Wygraj książkę autorstwa Sary Gay Forden „Dom Gucci. Potęga mody, szaleństwo pieniędzy, gorycz upadku”

Dodano: 06.12.2021
REKLAMA
Wygraj książkę autorstwa Sary Gay Forden „Dom Gucci. Potęga mody, szaleństwo pieniędzy, gorycz upadku”

Dzięki tej pozycji od wydawnictwa Marginesy dowiesz się wszystkiego o pieniądzach, sławie i żądzy władzy. Przeczytasz także, jak spada się ze szczytu, niwecząc rodzinny biznes. Weź udział w konkursie i zawalcz o jeden z trzech egzemplarzy książki o tajemnicach rodzinnego imperium modowego.

 

 

Kronika potęgi dynastii Guccich to historia pełna blichtru, władzy, ekstrawagancji, a także spektakularnego upadku. Uznana przez „The Economist" za jedną z najlepszych książek roku, pozwala zajrzeć głębiej, odkryć motywy tragicznej w skutkach intrygi, ukrytych namiętności i przyjrzeć się słabościom modowego mocarstwa.

 

Więcej o książce "Dom Gucci" 

Aby zawalczyć o jeden z trzech egzemplarzy książki Dom Gucci. Potęga mody, szaleństwo pieniędzy, gorycz upadku" odpowiedz na pytanie konkursowe: Czy zgadzasz się ze słynnym zdaniem Patrizi Gucci?  "Wolę płakać w rolls-roysie niż być szczęśliwa na rowerze"? Krótko uzasadnij swoją odpowiedź. Na zgłoszenie czekamy do 17.12.2021 do godziny 23:55. Twoją odpowiedź zamieść i wyślij za pośrednictwem poniższego formularza:

 

 

 

___________________________________-

 

WYNIKI KONKURSU:

 

Książkę "Dom Gucci" otrzymują:

 

- Aleksandra L.

- Natalia K.

- Klaudia C.

 

Z osobami, które wygrały w konkusie, skontaktujemy się drogą mailową.

 

Administrator danych dla celów organizacji konkursu: Grupa Interia.pl sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Krakowie, os. Teatralne 9a. więcej»

• Dane kontaktowe inspektora ochrony danych: IOD@firma.interia.pl więcej»
• Cel oraz podstawa przetwarzania danych: zgoda na uczestnictwo w konkursie organizowanym przez administratora danych oraz ich przetwarzanie na warunkach wskazanych w regulaminie konkursu.
• Informacje o dobrowolności podania danych: podanie danych osobowych przez uczestników jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do uczestnictwa w konkursie, w tym weryfikacji przez administratora danych, czy uczestnik spełnia warunki udziału w konkursie oraz do jego przeprowadzenia zgodnie z regulaminem konkursu.
• Cofnięcie zgody na przetwarzanie danych: każdy uczestnik ma prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych i rezygnację z uczestnictwa w konkursie, co jednak nie będzie równoznaczne z tym, że przetwarzanie danych do czasu wycofania zgody było niezgodne z prawem.
• Odbiorcy danych: dane mogą zostać przekazane podmiotom dokonujących na zlecenie administratora danych czynności związanych z organizacją konkursu (np. wysyłka nagród).
• Okres przechowywania danych: dane uczestników konkursu będą przetwarzane przez okres trwania konkursu, a następnie, poza danymi zwycięzców konkursu, zostaną poddane anonimizacji; dane zwycięzców konkursu będą przetwarzane po zakończeniu konkursu w celach ewentualnego wykonywania licencji udzielonej zgodnie z regulaminem konkursu, w prawnie uzasadnionych interesach administratora danych (dochodzenia roszczeń do czasu ich przedawnienia) oraz do momentu wygaśnięcia obowiązku przechowywania danych wynikającego z przepisów prawa (podatkowego i rachunkowości).
• Prawa podmiotu danych: prawo dostępu, poprawiania lub żądania usunięcia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego, a także inne prawa, których opis znajduje się tutaj»

 

Regulamin konkursu >>>

 

Redakcja Maxmodels.pl / Materiały prasowe

 

 

Komentarze (0)
Twój komentarz może być pierwszy
Więcej z: Konkursy
Zdjęcia MaxModels
Edytuj Annunaki 2024 6.0 5 Annunaki Model
Edytuj Annunaki 2024 5.9 1 Annunaki Model
Edytuj Claudia300 6.0 2 Claudia300 Modelka
Edytuj akinax 6.0 2 akinax Modelka
Edytuj Sabina_C 6.0 0 Sabina_C Modelka
Edytuj Claudia300 6.0 0 Claudia300 Modelka
Edytuj akinax 6.0 4 akinax Modelka
Edytuj Gizelle 6.0 0 Gizelle Modelka
Edytuj Claudia300 6.0 0 Claudia300 Modelka
Zobacz więcej zdjęć