ObserwujObserwujesz Wiadomość
IgnorujIgnorujesz Zgłoś nadużycie Zaproś na sesję
Jeżeli dodasz osobę do ignorowanych, nie będzie ona mogła dodawać komentarzy ani oceniać Twoich zdjęć.

magrein

Wizażysta

Wizażysta magrein Odwiedzin 9195 Ocena ogólna 5.9

O mnie

Szybszy kontakt przez fb: www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA lub na: lena.greinert@gmail.com Cenię talent, kreatywność i dążenie do celu, ale nie za wszelką cenę. Nie lubię fałszu, obłudy, plotkarstwa. Pracuję tylko z tymi, którzy dają z siebie 1000% na sesji, bo sama daję z siebie jeszcze więcej. Kocham to, co robię i robię to, co kocham :) Zapraszam do współpracy i twórczych poszukiwań :) *FP na FB: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA ***strona się robi...i robi...i robi, jak się zrobi, to Wam powiem :P Dobrych modelek do beauty nigdy dość, więc zapraszam do kontaktu :) Bardzo proszę o wcześniejsze uzgadnianie terminów, na zapytanie na dzień przed sesją nie będę odpowiadać, bo nie zaglądam tu codziennie. Poza tym gwarantuję, że nikłe są szanse na wolny termin w takim przypadku. Pozdrawiam

Doświadczenie

Doświadczenie Średnie
Profesja Wizażysta
Wiek -

Zakres pracy

  • Fashion
  • Portret
  • Glamour
  • Akt
  • Edytorial
  • Nagość zakryta
  • Make up / stylizacja
kprusaczyk Fotograf

Pozytywna: Bardzo uzdolniona wizażystka z wielką pasją do tego co robi. Wizaże z pod jej pędzla są rewelacyjne, do tego bardzo sympatyczna, więc szczerze polecam współpracę z Magdą.

pindol Fotograf

Pozytywna: Polecam wspolprace bardzo dobra wizazystka!!

fotospa Fotograf

Pozytywna: Napradwe profesjonlane podesjcie, swietny makijaz i glowa pelna pomyslow ;)

marh Modelka

Pozytywna: przemila, bardzo kulturalna osoba i swietna wizazystka:) takich ladnych policzkow to mi nie zrobil nikt wczesniej:P

karolinkao Modelka

Pozytywna: Magda to świetna osoba, która pięknie maluje. :*

konto usunięte

Pozytywna: w sumie to Madzia mnie tylko stylizowala, nie mialam zaszczytu wyjsc spod jej pedzla, ale bardzo fajna dziewczyna, i mysle ze jeszcze bedzie okazja do wspolpracy:)

redan Fotograf

Pozytywna: Magda jest artystką dusza i sercem, a Jej makijaże to istne perełki. Chyba tylko przez skromność nie wpisała się tu jako stylistka, chociaż stylizuje na sesji jak malo kto.. Tytan pracy i niezwykle sympatyczna osoba. Chciało by się współpracować częściej.

bizkitman Fotograf

Pozytywna: Naprawdę jestem pod ogromnym wrażeniem profesjonalizmu Magdy.Jest nie do podrobienia. Polecam bez dwóch zdań, również w konfiguracji z Martą:)

nirvana_v2 Fotograf

Pozytywna: doskonały makijaż wykonała, pracy w photoshopie mi trochę odebrała :) polecam !!! Jest świetna

konto usunięte Model

Pozytywna: Super współpraca. Bardzo zaangażowana:) a za podkład dziękuję;p