kontakt telefoniczny 606 966 101 lub mailowy kontakt@greatdee.pl (podane są również na mojej stronie), bo nie zaglądam codziennie na MM. Do makijażu przykładam się mocno, dlatego nie wykonam go w 10min. Lubię wyzwania, makijaże kolorowe, wręcz teatralne lub zupełnie naturalne. Przykładam dużą wagę do higieny, dbam o czystość kosmetyków i pędzli, na których pracuję. Aktualnie głównie pracuję na markach profesjonalnych, ale na bieżąco szukam też perełek wśród kosmetyków popularnych.

Doświadczenie

Doświadczenie Duże
Profesja Wizażysta
Wiek 39

Zakres pracy

  • Fashion
  • Portret
  • Glamour
  • Akt
  • Edytorial
  • Nagość zakryta
  • Make up / stylizacja
09 stycznia 2013
konto usunięte Fotograf

Pozytywna: Doroty nie sposób nie polecić- świetnie się z nią pracuje. Jest kreatywna i cierpliwa a efekty jej prac powalające.

basiak-az-pl Retuszer

Pozytywna: Niesamowita wizażystka, maluje z fantazją i dużą wprawą, doskonale się z nią współpracuje - polecam wszystkim.

olimpia23 Modelka

Pozytywna: Bardzo utalentowana !! Świetnie maluje zresztą widoczne to jest na zdjęciach !! Pozytywna osoba o dużych możliwościach :) Polecam

lolitabandita Modelka

Pozytywna: Polecam Dorotę! Jest profesjonalistką w każdym calu! Jej makijaże są wspaniałe, dziewczyna ma wielki talent!!

sidi Modelka

Pozytywna: Świetna wizażystka, nie tylko efekty pracy znakomite, ale i w trakcie bardzo miło :)

konto usunięte Modelka

Pozytywna: Miałam okazję pracować z Dorotą dwa razy i mam nadzięję, że na tych dwóch się nie skończy:) Robi piękne makijaże!

vividkat Modelka

Pozytywna: OCZYWIŚCIE, ŻE POLECAM. Współpraca była konkretna oraz przyjemna z rewelacyjnymi efektami. Dorota z ogromnym zapałem wkłada serce w to co robi :) POLECAM!!!

konto usunięte Fotograf

Pozytywna: Doroty nie sposób nie polecić- świetnie się z nią pracuje. Jest kreatywna i cierpliwa a efekty jej prac powalające.