Nowa odsłona artykułu

Dodano: 22.04.2014
REKLAMA
Nowa odsłona artykułu

Odświeżyliśmy odsłonę artykułu - od teraz teksty, w których opisujemy Wasze osiągnięcia, wywiady z Wami i newsy, będą prezentować się bardziej interesująco.

 

Artykuły w MaxModels.pl pojawiły się ponad rok temu. Do tego czasu serwis nie posiadał miejsca, w którym mogliśmy w jasny i przejrzysty sposób informować Was o nadchodzących castingach, ważnych wydarzeniach modowych i przede wszystkim, umieszczać informacje dotyczące Waszych sukcesów.

 

Sekcja artykułów O Was, w której publikujemy wywiady z użytkownikami MaxModels cieszy się Waszym dużym zainteresowaniem, co szczególnie jest widoczne na fanpage'u serwisu. Dlatego na Waszą prośbę umożliwiliśmy Wam komentowanie artykułów nie tylko na Facebooku, ale także bezpośrednio pod samym artykułem.

 

W łatwiejszy sposób będziecie także mogli się dzielić przeczytanymi informacjami ze znajomymi - pod artykułem umieściliśmy bloczek z przyciskami udostępnienia na najpopularniejszych serwisach społecznościowych.

 

Dużą zmianą jest także wprowadzenie większej ilości Waszych zdjęć na odsłonie artykułu - od teraz pod każdym materiałem redakcyjnym odnajdziecie kilka pierwszych zdjęć ze strony głównej serwisu (jak poniżej). W ten sposób Wasze zdjęcia mają szansę zaprezentować się jeszcze większej ilości osób, które odwiedzają MaxModels! Na każdym artykule pojawi się także aktualne Portfolio tygodnia.

 

Nowa odsłona artykułu to także nowa jakość zdjęć w nim zamieszczonych - pod każdym artykułem odnajdziecie teraz button "Zobacz galerię" który umożliwi Wam obejrzenie zdjęć w większej rozdzielczości.

 

Pracujemy już nad następnymi zmianami - będą one dotyczyły obsługi Waszych portfolio. Śledźcie na bieżąco informacje w serwisie.

 

Pozdrawiamy,

Zespół MaxModels.pl

 

Komentarze (0)
Twój komentarz może być pierwszy
Więcej z: Nowe MaxModels
Zdjęcia MaxModels
Edytuj Chloehunt 6.0 1 Chloehunt Modelka
Edytuj Chloehunt 6.0 0 Chloehunt Modelka
Edytuj AIpha Modelka: Patrycja 6.0 9 AIpha Fotograf
Edytuj Aleksandra14 6.0 1 Aleksandra14 Modelka
Edytuj justynaanna_r 6.0 6 justynaanna_r Modelka
Edytuj Lwica82 6.0 1 Lwica82 Modelka
Edytuj Ambria 6.0 2 Ambria Modelka
Edytuj Anastazja993 6.0 1 Anastazja993 Modelka
Edytuj Carmen_96 6.0 1 Carmen_96 Modelka
Edytuj Sandra_Dz 6.0 1 Sandra_Dz Modelka
Zobacz więcej zdjęć