Wygraj książkę "Odpowiedzialna moda. Guilt-free przewodnik po slow fashion" Katarzyny Zajączkowskiej

Dodano: 10.05.2022
REKLAMA
Wygraj książkę
Zdjęcie: materiały promocyjne

Z tej pozycji od wydawnictwa Znak Koncept dowiesz się wszystkiego o slow fashion. Pozwala ona zmienić myślenie o modzie i własnej szafie. Weź udział w konkursie i zawalcz o jeden z egzemplarzy tej książki.

 

 

Fast fashion dewastuje nie tylko naturę, ale i całe społeczeństwa. Cierpią nasze poczucie wartości i budżet, wypacza się relacja z ciałem i ubraniami. Możemy to jednak zmienić. W książce Katarzyny Zajączkowskiej "Odpowiedzialna moda. Guilt-free przewodnik po slow fashion"  znajdują się rady, jak wykonać pierwszy krok w kierunku slow fashion, jak korzystać z mody i robić zakupy odpowiedzialnie, nie dając się nabrać na greenwashing. Ale także jak zbudować stylową i autentyczną szafę, bo modą można się cieszyć i bawić, łącząc to z misją ekologiczną i społeczną. Fashion revolution w głowach i szafach - to jest przesłanie tej książki.

 

Czytaj więcej o książce "Odpowiedzialna moda. Guilt-free przewodnik po slow fashion"

 

Jeśli chcesz zawalczyć o jeden z trzech egzemplarzy książki "Odpowiedzialna moda. Guilt-free przewodnik po slow fashion" odpowiedz na pytanie konkursowe: "Jakie są Twoje sposoby na odpowiedzialne kompletowanie garderoby"? Na zgłoszenie czekamy do 22.05.2022 do godziny 23:55.

 

Aby wziąć udział w konkursie wypełnij i wyślij poniższy formularz:

 

_________________________________
WYNIKI KONKURSU:

Egzemplarze książki K. Zajączkowskiej otrzymują:
- Karolina J.
- Ewa
- Arkadiusz
Z nagrodzonymi osobami skontaktujemy się poprzez wiadomość e-mail.

 

 

Administrator danych dla celów organizacji konkursu: Grupa Interia.pl sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Krakowie, os. Teatralne 9a. więcej»

• Dane kontaktowe inspektora ochrony danych: IOD@firma.interia.pl więcej»
• Cel oraz podstawa przetwarzania danych: zgoda na uczestnictwo w konkursie organizowanym przez administratora danych oraz ich przetwarzanie na warunkach wskazanych w regulaminie konkursu.
• Informacje o dobrowolności podania danych: podanie danych osobowych przez uczestników jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do uczestnictwa w konkursie, w tym weryfikacji przez administratora danych, czy uczestnik spełnia warunki udziału w konkursie oraz do jego przeprowadzenia zgodnie z regulaminem konkursu.
• Cofnięcie zgody na przetwarzanie danych: każdy uczestnik ma prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych i rezygnację z uczestnictwa w konkursie, co jednak nie będzie równoznaczne z tym, że przetwarzanie danych do czasu wycofania zgody było niezgodne z prawem.
• Odbiorcy danych: dane mogą zostać przekazane podmiotom dokonujących na zlecenie administratora danych czynności związanych z organizacją konkursu (np. wysyłka nagród).
• Okres przechowywania danych: dane uczestników konkursu będą przetwarzane przez okres trwania konkursu, a następnie, poza danymi zwycięzców konkursu, zostaną poddane anonimizacji; dane zwycięzców konkursu będą przetwarzane po zakończeniu konkursu w celach ewentualnego wykonywania licencji udzielonej zgodnie z regulaminem konkursu, w prawnie uzasadnionych interesach administratora danych (dochodzenia roszczeń do czasu ich przedawnienia) oraz do momentu wygaśnięcia obowiązku przechowywania danych wynikającego z przepisów prawa (podatkowego i rachunkowości).
• Prawa podmiotu danych: prawo dostępu, poprawiania lub żądania usunięcia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego, a także inne prawa, których opis znajduje się tutaj»

 

Regulamin konkursu >>>

 

Redakcja Maxmodels.pl / Materiały prasowe

 

 

Komentarze (0)
Twój komentarz może być pierwszy
Więcej z: Konkursy
Zdjęcia MaxModels
Edytuj Pawelmoney 6.0 2 Pawelmoney Fotograf
Edytuj klaudyna_04 6.0 1 klaudyna_04 Modelka
Edytuj klaudyna_04 6.0 1 klaudyna_04 Modelka
Edytuj monika0126 6.0 2 monika0126 Modelka
Edytuj qczman 6.0 3 qczman Fotograf
Edytuj KajaG 6.0 1 KajaG Modelka
Edytuj qczman 6.0 0 qczman Fotograf
Edytuj aga_tkd 6.0 2 aga_tkd Modelka
Edytuj AgisterA .. 5.9 0 AgisterA Modelka
Zobacz więcej zdjęć