ObserwujObserwujesz Wiadomość
IgnorujIgnorujesz Zgłoś nadużycie Zaproś na sesję
Jeżeli dodasz osobę do ignorowanych, nie będzie ona mogła dodawać komentarzy ani oceniać Twoich zdjęć.

Arveena

Fotograf

Fotograf Arveena Odwiedzin 125675 Ocena ogólna 6.0

O mnie

na profilowym m-bronx Witam serdecznie.:) Tfp..dla..modelek o pełnym zakresie pozowania.Ale..jak masz ciekawe portfolio i pomysł na Siebie napisz..-..zawsze chętnie coś stworzę nowego..:) Szczególnie ,gdy jesteś tak samo zaangażowana w sesję jak ja..! Słowność i wzajemny szacunek to podstawa - traktujmy się poważnie. ********* Szczególne podziękowania moim modelkom[modelom]. Bez Waszego zaangażowania i wspaniałej współpracy nie miałabym możliwości stworzenia tej galerii. *** Obserwuję..=..może coś wspólnie zrobimy:) ***. Jeśli zajrzysz zostaw ślad po sobie.. Komentarze miło widziane..:) ***** Tu jestem codziennie! https://www.facebook.com/Anna-Grażyna-Grabia-1470258449888967/timeline/?ref=hl *********** !!! Kopiowanie i przetwarzanie zdjęć oraz udostępnianie innym zabronione!! **

Doświadczenie

Doświadczenie Średnie
Profesja Fotograf
Wiek -

Zakres pracy

  • Fashion
  • Portret
  • Glamour
  • Akt
  • Edytorial
  • Nagość zakryta
  • Make up / stylizacja
28 sierpnia patka1122 Modelka Wszystkie referencje od tej osoby: 3 (Zobacz)

Pozytywna: Miałam już okazję współpracować z Anią, i jak zwykle się nie zawiodłam. Ma masę pomysłów i energii którą zaraża wszystkich do okola, dba o swoją Modelkę i jej komfort. Gorąco polecam to mile spędzony czas, a efekty mówią same za siebie:)

Edytuj patka1122 6.0 56 patka1122 Modelka
Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja
04 sierpnia Arti44 Modelka

Pozytywna: Grażynka to cudowna, pełna humoru, ciepła i dobrego serca osoba. Po paru min. znajomości czułam się jakbyśmy znały się od zawsze. Praca z nią to jak spotkanie z przyjaciółką, stwarza bardzo luźną atmosferę podczas sesji, dzięki czemu nie czuje się stresu, ma ogromną cierpliwość, jest pełna pomysłów, zdjęcia są w ekspresowym tempie, najwyższej jakości. Każdemu polecam pracę z tą cudowną kobietą.

Edytuj Arti44 6.0 37 Arti44 Modelka
Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja
01 lipca Sweanna Modelka Wszystkie referencje od tej osoby: 3 (Zobacz)

Pozytywna: Kolejna sesja z Anią pełna kolorów i niezapomnianych wrażeń. Ciepła, zawsze uśmiechnięta osoba. Wracam do Niej z wielką przyjemnością :) Aniu dziękuję za piękne kadry robione sercem ♥♥♥

Edytuj Sweanna :* 6.0 42 Sweanna Modelka
Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja
01 czerwca prisonbreak Modelka

Pozytywna: Kochana, przemiła, troskliwa, wiele miłych rzeczy mogłabym napisać. Zdjęcia i atmosfera podczas sesji rewelacyjna :) Polecam jak najbardziej :)

Edytuj prisonbreak 6.0 39 prisonbreak Modelka
Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja
23 marca Sweanna Modelka Wszystkie referencje od tej osoby: 3 (Zobacz)

Pozytywna: Ania to niesamowita profesjonalistka, pełna nieskończonych inspiracji, pasji i talentu do tego co robi. Wyznaczająca i kreująca własne, niepowtarzające trendy. Dąży do nich uparcie i konsekwentnie. Uwielbiam do Niej wracać, też na babskie pogaduchy :)

Edytuj Sweanna 6.0 53 Sweanna Modelka
Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja
16 marca Lenzzle Modelka

Pozytywna: Polecam - bardzo otwarta pani fotograf rozmowna z poczuciem humoru otwarta na pomysły sesja w świetnej atmosferze :)

Edytuj Lenzzle 6.0 34 Lenzzle Modelka
Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja
30 stycznia opasska Modelka Wszystkie referencje od tej osoby: 3 (Zobacz)

Pozytywna: Ania jest wspaniałym fotografem, a jeszcze lepszym człowiekiem. Atmosfera na sesji jest świetna, dzięki Jej podejściu i zaangażowaniu można czuć się swobodnie. Z niczego potrafi wyczarować coś świetnego i jest gotowa na wszystko! Zawsze świetnie przygotowana do sesji z pełnym entuzjazmem może pstrykać bez końca, dzięki czemu jest pewność, że wybierze i stworzy coś niepowtarzalnego. Ania nie lubi prostoty, woli tworzyć coś bajkowego, wyjątkowego i magicznego, za co ją podziwiam. Uwielbiam współpracę z Anią i mam nadzieję, że jeszcze nie raz coś stworzymy <3 ;* :)

Edytuj opasska 
Make up Jolanta Włodarczyk
Mod.Martyna Opasińska 6.0 42 opasska Modelka
Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja
23 stycznia WitKasperek Model

Pozytywna: Na profilu Arveena jest błąd. To nie jest po prostu fotograf.
To artystka jakich naprawdę mało, wspaniałe podejście do sesji i zaangażowanie na 100%. Głowa pełna pomysłów! Nie tylko robi wspaniałe zdjęcia które można podziwiać na naszych profilach ale również pomaga się rozwinąć i wprost mówi co ktoś robi źle, co trzeba zmienić itp. Naprawdę tak szczerych ludzi, którzy dodatkowo są tak pozytywnie zakreceni a dodatkowo w pełni zaangażowani w sesje wielu nie ma! Świetnie się dogadaliśmy i zrozumieliśmy się wręcz bez słów! Pomysły Arveen są niezwykłe! Potrafi tak wszystko zorganizować że naprawdę czapki z głów! Oprócz tego że jestem zachwycony zdjęciami to dodatkowo spędziłem naprawdę świetny czas!!! Polecam!!!! Chętnie powtórzę tą współpracę, dostałem wiele cennych rad i wiele się dowiedziałem! Serdecznie dziękuję!

Edytuj WitKasperek 6.0 55 WitKasperek Model
Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja
11 listopada 2017 WildCandy Modelka Zobacz wystawioną referencję

Pozytywna: Ania to doświadczona fotografka i profesjonalistka w każdym calu. Dba nawet o nawet najmniejszy szczegół. Praca przebiegła sprawnie dzięki świetnemu przygotowaniu Ani do sesji. Poza tym to fantastyczna, pozytywna osoba, którą cechuje kreatywność, bogata wyobraźnia oraz artystyczna wrażliwość. Pozowanie przed obiektywem Ani było wspaniałą przygodą -czekam na kolejne!!! :))

Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja
27 października 2017 Sylwia3333 Modelka Wszystkie referencje od tej osoby: 2 (Zobacz)

Pozytywna: Dobrze, że istnieją jeszcze na tym świecie długi, których nie można spłacić ...:)Drugie nasze spotkanie z Anią potwierdza to co już wcześniej pisałam. Świetna kobitka. Mam wrażenie, że znamy się od zawsze. Dziękuję Kochana za ponowne zaproszenie i do następnego razu :)Buziaki :)

Edytuj Sylwia3333 6.0 26 Sylwia3333 Modelka
Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja