Wygraj książkę autorstwa Sary Gay Forden „Dom Gucci. Potęga mody, szaleństwo pieniędzy, gorycz upadku”

REKLAMA
Wygraj książkę autorstwa Sary Gay Forden „Dom Gucci. Potęga mody, szaleństwo pieniędzy, gorycz upadku”

Dzięki tej pozycji od wydawnictwa Marginesy dowiesz się wszystkiego o pieniądzach, sławie i żądzy władzy. Przeczytasz także, jak spada się ze szczytu, niwecząc rodzinny biznes. Weź udział w konkursie i zawalcz o jeden z trzech egzemplarzy książki o tajemnicach rodzinnego imperium modowego.

 

 

Kronika potęgi dynastii Guccich to historia pełna blichtru, władzy, ekstrawagancji, a także spektakularnego upadku. Uznana przez „The Economist" za jedną z najlepszych książek roku, pozwala zajrzeć głębiej, odkryć motywy tragicznej w skutkach intrygi, ukrytych namiętności i przyjrzeć się słabościom modowego mocarstwa.

 

Więcej o książce "Dom Gucci" 

Aby zawalczyć o jeden z trzech egzemplarzy książki Dom Gucci. Potęga mody, szaleństwo pieniędzy, gorycz upadku" odpowiedz na pytanie konkursowe: Czy zgadzasz się ze słynnym zdaniem Patrizi Gucci?  "Wolę płakać w rolls-roysie niż być szczęśliwa na rowerze"? Krótko uzasadnij swoją odpowiedź. Na zgłoszenie czekamy do 17.12.2021 do godziny 23:55. Twoją odpowiedź zamieść i wyślij za pośrednictwem poniższego formularza:

 

 

 

___________________________________-

 

WYNIKI KONKURSU:

 

Książkę "Dom Gucci" otrzymują:

 

- Aleksandra L.

- Natalia K.

- Klaudia C.

 

Z osobami, które wygrały w konkusie, skontaktujemy się drogą mailową.

 

Administrator danych dla celów organizacji konkursu: Grupa Interia.pl sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Krakowie, os. Teatralne 9a. więcej»

• Dane kontaktowe inspektora ochrony danych: IOD@firma.interia.pl więcej»
• Cel oraz podstawa przetwarzania danych: zgoda na uczestnictwo w konkursie organizowanym przez administratora danych oraz ich przetwarzanie na warunkach wskazanych w regulaminie konkursu.
• Informacje o dobrowolności podania danych: podanie danych osobowych przez uczestników jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do uczestnictwa w konkursie, w tym weryfikacji przez administratora danych, czy uczestnik spełnia warunki udziału w konkursie oraz do jego przeprowadzenia zgodnie z regulaminem konkursu.
• Cofnięcie zgody na przetwarzanie danych: każdy uczestnik ma prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych i rezygnację z uczestnictwa w konkursie, co jednak nie będzie równoznaczne z tym, że przetwarzanie danych do czasu wycofania zgody było niezgodne z prawem.
• Odbiorcy danych: dane mogą zostać przekazane podmiotom dokonujących na zlecenie administratora danych czynności związanych z organizacją konkursu (np. wysyłka nagród).
• Okres przechowywania danych: dane uczestników konkursu będą przetwarzane przez okres trwania konkursu, a następnie, poza danymi zwycięzców konkursu, zostaną poddane anonimizacji; dane zwycięzców konkursu będą przetwarzane po zakończeniu konkursu w celach ewentualnego wykonywania licencji udzielonej zgodnie z regulaminem konkursu, w prawnie uzasadnionych interesach administratora danych (dochodzenia roszczeń do czasu ich przedawnienia) oraz do momentu wygaśnięcia obowiązku przechowywania danych wynikającego z przepisów prawa (podatkowego i rachunkowości).
• Prawa podmiotu danych: prawo dostępu, poprawiania lub żądania usunięcia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego, a także inne prawa, których opis znajduje się tutaj»

 

Regulamin konkursu >>>

 

Redakcja Maxmodels.pl / Materiały prasowe

 

 


06.12.2021

Komentarze (0)
Twój komentarz może być pierwszy
Więcej z: Konkursy
Zdjęcia MaxModels
Edytuj loveliato 6.0 0 loveliato Modelka
Edytuj ruda_cami 6.0 6 ruda_cami Modelka
Edytuj AndrzejBiel Aleksandra 6.0 0 AndrzejBiel Fotograf
Edytuj mspace Wiosennie, Julia Zugaj 5.9 1 mspace Fotograf
Edytuj paulakrakow 6.0 3 paulakrakow Modelka
Edytuj paulakrakow 6.0 0 paulakrakow Modelka
Edytuj Zolty_Kot 6.0 0 Zolty_Kot Fotograf
Edytuj Zolty_Kot 6.0 1 Zolty_Kot Fotograf
Edytuj wolaistnienia 6.0 0 wolaistnienia Fotograf
Edytuj paulakrakow 6.0 2 paulakrakow Modelka
Zobacz więcej zdjęć