ObserwujObserwujesz Wiadomość
IgnorujIgnorujesz Zgłoś nadużycie Zaproś na sesję
Jeżeli dodasz osobę do ignorowanych, nie będzie ona mogła dodawać komentarzy ani oceniać Twoich zdjęć.

visage-art

Wizażysta

Wizażysta visage-art Odwiedzin 3278 Ocena ogólna 6.0

O mnie

Odwiedzając mój profil nie zobaczysz tylko zdjęć... Będziesz uczestniczyć w tworzeniu czegoś z pasji. Dni, tygodnie, a nawet miesiące wzlotów, upadków i zwątpienia... ale zobaczysz kawał serca i część duszy wkładane w swoje prace. Zapraszam do współpracy. https://www.facebook.com/alicevisageart/ www.visage-art.pl

Doświadczenie

Doświadczenie Średnie
Profesja Wizażysta
Wiek -

Zakres pracy

  • Fashion
  • Portret
  • Glamour
  • Akt
  • Edytorial
  • Nagość zakryta
  • Make up / stylizacja
19 marca 2019 jacqu Fotograf

Pozytywna: Doskonałe wyczucie sytuacji i celu zdjęcia. Duża wrażliwość i niepowtarzalny talent. Prosić o współpracę. Polecam!

Edytuj jacqu 6.0 0 jacqu Fotograf
Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja
16 kwietnia 2018
konto usunięte Modelka

Pozytywna: Świetna współpraca... Utalentowana wizażystka, wykonuję przepiękny makijaż. Sympatyczna osoba, bardzo zaangażowana podczas sesji. Makijaż bardzo wpasował się w mój gust. Polecam serdecznie! :)

Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja
23 lutego 2018 IwAn5 Fotograf Zobacz wystawioną referencję

Pozytywna: Czystą przyjemnością było pracować z Alicją. Kontakt przed sesją jak i w trakcie taki jak lubię, prawię bez słów. Pełen profesjonalizm i pasję w tym co robi było czuć. :D Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że zaufałem i gdy Alicja zgodzi się dalej z takim laikiem wizażu jak ja współpracować, to w ślepo idę ;) Sympatyczna pełna radości i pomysłów nie tylko w makijażu, ale też w samym projekcie. Najchętniej napisałbym, że się nie zna, nie bierzcie ludziska tej kobiety na sesję, tylko po to, by mieć ją pod ręką dla siebie na wyłączność :D Niestety prawda jest okrutna. Z czystym sumieniem muszę a nawet mam obowiązek polecić Alicję do wizażu wszystkim mającym kłopoty w tym kierunku! Tych słodkości zapewne powinienem więcej dać, lecz jakoś nie umiem. Alu, dziękuję! ;)

Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja
17 czerwca 2017 beatakozakiewicz Modelka

Pozytywna: Bardzo profesjonalna wizazystka, dba o każdy szczegół. Praca z nią to sama przyjemność.

Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja
27 marca 2017 BeautyShot Fotograf

Pozytywna: Niezwykle utalentowana wizażystka. Makijaż dopracowany w najmniejszym szczególe. Cechuje się pasją i ogromnym zaangażowaniem w realizowany projekt. Cierpliwa, miła i wesoła dzięki czemu atmosfera była bardzo na luzie. Naprawdę polecam!!!

Zdjęcie zostało usunięte
04 lutego 2017 LauraDrygalska Fotograf Zobacz wystawioną referencję

Pozytywna: Bardzo profesjonalne podejście do pracy, widać, że makijaż jest Jej pasją, przemiła osoba jak i cała atmosfera i co najważniejsze perfekcyjny makijaż końcowy! :)
Stały kontakt również na ogromny plusik

Zdjęcie zostało usunięte