Zaręczyny w „Top Model”: Julia Sobczyńska oświadczyła się partnerce

REKLAMA
Zaręczyny w „Top Model”: Julia Sobczyńska oświadczyła się partnerce

Wielki finał 10. edycji "Top Model” za nami, a emocje po ogłoszeniu werdyktu wciąż jeszcze nie opadły. Internautów rozgrzewa nie tylko wygrana Dominiki Wysockiej, z którą wielu fanów programu się nie zgadza, ale również wczorajsze zaręczyny finalistki programu - Julii Sobczyńskiej - ze swoją dziewczyną. Kim jest wybranka Julii?

 

 

Kontrowersje wokół werdyktu

 

Emocje po wielkim finale "Top Model" wciąż jeszcze nie opadły. Internauci w mediach społecznościowych dają wyraz swojego niezadowolenia z wygranej Dominiki Wysockiej. Zdaniem wielu wygrała najsłabsza z trzech finalistek. Internauci zgodnie twierdzą, że to Julia Sobczyńska powinna zwyciężyć jubileuszową edycję show.

 

Zobacz relację z finału

 

Modelka podczas trwania show świetnie radziła sobie z zadaniami. Według wielu widzów to ona przeszła największą metamorfozę i stała się świadomą swojego ciała i umiejętności kobietom. Jurorzy "Top Model" doceniają natomiast Julię za jej determinację, odwagę i upór w dążeniu do celu. I chociaż modelka nie wygrała dziesiątej edycji show i odpadła w pierwszych eliminacjach podczas wielkiego finału, to dla wielu jest ona wygraną. Zdaniem internautów to właśnie Julia ma szansę na prawdziwą karierę w świecie mody.


Oświadczyny na scenie "Top Model"

 

Chociaż Julia odpadła podczas pierwszych eliminacji podczas finałowego wieczoru, to dostarczyła ogromnych emocji fanom programu jeszcze na długo po zakończeniu transmisji z odcinka w telewizji. W mediach społecznościowych pochwaliła się bowiem tym, że na scenie "Top Model" tuż po finale uklęknęła przed swoją partnerką i poprosiła ją o rękę. Judyta Milczek przyjęła oświadczyny i powiedziała: "TAK". Modelka tak skomentowała zaręczyny na swoim profilu na Instagramie: "Kochani, to dla mnie i tak najszczęśliwszy dzień, a karierę jeszcze zrobię."

 

Judytę Milczek, narzeczoną Julii, widzowie mogą kojarzyć już z castingów do "Top Model". To właśnie Judyta towarzyszyła bowiem aspirującej modelce podczas pierwszych spotkań z jurorami show. Julia na wizji opowiedziała o tym, jak trudno było jej zaakceptować swoją orientację oraz przekazać te informacje swojej rodzinie. Szybko jednak okazało się, że najbliżsi Julii zaakceptowali partnerkę swojej córki i kobiety mogą planować wspólną przyszłość. Kobiety mieszkają razem od półtora roku. Jak podkreśla sama Julia, to dzięki Judycie wzięła udział w modowym show. Modelka chce wziąć ślub w Las Vegas.

 

W odpowiedzi na wideo z oświadczynami w sieci posypały się gratulacje nie tylko od fanów programu, ale również uczestników modowego show, celebrytów oraz influencerów. Widzowie podkreślają, że Julia tymi zaręczynami i udowodniła swoją odwagę, siłę i determinację. Kibicujecie dziewczynom?

 

Katarzyna Jarosz/ Redakcja Maxmodels.pl
Zdjęcie główne: Instagram @topmodelpolska

 

Zobacz też:


Naga sesja w "Top Model"


Kim jest Dominika Wysocka? Poznaj nową Top Model


Finał "Top Model" ustawiony? Była uczestniczka bojkotuje modowe show


Brodka zmieszana z błotem za występ w "Top Model". Co tam się stało?

 

Komentarze (1)
Dodaj komentarz
PhotoArtSL 01 grudniaFotograf
TVN nie byłby TVN jakby nie odwalił cyrków. Kolejna sprawa, czy ja jestem na jakimś pomponik czy pudelek?
Ciekawe?
0
0
| Odpowiedz
Więcej z: Newsy
Zdjęcia MaxModels
Edytuj Niki_A 6.0 0 Niki_A Model
Edytuj PetrH Mia 6.0 1 PetrH Fotograf
Edytuj macpia 6.0 0 macpia Fotograf
Edytuj Boski_Foto 6.0 1 Boski_Foto Fotograf
Edytuj Kriss_r Model Chloe 6.0 0 Kriss_r Fotograf
Edytuj marekjusczyk 6.0 0 marekjusczyk Fotograf
Edytuj serendipity fot. Voyo Bakiewicz 6.0 0 serendipity Modelka
Edytuj marcin_rodzaj 6.0 0 marcin_rodzaj Fotograf
Zobacz więcej zdjęć