ARTYKUŁY

REKLAMA
REKLAMA
Zasłynęły nie tylko przed obiektywem aparatu, ale również i przed kamerą!
Zasłynęły nie tylko przed obiektywem aparatu, ale również i przed kamerą!

Zarówno pozowanie przed aparatem, jak i praca z kamerą nie są łatwymi zadaniami. Wymienione niżej modelki są dzisiaj znane przede wszystkim jako aktorki, które świetnie potrafiły wykorzystać swoją aparycję, nie tylko pozując podczas sesji zdjęciowych, ale również grając w wielu filmach i serialach. Poznajcie te niezwykłe osobowości!

Dodano: 13 marca 2020
Zestawienie wyróżnionych zdjęć (24.02-01.03)
Zestawienie wyróżnionych zdjęć (24.02-01.03)

Każdego dnia wybieramy jedną z waszych prac i publikujemy ją na naszym facebookowym profilu. Zobaczcie fotografie, które wyróżniliśmy w tygodniu: 24.02-01.03.

Dodano: 03 marca 2020
Kariera tych modelek zaczęła się przez przypadek!
Kariera tych modelek zaczęła się przez przypadek!

Ciężka praca, wytrwałość i odwaga to recepta na sukces w modelingu. Wiele znanych modelek długo pracuje na swoją rozpoznawalność w świecie mody. Te niezwykłe osobowości, o których będzie mowa w artykule, zasłynęły jako jedne z najlepszych modelek na świecie, mimo iż wcale się tego nie spodziewały.

Dodano: 27 lutego 2020
Konkursy piękności na drodze do rewolucji?
Konkursy piękności na drodze do rewolucji?

W połowie lutego w Niemczech odbyły się wybory miss, o których głośno było w całej Europie. To wydarzenie było szeroko komentowane ze względu na liczne zmiany, na które postawili organizatorzy. Do udziału w konkursie zapraszali naturalne, ambitne kobiety i postanowili znieść wiele ograniczeń na przykład związanych z wiekiem czy stanem cywilnym, które wciąż towarzyszą wielu tego typu imprezom. Od jakiegoś czasu coraz głośniej mówi się o kontrowersjach związanych z wyborami miss. Można też zauważyć, że organizatorzy powoli przekonują się do zmiany zasad i konwencji tego wydarzenia. Czy konkursy piękności czeka rewolucja?

Dodano: 26 lutego 2020
Wybierz Portfolio Roku 2019!
Wybierz Portfolio Roku 2019!

Po raz szósty zapraszamy Was do wyboru Portfolio Roku! To Wy decydujecie o tym, kto zostanie laureatem i otrzyma ten wyjątkowy tytuł. Na głosujących również czekają atrakcyjne nagrody!

Dodano: 24 lutego 2020
Najbardziej znane marki kosmetyczne gwiazd
Najbardziej znane marki kosmetyczne gwiazd

Rynek kosmetyczny pełen jest skrajności. I chociaż wydaje się, że branża przesycona jest rozmaitymi markami i trudno jest się wybić nowym producentom, to jednak wciąż powstają nowe firmy. W dzisiejszych czasach przepis na sukces wydaje się prosty. Aby osiągnąć sukces wystarczy, żeby marka sygnowana była nazwiskiem znanej gwiazdy. Kto wykorzystał sławę i próbuje podbić rynek kosmetyczny? Oto gwiazdy, które założyły swoją własną firmę w branży beauty!

Dodano: 20 lutego 2020
Karl Lagerfeld - człowiek, który stał się legendą
Karl Lagerfeld - człowiek, który stał się legendą

Sława, kontrowersja, piękno i dziwactwo. Trudno jednoznacznie określić Karla Lagerfelda, który zmarł w ubiegłym roku, zostawiając po sobie pokaźny dobytek. Był nie tylko sławnym projektantem, ale również osobowością, obok której nie dało się przejść obojętnie. Mimo tego, że był znany na całym świecie, wolał samotność, a rolę bratniej duszy pełniła jego kotka – Choupette.

Dodano: 17 lutego 2020
Ubierani w sieciówkach, czyli  o tym, jak popularne sklepy zrewolucjonizowały świat mody
Ubierani w sieciówkach, czyli o tym, jak popularne sklepy zrewolucjonizowały świat mody

Jeszcze 10 lat temu sieciówki nie zajmowały tak wysokiego miejsca na rynku modowym, jak dzisiaj. Projektanci popularnych sklepów takich jak „H&M”, „ZARA” czy „Reserved” zaczęli jednak wzorować się na światowej sławy markach, podążając za wyznaczanymi przez nie trendami. Obecnie coraz więcej Polaków kupuje w sieciówkach, które są przez nich uwielbiane. Jak doszło do tej modowej rewolucji?

Dodano: 29 stycznia 2020
10 najbogatszych Aniołków Victoria’s Secret
10 najbogatszych Aniołków Victoria’s Secret

Współpraca z prestiżową marką bieliźnianą, jaką jest Victoria’s Secret, to dla niejednej z aspirujących modelek spełnienie marzeń. Wiele z nich pragnie dołączyć do grona powszechnie podziwianych Aniołków Victoria’s Secret. Możliwość podpisania kontraktu, zapewniającego stałą współpracę z bieliźnianą potęgą, mają jednak nieliczne modelki. Która z nich może pochwalić się największymi zarobkami? Sprawdźcie, kto według serwisu „The Richest” znalazł się na liście najbogatszych aniołków VS.

Dodano: 23 stycznia 2020
Najbogatsze supermodelki w 2019 roku
Najbogatsze supermodelki w 2019 roku

Zarobki gwiazd show-biznesu, to zazwyczaj naprawdę imponujące sumy. Nie inaczej jest w przypadku supermodelek. To właśnie one w reklamach, na wybiegach i okładkach pokazują światu najnowsze kolekcje ubrań, dodatków i nie tylko! Firmy, producenci i wielkie domy mody są w stanie zapłacić miliony, aby gorące nazwiska modelingu pojawiły się w ich kampaniach, dlatego majątek najbardziej rozchwytywanych przedstawicielek branży modelingowej robi wrażenie! Serwis “The Richest” odkrył, które modelki w 2019 roku można było uznać za najbogatsze. Sprawdźcie, jakie nazwiska znalazły się na tej liście.

Dodano: 20 stycznia 2020
Zdjęcia MaxModels
Edytuj sandrakrokos 6.0 0 sandrakrokos Modelka
Edytuj MartaGoch Karolina 6.0 1 MartaGoch Fotograf
Edytuj primaevaldiana 6.0 2 primaevaldiana Modelka
Edytuj wiktoooria99 6.0 1 wiktoooria99 Modelka
Edytuj cywil Inna 6.0 2 cywil Fotograf
Edytuj beticomadonna 6.0 0 beticomadonna Modelka
Edytuj fotograf78 Hania 6.0 0 fotograf78 Fotograf
Edytuj jrusnak_photo modelka: Paulina / Vanilla Models 6.0 0 jrusnak_photo Fotograf
Zobacz więcej zdjęć