ObserwujObserwujesz Wiadomość
IgnorujIgnorujesz Zgłoś nadużycie Zaproś na sesję
Jeżeli dodasz osobę do ignorowanych, nie będzie ona mogła dodawać komentarzy ani oceniać Twoich zdjęć.

Arveena

Fotograf

Fotograf Arveena Odwiedzin 199410 Ocena ogólna 6.0

O mnie

na profilowym m-bronx Witam serdecznie.:) Tfp..dla..modelek o pełnym zakresie pozowania.Ale..jak masz ciekawe portfolio i pomysł na Siebie napisz..-..zawsze chętnie coś stworzę nowego..:) Szczególnie ,gdy jesteś tak samo zaangażowana w sesję jak ja..! Słowność i wzajemny szacunek to podstawa - traktujmy się poważnie. ********* Szczególne podziękowania moim modelkom[modelom]. Bez Waszego zaangażowania i wspaniałej współpracy nie miałabym możliwości stworzenia tej galerii. *** Obserwuję..=..może coś wspólnie zrobimy:) ***. Jeśli zajrzysz zostaw ślad po sobie.. Komentarze miło widziane..:) ***** Tu jestem codziennie! https://www.facebook.com/Anna-Grażyna-Grabia-1470258449888967/timeline/?ref=hl *********** !!! Kopiowanie i przetwarzanie zdjęć oraz udostępnianie innym zabronione!! **

Doświadczenie

Doświadczenie Średnie
Profesja Fotograf
Wiek -

Zakres pracy

  • Fashion
  • Portret
  • Glamour
  • Akt
  • Edytorial
  • Nagość zakryta
  • Make up / stylizacja
27 listopada 2018 przemo2410 Model

Pozytywna: Cóż mogę więcej dodać, wystarczy spojrzeć na ilość pozytywnych komentarzy pod adresem Ani , pozostaje mi jedynie potwierdzić te wszystkie informacje;) Ania to niesamowita osoba i już od pierwszych sekund wiedziałem, że ta sesja będzie należeć do wyjątkowych i długo zapadnie mi w pamięć! Teraz z niecierpliwością czekam na więcej twoich prac , które są tak piekielnie dobre , że każdy dzień w oczekiwaniu na nie to wieczność! Uwielbiam Cię "szalono" kobieto !! ;) :)

Edytuj przemo2410 Szybowe.:) 6.0 42 przemo2410 Model
Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja
27 października 2018 HELVETHET Modelka

Pozytywna: Uwielbiam Anię! To cudowna osoba, pełna ciepła i pozytywnej energii. Jest przy tym szalenie utalentowanym fotografem. Nasza współpraca przebiegła absolutnie wzorowo, we wspaniałej atmosferze, a jej efekty przerosły moje oczekiwania. Dziękuję i polecam! Wracam do Ciebie niedługo :*

Edytuj HELVETHET 6.0 38 HELVETHET Modelka
Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja
26 października 2018 opasska Modelka Wszystkie referencje od tej osoby: 4 (Zobacz) Zobacz wystawioną referencję

Pozytywna: Nic dodać, nic ująć. Praca z Anią to czysta przyjemność, zawsze wywołująca uśmiech na twarzy podczas sesji, ale także z osiągniętych efektów. Jak najbardziej polecam współpracę z Anią! <3 <3 Profesjonalizm sam w sobie! :*

Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja
28 sierpnia 2018 patka1122 Modelka Wszystkie referencje od tej osoby: 3 (Zobacz)

Pozytywna: Miałam już okazję współpracować z Anią, i jak zwykle się nie zawiodłam. Ma masę pomysłów i energii którą zaraża wszystkich do okola, dba o swoją Modelkę i jej komfort. Gorąco polecam to mile spędzony czas, a efekty mówią same za siebie:)

Edytuj patka1122 6.0 60 patka1122 Modelka
Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja
04 sierpnia 2018 Arti44 Modelka

Pozytywna: Grażynka to cudowna, pełna humoru, ciepła i dobrego serca osoba. Po paru min. znajomości czułam się jakbyśmy znały się od zawsze. Praca z nią to jak spotkanie z przyjaciółką, stwarza bardzo luźną atmosferę podczas sesji, dzięki czemu nie czuje się stresu, ma ogromną cierpliwość, jest pełna pomysłów, zdjęcia są w ekspresowym tempie, najwyższej jakości. Każdemu polecam pracę z tą cudowną kobietą.

Edytuj Arti44 6.0 38 Arti44 Modelka
Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja
01 lipca 2018 Sweanna Modelka Wszystkie referencje od tej osoby: 3 (Zobacz)

Pozytywna: Kolejna sesja z Anią pełna kolorów i niezapomnianych wrażeń. Ciepła, zawsze uśmiechnięta osoba. Wracam do Niej z wielką przyjemnością :) Aniu dziękuję za piękne kadry robione sercem ♥♥♥

Edytuj Sweanna :* 6.0 45 Sweanna Modelka
Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja
01 czerwca 2018 prisonbreak Modelka

Pozytywna: Kochana, przemiła, troskliwa, wiele miłych rzeczy mogłabym napisać. Zdjęcia i atmosfera podczas sesji rewelacyjna :) Polecam jak najbardziej :)

Edytuj prisonbreak 6.0 39 prisonbreak Modelka
Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja
23 marca 2018 Sweanna Modelka Wszystkie referencje od tej osoby: 3 (Zobacz)

Pozytywna: Ania to niesamowita profesjonalistka, pełna nieskończonych inspiracji, pasji i talentu do tego co robi. Wyznaczająca i kreująca własne, niepowtarzające trendy. Dąży do nich uparcie i konsekwentnie. Uwielbiam do Niej wracać, też na babskie pogaduchy :)

Edytuj Sweanna 6.0 54 Sweanna Modelka
Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja
16 marca 2018 Lenzzle Modelka

Pozytywna: Polecam - bardzo otwarta pani fotograf rozmowna z poczuciem humoru otwarta na pomysły sesja w świetnej atmosferze :)

Edytuj Lenzzle 6.0 34 Lenzzle Modelka
Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja
30 stycznia 2018 opasska Modelka Wszystkie referencje od tej osoby: 4 (Zobacz)

Pozytywna: Ania jest wspaniałym fotografem, a jeszcze lepszym człowiekiem. Atmosfera na sesji jest świetna, dzięki Jej podejściu i zaangażowaniu można czuć się swobodnie. Z niczego potrafi wyczarować coś świetnego i jest gotowa na wszystko! Zawsze świetnie przygotowana do sesji z pełnym entuzjazmem może pstrykać bez końca, dzięki czemu jest pewność, że wybierze i stworzy coś niepowtarzalnego. Ania nie lubi prostoty, woli tworzyć coś bajkowego, wyjątkowego i magicznego, za co ją podziwiam. Uwielbiam współpracę z Anią i mam nadzieję, że jeszcze nie raz coś stworzymy <3 ;* :)

Edytuj opasska 
Make up Jolanta Włodarczyk
Mod.Martyna Opasińska 6.0 42 opasska Modelka
Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja