Wystawa Macieja Grochali - 4 grudnia

Świat mody w zasięgu ręki! Załóż swój profesjonalny profil, dodaj zdjęcia i daj się znaleźć! Dołącz teraz
Wystawa Macieja Grochali - 4 grudnia

Już 4 grudnia w klubogalerii Bunkier w Gdańsku odbędzie się wernisaż wystawy Macieja Grochali, znanego w MaxModels.pl jako quiproquo2. MaxModels.pl jako patron medialny ma przyjemność zaprosić na to wydarzenie!


Maciej Grochala
Rocznik 1969, swoją artystyczną przygodę z fotografią rozpoczął w 2002 r. Już pierwsze prace - nastrojowe fotografie Gdańska, zostały zauważone. Jedno z nich zdobyło Gdańsk Press Photo 2002. Jego fotografie, zawsze głęboko przemyślane, charakteryzują się nastrojowym światłem, zadumą nad człowiekiem, przemijaniem, nawiązują do prac starych mistrzów malarskich i uznanych artystów fotografów.


Jego pierwsza wystawa „Nieistniejące Cmentarze Gdańska" była dużym sukcesem. W następnych latach zdobył wiele nagród indywidualnych w dziedzinie portretu i aktu w różnorodnych fotograficznych konkursach. Jego prace były zamieszczane w wielu magazynach fotograficznych w Polsce i za granicą, m.in. Dark Beauty Magazine, Solis Magazine, OhLala Mag, Elegant Magazine, Surreal Magazine. Maciej jest autorem okładek do czasopism, książek, płyt i sesji fotograficznych z takimi osobistościami jak Danuta Szaflarska, Dorota Kolak, Ola Szwed i prezydent Gdańska Paweł Adamowicz.

 

Kilkanaście prac „Dum Spiro, Spero" (Póki oddycham, nie tracę nadziei), to owoc ostatnich pięciu lat pracy. Fotografie te będą zaprezentowane w gdańskiej klubogalerii Bunkier, a zobaczymy na nich modelki: Magdalenę Broniec, Darię Małobłocką, Karolinę Półtoraczyk, Klaudię von Lonski, Katarzynę Dembowską, Olę Wasińską, Roxanę Kaczorowską i modeli: Vadima Romanchika, Marcina Kosińskiego, Mariusza Wierzbickiego, Oskara Kamińskiego, Piotra Hanisza i Krisa Mielnika. Prace powstały we współpracy z projektantami: Katarzyną Konieczną, Magdaleną Arłukiewicz, Niką Danielską, Nataszą Pavluchenko, Magdaleną Carter, Małgorzatą Motas, Adrianną Ostrowską i wizażystkami: Magdaleną Purchla, Eleną Stoszek, Karoliną Mech, Karoliną Bastrykin Mopii, Gosią Liss, Marzeną Różycką.

 

Wystawione prace można nabyc po zakończeniu ekspozycji.

 

Zapraszamy!

Zespół MaxModels.pl

Komentarze (0)
Twój komentarz może być pierwszy
Więcej z: Wydarzenia
Zdjęcia MaxModels
Edytuj Danny35 6.0 1 Danny35 Fotograf
Edytuj lookatmenow 6.0 8 lookatmenow Modelka
Edytuj renesme0602 6.0 3 renesme0602 Modelka
Edytuj aga15-96 mua Beata Augustyniak
photo Adam Bubak 6.0 0 aga15-96 Modelka
Edytuj sentinel Veronica_Gemini

make up _ss_makeup_ sandra sandra 6.0 4 sentinel Fotograf
Edytuj GabiBarnat 6.0 1 GabiBarnat Modelka
Edytuj AnaMariArt 6.0 14 AnaMariArt Fotograf
Edytuj amu 6.0 1 amu Fotograf
Zobacz więcej zdjęć