Modowe Zdjęcie Lata 2020 - wyniki plebiscytu

Dodano: 05.10.2020
REKLAMA
Modowe Zdjęcie Lata 2020 - wyniki plebiscytu

Znamy wyniki plebiscytu na najlepsze letnie zdjęcie! To Wasze głosy zadecydowały o tym, która praca najbardziej zasłużyła na ten tytuł. Mamy także nagrodę specjalną, przyznaną przez partnera plebiscytu Tekstylowo.pl, dla fotografii z najciekawszą, letnią stylizacją! Poznajcie zwycięzców!

 

 

Przez ostatnie 10 dni codziennie mogliście oddawać głosy na swoich faworytów w plebiscycie Modowe Zdjęcie Lata! Wszystkie fotografie, które brały udział w konkursie, były wyjątkowe i wspaniale oddawały klimat beztroskich, letnich dni. Serdecznie gratulujemy autorom i współtwórcom wszystkich prac, które znalazły się w finale plebiscytu i dziękujemy za to, że aktywnie uczestniczycie w życiu społeczności oraz dzielicie się z nami swoimi pracami. Bardzo dziękujemy również głosującym za zaangażowanie w wybór najlepszego zdjęcia i wszystkie oddane głosy,

 

Walka o zwycięstwo w plebiscycie trwała do samego końca. Najwięcej, bo 2111 głosów, otrzymała w tegorocznej odsłonie konkursu fotografia autorstwa Jana B., znanego w serwisie jako szarylis. Do zdjęcia zapozowała piękna modelka Aleksandra H. - w MaxModels znajdziecie ją pod nickiem alexah! To właśnie ta praca Jana i Aleksandry zrobiła na Was największe wrażenie i  to ona zdobywa tytuł Modowego Zdjęcia Lata 2020 oraz nagrodę pieniężną o łącznej wartości 2 000 PLN! Gratulacje!

 

Modowe Zdjęcie Lata 2020:

 

 

Ze wszystkich prac, które wzięły udział w finale plebiscytu, nasz partner Tekstylowo.pl przyznał nagrodę specjalną dla zdjęcia, które najlepiej przedstawiało oryginalną, letnią stylizację, a także inspirację jej twórcy stylem vintage, który charakteryzuje się wykorzystaniem ubrań z drugiej ręki czy z poprzednich dekad.

 

Praca, które otrzymuje to wyjątkowe wyróżnienie, to fotografia Agi M., którą w MaxModels znacie jako aga_miklaszewicz! Do zdjęcia zapozowała utalentowana modelka Magdalena B.! Aga i Magdalena otrzymają nagrodę pieniężną o łącznej wartości 2 000 PLN! Serdecznie gratulujemy!

 

Najlepsza letnia stylizacja - nagroda specjalna przyznana przez Tekstylowo.pl:

 

 

 

Wraz z partnerem plebiscytu Tekstylowo.pl wszystkim uczestnikom plebiscytu na Modowe Zdjęcie Lata gratulujemy świetnych prac i życzymy wielu sukcesów!

 

Wyjątkowe zdjęcia, które brały udział w plebiscycie, możecie zobaczyć klikając TUTAJ >>>

 

 

Redakcja Maxmodels.pl

 

 

Zobacz też: Rynek odzieży używanej rośnie w siłę podczas pandemii >>>

 

Komentarze (1)
Dodaj komentarz
nefryt 06 października 2020Model
Same kobiety - meżczyznom nikt nie robił zdjęć? ;)
Ciekawe?
0
0
| Odpowiedz
Więcej z: Newsy
Zdjęcia MaxModels
Edytuj MONICA_26 6.0 0 MONICA_26 Modelka
Edytuj novak Marta 6.0 0 novak Fotograf
Edytuj ejesiak Zdjęcia dla marki Lots of plots
https://lots-of-plots.com/store

Mod. Anna Niczyporuk https://www.instagram.com/anna_niczyporuk/ 5.9 0 ejesiak Fotograf
Edytuj czarna-puszka Model: Wiktoria Gajzler 6.0 0 czarna-puszka Fotograf
Edytuj _sonya_ 6.0 1 _sonya_ Modelka
Edytuj afmar 6.0 0 afmar Fotograf
Edytuj afmar 6.0 0 afmar Fotograf
Edytuj chato 6.0 0 chato Fotograf
Edytuj sqraax 6.0 0 sqraax Modelka
Zobacz więcej zdjęć