Wygraj książkę Aleksandry Zawadzkiej "Moda vintage"

Dodano: 08.11.2021
REKLAMA
Wygraj książkę Aleksandry Zawadzkiej

Dzięki tej książce dowiecie się między innymi, jak kupować ubrania i dodatki w lumpeksach, sklepach vintage oraz aplikacjach i dbać o nie, by służyły jeszcze dłużej. Weź udział w konkursie i zawalcz o jeden z trzech egzemplarzy książki "Moda Vintage".

 

 

„Moda vintage" to praktyczny przewodnik po modzie z drugiej ręki, którego nie może zabraknąć podczas Waszej kolejnej wizyty w lumpeksie. A także jeśli dopiero chcecie zacząć przygodę z vintage.

Więcej o książce Aleksandy Zawadzkiej od Wydawnictwa Słownego dowiedzie się: TUTAJ

 

Jak wygrać książkę "Moda Vintage"?

 

Aby zawalczyć o jeden z trzech egzemplarzy książki "Moda Vintage" odpowiedz na pytanie: "Dlaczego warto kupować ubrania z drugiej ręki?". Na zgłoszenia czekamy do 22.11.2021 do godziny 23:55. Twoją odpowiedź zamieść i wyślij za pośrednictwem poniższego formularza:

 

 

 

WYNIKI KONKURSU

 

Książkę "Moda Vintage" otrzymują:

- Katarzyna K.

- Danuta M.

- Karolina J.


Z nagrodzonymi osobami skontaktujemy się za pośrednictwem wiadomości e-mail.
Gratulujemy!

 

Administrator danych dla celów organizacji konkursu: Grupa Interia.pl sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Krakowie, os. Teatralne 9a. więcej»

• Dane kontaktowe inspektora ochrony danych: IOD@firma.interia.pl więcej»
• Cel oraz podstawa przetwarzania danych: zgoda na uczestnictwo w konkursie organizowanym przez administratora danych oraz ich przetwarzanie na warunkach wskazanych w regulaminie konkursu.
• Informacje o dobrowolności podania danych: podanie danych osobowych przez uczestników jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do uczestnictwa w konkursie, w tym weryfikacji przez administratora danych, czy uczestnik spełnia warunki udziału w konkursie oraz do jego przeprowadzenia zgodnie z regulaminem konkursu.
• Cofnięcie zgody na przetwarzanie danych: każdy uczestnik ma prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych i rezygnację z uczestnictwa w konkursie, co jednak nie będzie równoznaczne z tym, że przetwarzanie danych do czasu wycofania zgody było niezgodne z prawem.
• Odbiorcy danych: dane mogą zostać przekazane podmiotom dokonujących na zlecenie administratora danych czynności związanych z organizacją konkursu (np. wysyłka nagród).
• Okres przechowywania danych: dane uczestników konkursu będą przetwarzane przez okres trwania konkursu, a następnie, poza danymi zwycięzców konkursu, zostaną poddane anonimizacji; dane zwycięzców konkursu będą przetwarzane po zakończeniu konkursu w celach ewentualnego wykonywania licencji udzielonej zgodnie z regulaminem konkursu, w prawnie uzasadnionych interesach administratora danych (dochodzenia roszczeń do czasu ich przedawnienia) oraz do momentu wygaśnięcia obowiązku przechowywania danych wynikającego z przepisów prawa (podatkowego i rachunkowości).
• Prawa podmiotu danych: prawo dostępu, poprawiania lub żądania usunięcia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego, a także inne prawa, których opis znajduje się tutaj»

 

Regulamin konkursu >>>

 

Redakcja Maxmodels.pl / Materiały prasowe

 

 

Komentarze (0)
Twój komentarz może być pierwszy
Więcej z: Konkursy
Zdjęcia MaxModels
Edytuj Ellllla 6.0 2 Ellllla Modelka
Edytuj Szooker 6.0 0 Szooker Fotograf
Edytuj monikasiedlik 6.0 2 monikasiedlik Modelka
Edytuj IwonaS 6.0 0 IwonaS Modelka
Edytuj Adam-ski 6.0 2 Adam-ski Fotograf
Edytuj Eliza-N 6.0 1 Eliza-N Modelka
Edytuj Alpinista Nikola 6.0 0 Alpinista Fotograf
Edytuj ivoilona 6.0 1 ivoilona Fotograf
Zobacz więcej zdjęć