ARTYKUŁY

REKLAMA
Branża modowa a pandemia. Jak koronawirus wpływa na świat mody?
Branża modowa a pandemia. Jak koronawirus wpływa na świat mody?

Zamknięte sklepy, odwoływane pokazy i wydarzenia branżowe, przestoje w produkcji, a co za tym idzie ogromne straty finansowe. Tak wygląda obecnie rzeczywistość, z którą musi zmierzyć się świat mody. Jakie skutki w branży niesie za sobą rozprzestrzeniający się na całym globie koronawirus?

Dodano: 17 marca 2020
Zasłynęły nie tylko przed obiektywem aparatu, ale również i przed kamerą!
Zasłynęły nie tylko przed obiektywem aparatu, ale również i przed kamerą!

Zarówno pozowanie przed aparatem, jak i praca z kamerą nie są łatwymi zadaniami. Wymienione niżej modelki są dzisiaj znane przede wszystkim jako aktorki, które świetnie potrafiły wykorzystać swoją aparycję, nie tylko pozując podczas sesji zdjęciowych, ale również grając w wielu filmach i serialach. Poznajcie te niezwykłe osobowości!

Dodano: 13 marca 2020
Zestawienie wyróżnionych zdjęć (24.02-01.03)
Zestawienie wyróżnionych zdjęć (24.02-01.03)

Każdego dnia wybieramy jedną z waszych prac i publikujemy ją na naszym facebookowym profilu. Zobaczcie fotografie, które wyróżniliśmy w tygodniu: 24.02-01.03.

Dodano: 03 marca 2020
Kariera tych modelek zaczęła się przez przypadek!
Kariera tych modelek zaczęła się przez przypadek!

Ciężka praca, wytrwałość i odwaga to recepta na sukces w modelingu. Wiele znanych modelek długo pracuje na swoją rozpoznawalność w świecie mody. Te niezwykłe osobowości, o których będzie mowa w artykule, zasłynęły jako jedne z najlepszych modelek na świecie, mimo iż wcale się tego nie spodziewały.

Dodano: 27 lutego 2020
Konkursy piękności na drodze do rewolucji?
Konkursy piękności na drodze do rewolucji?

W połowie lutego w Niemczech odbyły się wybory miss, o których głośno było w całej Europie. To wydarzenie było szeroko komentowane ze względu na liczne zmiany, na które postawili organizatorzy. Do udziału w konkursie zapraszali naturalne, ambitne kobiety i postanowili znieść wiele ograniczeń na przykład związanych z wiekiem czy stanem cywilnym, które wciąż towarzyszą wielu tego typu imprezom. Od jakiegoś czasu coraz głośniej mówi się o kontrowersjach związanych z wyborami miss. Można też zauważyć, że organizatorzy powoli przekonują się do zmiany zasad i konwencji tego wydarzenia. Czy konkursy piękności czeka rewolucja?

Dodano: 26 lutego 2020
Wybierz Portfolio Roku 2019!
Wybierz Portfolio Roku 2019!

Po raz szósty zapraszamy Was do wyboru Portfolio Roku! To Wy decydujecie o tym, kto zostanie laureatem i otrzyma ten wyjątkowy tytuł. Na głosujących również czekają atrakcyjne nagrody!

Dodano: 24 lutego 2020
Najbardziej znane marki kosmetyczne gwiazd
Najbardziej znane marki kosmetyczne gwiazd

Rynek kosmetyczny pełen jest skrajności. I chociaż wydaje się, że branża przesycona jest rozmaitymi markami i trudno jest się wybić nowym producentom, to jednak wciąż powstają nowe firmy. W dzisiejszych czasach przepis na sukces wydaje się prosty. Aby osiągnąć sukces wystarczy, żeby marka sygnowana była nazwiskiem znanej gwiazdy. Kto wykorzystał sławę i próbuje podbić rynek kosmetyczny? Oto gwiazdy, które założyły swoją własną firmę w branży beauty!

Dodano: 20 lutego 2020
Karl Lagerfeld - człowiek, który stał się legendą
Karl Lagerfeld - człowiek, który stał się legendą

Sława, kontrowersja, piękno i dziwactwo. Trudno jednoznacznie określić Karla Lagerfelda, który zmarł w ubiegłym roku, zostawiając po sobie pokaźny dobytek. Był nie tylko sławnym projektantem, ale również osobowością, obok której nie dało się przejść obojętnie. Mimo tego, że był znany na całym świecie, wolał samotność, a rolę bratniej duszy pełniła jego kotka – Choupette.

Dodano: 17 lutego 2020
Ubierani w sieciówkach, czyli  o tym, jak popularne sklepy zrewolucjonizowały świat mody
Ubierani w sieciówkach, czyli o tym, jak popularne sklepy zrewolucjonizowały świat mody

Jeszcze 10 lat temu sieciówki nie zajmowały tak wysokiego miejsca na rynku modowym, jak dzisiaj. Projektanci popularnych sklepów takich jak „H&M”, „ZARA” czy „Reserved” zaczęli jednak wzorować się na światowej sławy markach, podążając za wyznaczanymi przez nie trendami. Obecnie coraz więcej Polaków kupuje w sieciówkach, które są przez nich uwielbiane. Jak doszło do tej modowej rewolucji?

Dodano: 29 stycznia 2020
10 najbogatszych Aniołków Victoria’s Secret
10 najbogatszych Aniołków Victoria’s Secret

Współpraca z prestiżową marką bieliźnianą, jaką jest Victoria’s Secret, to dla niejednej z aspirujących modelek spełnienie marzeń. Wiele z nich pragnie dołączyć do grona powszechnie podziwianych Aniołków Victoria’s Secret. Możliwość podpisania kontraktu, zapewniającego stałą współpracę z bieliźnianą potęgą, mają jednak nieliczne modelki. Która z nich może pochwalić się największymi zarobkami? Sprawdźcie, kto według serwisu „The Richest” znalazł się na liście najbogatszych aniołków VS.

Dodano: 23 stycznia 2020
Zdjęcia MaxModels
Edytuj Zolty_Kot 6.0 1 Zolty_Kot Fotograf
Edytuj _cinderella_ 5.8 2 _cinderella_ Modelka
Edytuj nudnybartek 5.9 1 nudnybartek Fotograf
Edytuj MJFotografia Zdjęcie wykonane podczas Pleneru Etno Organizator - Fotografia na chłopski rozum

Wizaż i stylizacje: Beata Bojda

Modelka - Julia Jabłońska

Miejsce - Stary Folwark Tworzyjanki 6.0 1 MJFotografia Fotograf
Edytuj Podworko 6.0 0 Podworko Fotograf
Edytuj oskaar 6.0 0 oskaar Fotograf
Edytuj domi_style Fotograf: Mateusz Popiel 6.0 0 domi_style Modelka
Edytuj rzetelnapani 6.0 0 rzetelnapani Fotograf
Edytuj LoveStoryStudio Live Story Studio 6.0 4 LoveStoryStudio Fotograf
Edytuj 2m_statyw 6.0 0 2m_statyw Fotograf
Zobacz więcej zdjęć