ARTYKUŁY

REKLAMA
REKLAMA
Najbardziej spektakularne pokazy Chanel
Najbardziej spektakularne pokazy Chanel

Gdy Karl Lagerfeld obejmował stanowisko dyrektora kreatywnego domu mody Chanel, ten nie radził sobie najlepiej. Niemiecki projektant postawił sobie za cel ożywienie marki, która dla wielu była już tylko reliktem przeszłości. To właśnie on przywrócił świetność francuskiego domu mody, w którym pracował od 1983 roku, aż do śmierci.

Dodano: 05 kwietnia 2019
Laureaci Portfolio Roku 2018
Laureaci Portfolio Roku 2018

Zakończyliśmy piątą edycję plebiscytu na Portfolio Roku. Oddając codziennie głosy na swoich faworytów, zdecydowaliście, kto powinien otrzymać ten wyjątkowy tytuł. Poznajcie tegorocznego zwycięzcę!

Dodano: 22 marca 2019
Kim jest Barbara Palvin, nowy aniołek Victoria’s Secret?
Kim jest Barbara Palvin, nowy aniołek Victoria’s Secret?

Barbara Palvin została nowym Aniołkiem Victoria’s Secret! Modelka podzieliła się tą informacją kilka dni temu, za pośrednictwem Instagrama. Przyznała, że nigdy nie przypuszczała, że to może się zdarzyć i nie ukrywała podekscytowania. Co wiemy o modelce, która właśnie spełnia swoje największe marzenie?

Dodano: 20 marca 2019
Muzyczne akcenty w życiorysach supermodelek
Muzyczne akcenty w życiorysach supermodelek

W świecie, w którym nie lubimy stać w miejscu i kurczowo trzymać się jednej profesji, łatwo o rozwijanie więcej niż jednego hobby na raz. Kariera w modelingu bywa dość krótka. Jest bowiem uzależniona od wieku i urody, która szybko przemija. Przedstawiamy sześć modelek, próbujących swoich sił w muzyce – czy to hobbystycznie czy też zarobkowo.

Dodano: 18 marca 2019
Historia brwi. Jak zmieniały się przez dekady?
Historia brwi. Jak zmieniały się przez dekady?

Makijaż brwi potrafi diametralnie zmienić wizerunek. Odpowiednio wykonany upiększa, nadaje charakteru oraz określonego wyrazu twarzy. Najczęściej to naturalny kształt, zgodny z budową czaszki, najlepiej pasuje do twarzy. Na przestrzeni lat można było obserwować prawdziwą rewolucję w sposobie malowania oraz regulacji brwi. Przyjrzyjmy się ich makijażowi na przestrzeni dekad.

Dodano: 14 marca 2019
Najbardziej wpływowe rodziny świata mody
Najbardziej wpływowe rodziny świata mody

Rodziny ze świata show-biznesu pracują na swoją reputację i pozycję latami. Nazwiska takie jak Hadid czy Crawford kojarzą się z największymi markami i pokazami mody. Kariery matek, ojców czy też rodzeństwa często umożliwiają łatwy start w branży. Przedstawiamy pięć rodzin, które na stałe związały się ze światem mody.

Dodano: 13 marca 2019
Alternatywne metody pielęgnacji cery
Alternatywne metody pielęgnacji cery

Szukamy najróżniejszych rozwiązań, aby osiągnąć piękną, zdrowo wyglądającą cerę. Pragniemy wygrać z upływającym czasem. Obecnie rynek kosmetyczny wypełnia się coraz nowszymi produktami, które mają pomóc w osiągnięciu tego efektu. Powstają w tym celu alternatywne i dość niekonwencjonalne metody, które mają udoskonalić skórę twarzy w szokujący sposób.

Dodano: 12 marca 2019
Świadoma pielęgnacja skóry z marką AA
Świadoma pielęgnacja skóry z marką AA

Skóra to nie tylko zewnętrzna powłoka ciała, ale przede wszystkim największy żywy organ w ludzkim ciele. Warto przyjrzeć się bliżej jej budowie, właściwościom i roli, jaką odgrywa w naszym organizmie. Wszystko po to, aby poprzez świadomą pielęgnację, zachować piękną i zdrową skórę na długo. Poniżej przedstawiamy najciekawsze serie kosmetyków polskiej marki AA, przygotowanych z największą dbałością o bezpieczeństwo, skuteczność i przyjemną aplikację.

Dodano: 11 marca 2019
Perfumy Antonio Banderas - zapach śmiałego uwodzenia
Perfumy Antonio Banderas - zapach śmiałego uwodzenia

Poznaj wyjątkowy zapach odzwierciedlający osobowość samego Antoniego Banderasa! Marka Puig rozpoczęła współpracę z hiszpańskim aktorem już w 1997 roku. Zapachy sygnowane jego nazwiskiem cechuje wyrazisty i uwodzicielski charakter, a sam Banderas bierze udział w procesie ich powstawania od początku do końca.

Dodano: 11 marca 2019
Wybierz Portfolio Roku 2018!
Wybierz Portfolio Roku 2018!

Po raz piąty zapraszamy Was do wyboru Portfolio Roku! To Wy decydujecie o tym, kto zostanie laureatem i otrzyma ten wyjątkowy tytuł. Na głosujących również czekają atrakcyjne nagrody!

Dodano: 01 marca 2019
Zdjęcia MaxModels
Edytuj sandrakrokos 6.0 0 sandrakrokos Modelka
Edytuj MartaGoch Karolina 6.0 1 MartaGoch Fotograf
Edytuj primaevaldiana 6.0 2 primaevaldiana Modelka
Edytuj wiktoooria99 6.0 1 wiktoooria99 Modelka
Edytuj cywil Inna 6.0 2 cywil Fotograf
Edytuj beticomadonna 6.0 0 beticomadonna Modelka
Edytuj fotograf78 Hania 6.0 0 fotograf78 Fotograf
Edytuj jrusnak_photo modelka: Paulina / Vanilla Models 6.0 0 jrusnak_photo Fotograf
Zobacz więcej zdjęć