Zosia Nowak w sesji dla Fashion Magazine

REKLAMA
Zosia Nowak w sesji dla Fashion Magazine

Polskie grono utalentowanych osób, których kariera rozwija się w dynamicznym tempie, cały czas się powiększa. Coraz częściej możemy być dumni z naszych rodaków, którzy osiągają międzynawowe sukcesy w branży modowej. Zobacz, kto stoi za niezwykłą sesją z udziałem Zosi Nowak.


Magda Jagnicka
to doświadczona stylistka, która obecnie współpracuje z magazynem Glamour Poland na stanowisku Fashion Editor & Fashion Stylist. Jako freelancer ma za sobą wiele dużych kreatywnych projektów. Pracowała przy sesjach, które zostały opublikowane w międzynarodowych magazynach, takich jak Vogue Ukraine Harper's Bazaar Thailand, Harper's Bazaar MEN Thailand, L'Officiel Singapore, L'Officiel Malaysia.


Razem z modelką Zosią Nowak spotkały się przy sesji, która stała się cover story z przedostatniego Fashion Magazine. Zosia „Zo" Nowak to postać, która coraz bardziej jest rozpoznawalna na arenie międzynarodowej. Wyróżnia ją nie tylko uroda, ale również niezwykła skromność oraz talent. Pomimo tego, że w branży modelingowej jest od niedawna, już  może się pochwalić m.in. kontraktem z Vicotria's Secret i z domem mody Calvin Klein. W jej portfolio znajdziemy liczne sesje dla najbardziej znanych modowych magazynów.

 

Polskie perełki wśród modelek Victoria's Secret >>>


Sesja dla Fashion Magazine to wyniki twórczego spotkania profesjonalistów. Specjalnie dla nas Magda Jagnicka przedstawia kulisy powstania tego wyjątkowego projektu.


Sesja, która ukazała się w Fashion Magazine została zatytułowana w magazynie „Bliżej ciała". Co było inspiracją do stworzenia tego projektu?

 

Magda Jagnicka: - Główną inspiracją okazał się... poranek. Słońce, które ukradkiem wpada do sypialni gdy wstajemy. Ciepły kolor skóry, bo przecież rano nie jesteśmy jeszcze całkiem ubrani. Białe prześcieradło, beżowa koronkowa bielizna, rozczochrane włosy, naturalność - wszystkie te całkiem codzienne i prozaiczne elementy rozpoczęcia dnia zainspirowały nas do sesji.


Na etapie konstruowania mood boardu, razem z fotografem Łukaszem Pukowcem, sięgnęliśmy też do twórczości Camilli Akrans i Mario Sorrenti. Są specjalistami od tworzenia eterycznego klimatu i wydobywania maksimum kobiecości z modelki.

 

Patrząc na zdjęcia można stwierdzić, że wasz cel został osiągnięty w stu procentach. Wyjątkowe ujęcia i światło, gra Zosi oraz ubrania tworzą piękną spójną całość. Co było największym wyzwaniem podczas tworzenia stylizacji? Czy masz swój ulubiony zestaw z tej sesji?


- Sesja odbywała się między sezonami, co oznacza, że część projektantów oferowała mi wyłącznie jesienno-zimowe ubrania, a druga część te przygotowane na kolejny sezon - Wiosna/Lato 2015. Musiałam więc kombinować, bo z jednej strony miałam do wyboru krótkie szorty i topy, a z drugiej futra i ciężkie płaszcze (śmiech). Pomyślałam, że z tej niedogodności zrobię patent na stylizacje - czyli na każdym zdjęciu Zosia niby jest ubrana, ale dzięki małym sztuczkom, takim jak rozpięcie guzika, odsłonięcie pleców, jej wizerunek totalnie działa na wyobraźnię.

 

Zobacz portfolio Magdy Jagnickiej w serwisie MaxModels.pl >>>

 

- Tematem przewodnim stylizacji tej sesji została zresztą super seksowna koronka, i to w każdej postaci: jako tkanina sukienki, jako bielizna, a nawet jako bransoletka. Moim ulubionym zdjęciem jest to w zestawie duetu Paprocki&Brzozowski - biała koszula i białe dzwony - Zosia wygląda w niej jakby stała na szczudłach (śmiech).


Faktycznie to zdjęcie przykuwa uwagę :) Zosia w branży modelingowej działa stosunkowo od niedawna, ale już na swoim koncie ma wiele osiągnięć. Jak wygląda współpraca ze wschodzącą gwiazdą?


- Cudownie! Zosia to bardzo ciepła, dobra dusza - ma mnóstwo pozytywnej energii i zaraża uśmiechem. Jej się po prostu nie da nie pokochać! W dodatku jest bardzo skoncentrowana, cierpliwa i profesjonalna. Jestem pewna, że jej dotychczasowe sukcesy, kampanie kolekcji W. KRUK, Diverse, Big Star, Kazar i wiele innych w Polsce, a zagranicą sesje do Elle, Harper's Bazaar, katalogi dla Victoria's Secret, Orsay, to tak naprawdę dopiero początek jej kariery!

 

 

fotograf - Łukasz Pukowiec
stylistka - Magda Jagnicka
mua - Adrian Świderski
modelka - Zosia "Zo" Nowak

 

 

 

 

 

 

 

 

Ewelina Sarad / Redakcja MaxModels.pl

Komentarze (2)
Dodaj komentarz
konto usunięte 22 sierpnia 2015
+++
Ciekawe?
0
0
| Odpowiedz
mylovepassion 21 sierpnia 2015Fotograf
ładna dziewczyna i bardzo dobre ujęcia ;)
Ciekawe?
0
0
| Odpowiedz
Więcej z: O Was
Zdjęcia MaxModels
Edytuj refusedtobelieve 6.0 2 refusedtobelieve Fotograf
Edytuj bg-fotografia 6.0 0 bg-fotografia Fotograf
Edytuj SebastianSzala 6.0 0 SebastianSzala Fotograf
Edytuj Iza_Ambroziak 6.0 1 Iza_Ambroziak Modelka
Edytuj PiotrDochniak modelka : @maja.kmiecik 6.0 0 PiotrDochniak Fotograf
Edytuj PiotrDochniak modelka : @maja.kmiecik 6.0 0 PiotrDochniak Fotograf
Edytuj przyjdznaportret Ola 6.0 0 przyjdznaportret Fotograf
Edytuj OlgaHalik1 6.0 0 OlgaHalik1 Modelka
Edytuj ludwik_a 6.0 0 ludwik_a Modelka
Edytuj Pablo456 MUA: Magda Gaś - Sokół 6.0 16 Pablo456 Fotograf
Zobacz więcej zdjęć