Wygraj książkę Joanny Bojańczyk "Jej wysokość torebka"!

REKLAMA
REKLAMA
Wygraj książkę Joanny Bojańczyk

Listonosze i królowe, pielgrzymi i gospodynie, letnicy i biegaczki – wszyscy coś ze sobą noszą. Nie tylko pieniądze, telefon czy klucze, ale też klejnoty, granaty albo psie ciasteczka… Co można spakować do ananasa? Jak bezpiecznie przewieźć granaty? W czym najlepiej wynieść śmieci i gdzie przechować sztuczną szczękę? Tego wszystkiego dowiecie się z książki "Jej wysokość torebka" autorstwa Joanny Bojańczyk.

 

 

Torebki towarzyszą kobietom od lat. Kopertówki, listonoszki, shopperki, worki, kuferki czy plecaki - nie ważne jaką formę przybierają, bo płeć piękna kocha je wszystkie. Torebka to jednak dodatek, który towarzyszy nie tylko kobietom. Uwielbiają go także mężczyźni, a listonosz nie wyobraża sobie bez niej pracy. Skąd wzięły się dane modele i jaką kryją historię? Odpowiedź skrywa "Jej wysokość torebka" autorstwa Joanny Bojańczyk, zajmującą opowieść o różnych wcieleniach torby - od średniowiecznych sakiewek po współczesne torebki znanych projektantów.

 

Czytaj więcej o książce >>>>>>


 

 

Administrator danych dla celów organizacji konkursu: Grupa Interia.pl sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Krakowie, os. Teatralne 9a. więcej»

• Dane kontaktowe inspektora ochrony danych: IOD@firma.interia.pl więcej»
• Cel oraz podstawa przetwarzania danych: zgoda na uczestnictwo w konkursie organizowanym przez administratora danych oraz ich przetwarzanie na warunkach wskazanych w regulaminie konkursu.
• Informacje o dobrowolności podania danych: podanie danych osobowych przez uczestników jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do uczestnictwa w konkursie, w tym weryfikacji przez administratora danych, czy uczestnik spełnia warunki udziału w konkursie oraz do jego przeprowadzenia zgodnie z regulaminem konkursu.
• Cofnięcie zgody na przetwarzanie danych: każdy uczestnik ma prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych i rezygnację z uczestnictwa w konkursie, co jednak nie będzie równoznaczne z tym, że przetwarzanie danych do czasu wycofania zgody było niezgodne z prawem.
• Odbiorcy danych: dane mogą zostać przekazane podmiotom dokonujących na zlecenie administratora danych czynności związanych z organizacją konkursu (np. wysyłka nagród).
• Okres przechowywania danych: dane uczestników konkursu będą przetwarzane przez okres trwania konkursu, a następnie, poza danymi zwycięzców konkursu, zostaną poddane anonimizacji; dane zwycięzców konkursu będą przetwarzane po zakończeniu konkursu w celach ewentualnego wykonywania licencji udzielonej zgodnie z regulaminem konkursu, w prawnie uzasadnionych interesach administratora danych (dochodzenia roszczeń do czasu ich przedawnienia) oraz do momentu wygaśnięcia obowiązku przechowywania danych wynikającego z przepisów prawa (podatkowego i rachunkowości).
• Prawa podmiotu danych: prawo dostępu, poprawiania lub żądania usunięcia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego, a także inne prawa, których opis znajduje się tutaj»

 

Regulamin konkursu >>>

 

Redakcja Maxmodels.pl / Materiały prasowe

Komentarze (0)
Twój komentarz może być pierwszy
Więcej z: Konkursy
Zdjęcia MaxModels
Edytuj Ari_of_Cintra 6.0 5 Ari_of_Cintra Modelka
Edytuj Ari_of_Cintra 6.0 2 Ari_of_Cintra Modelka
Edytuj bartibp P Emma May 6.0 1 bartibp Retuszer
Edytuj _adam_bubak_ 2019 Kalendarz Zakładów Kablowych Bitner
MUA & HAIR: Beata Augustyniak
Stylist: Ania Makuszewska
mod. Joanna Gacek 6.0 1 _adam_bubak_ Fotograf
Edytuj Julia24gr03 6.0 1 Julia24gr03 Modelka
Edytuj mikaaaaa 6.0 2 mikaaaaa Modelka
Edytuj himykk 6.0 1 himykk Modelka
Edytuj vintageheartfoto 6.0 6 vintageheartfoto Fotograf
Edytuj Natalia-K 6.0 1 Natalia-K Modelka
Edytuj eryka_blond 6.0 1 eryka_blond Modelka
Zobacz więcej zdjęć