ObserwujObserwujesz Wiadomość
IgnorujIgnorujesz Zgłoś nadużycie Zaproś na sesję
Jeżeli dodasz osobę do ignorowanych, nie będzie ona mogła dodawać komentarzy ani oceniać Twoich zdjęć.

konsystencja

Wizażysta

Wizażysta konsystencja Odwiedzin 2799 Ocena ogólna 5.7

O mnie

Makijaże, fryzury, stylizacje. Jeśli masz ciekawy pomysł- pisz. www.konsystencja.pl http://www.facebook.com/Konsystencja http://konsystencja.blogspot.com/ sabina.piechaczyk@gmail.com

Doświadczenie

Doświadczenie Duże
Profesja Wizażysta
Wiek 88

Zakres pracy

  • Fashion
  • Portret
  • Glamour
  • Akt
  • Edytorial
  • Nagość zakryta
  • Make up / stylizacja
werrx3 Modelka

Pozytywna: super atmosfera BARDZO POLECAM !!! :)

easyliner Modelka

Pozytywna: Najbardziej perfekcyjna makijażystka z jaką się w życiu spotkałam! :) Każdy centymetr musi być idealny !Bardzo mocno polecam, rzadko spotyka się takie osoby ! :)

bezlitosna Modelka

Pozytywna: fantastyczna! umie idealnie dopasować makijaż i fryzure do każdego! polecam na 100 % i mam nadzieje na dalszą współprace :)

mw96 Modelka

Pozytywna: Sabina jest najlepszą wizażystką z jaką się spotkałam!Talent i zaangażowanie sprawiają, że wyniki pracy są rewelacyjne. Potrafi doskonale tworzyć to , co sobie zaplanowała. Jest bardzo cierpliwa,jestem dumna,żemogłam spotkać się z taką profesjonalistką :)

annakrzywiak Fotograf

Pozytywna: nie miałam okazji poznać na żywo, ale makijaż wykonany pefekcyjnie, widać wielki talent :)

konto usunięte Modelka

Pozytywna: Prawdziwa czarodziejka! Z brzydkiego kaczątka zrobi księżniczkę . Ogromna pasja i talent do tego co robi. A ponadto przemiła, uśmiechnięta dziewczyna, z sercem na dłoni. Aaaa i ma śliczne szynszylki:)

konto usunięte Fotograf

Pozytywna: Niesamowita dziewczyna, ogromnie utalentowana, kreatywna, pomysłowa, cierpliwa i staranna - dbająca o każdy detal, co sprawia, że jej stylizacje to majstersztyki :)

konto usunięte Fotograf

Pozytywna: bardzo zdolna i bardzo pracowita wizażystka, perfekcja wrodzona, poza tym mega sympatyczna osoba :)

lacrima_mosa Modelka

Pozytywna: Jestem pod wrażeniem umiejętności i artyzmu, piękny wizaż idealnie dopasowany do mojej stylizacji, dodatkowo fantazyjnie uczesane włosy.^^ Profesjonalna i miła współpraca, polecam!.:)

axy93 Fotograf Wszystkie referencje od tej osoby: 2 (Zobacz)

Pozytywna: Zdecydowanie polecam współpracę z prawdziwą artystką :) zajmie się i makijażem i fryzurą, a w efekcie wszystko wygląda fenomenalnie.