Festiwalowe trendy w makijażu. Wygraj zestaw kosmetyków na lato! - Zakończony

REKLAMA
REKLAMA
Festiwalowe trendy w makijażu. Wygraj zestaw kosmetyków na lato! - Zakończony

Najnowsza kolekcja AA Wings of Color Summer Festival to prawdziwy hit! Od twarzy wyklejanych zachwycającymi kryształkami i brokatem, po etniczne wzory malowane kolorowymi eyelinerami na ciele i dłoniach, aż do holograficznych kolorów zamkniętych w lakierach do paznokci oraz rozświetlaczach. Sprawdź, jak wykonać makijaż inspirowany letnim festiwalem i wygraj zestaw kosmetyków, który będzie doskonałym uzupełnieniem wakacyjnego look'u!

Letnie festiwale muzyczne na stałe wpisały się już w kalendarz najbardziej wyczekiwanych imprez roku. Jeden z największych festiwali, organizowany w słonecznej Kalifornii na Pustyni Colorado - Coachella Festival, stał się miejscem najbardziej pożądanym i obleganym przez światowe gwiazdy, influencerów oraz całe rzesze fanów muzyki, sztuki... i mody.
To właśnie od tego największego święta muzyki i sztuki powstał zupełnie nowy trend - trend festiwalowy, który jako całość wyraża się przede wszystkim w sposobie ubierania oraz makijażu. Specjalnie przygotowane stylizacje na tę okazję, kolorowe pasma we włosach i ozdobione makijażem ciało, to znak rozpoznawczy festiwalowego look'u. Nieograniczona wyobraźnia fanów festiwali sprawia, że możliwości kreacji nieprzeciętnego oraz wyznaczającego nowe trendy look'u, są ogromne, a efekty spektakularne.

W makijażu ma to swoje odzwierciedlenie w zupełnie nowym i niestandardowym podejściu. Elementy do tej pory zarezerwowane dla biżuterii, śmiało wkraczają w świat makijażu, dlatego must have festiwalowego look'u, zaproponowanego przez AA WINGS OF COLOR, to przede wszystkim ozdobne diamenty, które w połączeniu z piękną, zdrową i rozświetloną cerą, będą największym trendem tego lata.

 

Podstawą makijażu jest delikatnie wklepany palcami rozświetlacz Face & Body Sun Tan Glow, który daje efekt skóry muśniętej słońcem. Nałożony na skórę, opuszkami palców - podkład Ideal Match idealnie się w nią wtapia, a dzięki zawartej w nim witaminie C, dodatkowo pielęgnuje skórę oraz zapewnia jej świeżość i witalność. Podkreślamy nim policzki, linię wzdłuż nosa, ramiona i ciało, nadając skórze efekt glow.

Na powiekach, delikatny dla skóry i ultratrwały, cień Color Shiny Glitter Eyes w kolorze silver blue idealnie kontrastuje z zieloną tęczówką modelki i współgra z mieniącymi się również na niebiesko kryształami. Jego żelowo-kremowa konsystencja pozwala perfekcyjnie wymodelować oko. W kącikach i pod łukiem brwiowym Color Cold Gold dodaje blasku i miksuje się z kolorem skóry. Całość dopełniają mocno podkręcone i wytuszowane rzęsy maskarą No Limit Volume, dzięki temu wodoodpornemu tuszowi można oddać się w pełni szalonej zabawie bez obaw, że tusz się rozmaże. Mocne brwi, wystylizowane żelem Brow Stylist w kolorze brown 01, dodają charakteru lekkiemu makijażowi oka.

 

 

Na ustach ciepły pomarańczowy błyszczyk Lip Sparkling Kisses z kolekcji festiwalowej w kolorze glowing orange dodaje dziewczęcej lekkości makijażowi i idealnie wpisuje się w letnie klimaty. Do makijażu dobraliśmy najbardziej spektakularne kryształy w kolorze holograficznym, duże na środek czoła i kilka drobnych, wyglądających jak łezki, w zewnętrznych kącikach oczu. Dzięki przezroczystej siateczce, na której umieszczone są diamenty, aplikacja jest bardzo łatwa, i daje możliwość dowolnego naklejania i tworzenia swoich autorskich wzorów.

 

 

 

 

Makijaż został wykończony aksamitnym bronzerem Bronze Shimmering Powder 40, nałożonym na kości policzkowe, a policzki lekko muśnięte różem Blush & Rough 04 light pink.

 

Face & Body Sun Tan Glow - cena ok. 22 zł
Color Shiny Glitter Eyes - cena ok. 20 zł
Lip Sparkling Kisses - cena ok. 17 zł
Face Diamond - cena ok. 10 zl


Limitowana kolekcja AA Wings of Color Summer Festival dostępna jest w drogeriach Rossmann tylko do 30.06!

 

KONKURS!


Doskonałym uzupełnieniem letniego look'u będzie wyjątkowy zestaw kosmetyków z kolekcji AA Wings of Color! Mamy dla was aż 10 zestawów do makijażu, każdy o wartości około 95 zł. W skład zestawu wchodzą:

 

- Kryjący pudel ceramidowy

- Puder sypki

- Róż

 

 

Aby zdobyć jeden z nich, wystarczy odpowiedzieć na pytanie konkursowe: Jak malujesz się latem?

Zgłoszenie należy przesłać na adres e-mail: konkurs@maxmodels.pl, w tytule wpisując: Letni festiwal.

Jeśli jesteś użytkownikiem Maxmodels, pamiętaj, aby w zgłoszeniu zamieścić swój nick.

 

Na maile czekamy do 27 czerwca, do godziny 23:59. Jedna osoba może wysłać tylko jedno zgłoszenie.

 

Regulamin konkursu >>>

 

WYNIKI KONKURSU:

 

Zestawy kosmetyków AA otrzymują:

 

- StudioMakijazuFotografii

- Joanna S.

- Katarzyna J.

- Emilia G.

- Małgorzata Ch.

- Klaudia S.

- Oliwia W.

- Patrycja S.

- Karolina W.

- Małgorzata H.

 

Nagrodzone osoby otrzymały od nas wiadomość e-mail.

 

 

• Administrator danych dla celów organizacji konkursu: Grupa Interia.pl sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Krakowie, os. Teatralne 9a więcej »
• Dane kontaktowe inspektora ochrony danych: IOD@firma.interia.pl więcej »
• Cel oraz podstawa przetwarzania danych: zgoda na uczestnictwo w konkursie organizowanym przez administratora danych oraz ich przetwarzanie na warunkach wskazanych w regulaminie konkursu
• Informacje o dobrowolności podania danych: podanie danych osobowych przez uczestników jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do uczestnictwa w konkursie, w tym weryfikacji przez administratora danych, czy uczestnik spełnia warunki udziału w konkursie oraz do jego przeprowadzenia zgodnie z regulaminem konkursu
• Cofnięcie zgody na przetwarzanie danych: każdy uczestnik ma prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych i rezygnację z uczestnictwa w konkursie, co jednak nie będzie równoznaczne z tym, że przetwarzanie danych do czasu wycofania zgody było niezgodne z prawem
• Odbiorcy danych: dane mogą zostać przekazane podmiotom dokonujących na zlecenie administratora danych czynności związanych z organizacją konkursu (np. wysyłka nagród)
• Okres przechowywania danych: dane uczestników konkursu będą przetwarzane przez okres trwania konkursu, a następnie, poza danymi zwycięzców konkursu, zostaną poddane anonimizacji; dane zwycięzców konkursu będą przetwarzane po zakończeniu konkursu w celach ewentualnego wykonywania licencji udzielonej zgodnie z regulaminem konkursu, w prawnie uzasadnionych interesach administratora danych (dochodzenia roszczeń do czasu ich przedawnienia) oraz do momentu wygaśnięcia obowiązku przechowywania danych wynikającego z przepisów prawa (podatkowego i rachunkowości)
• Prawa podmiotu danych: prawo dostępu, poprawiania lub żądania usunięcia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego, a także inne prawa, których opis znajduje się tutaj


Redakcja Maxmodels.pl/Materiały prasowe

Komentarze (0)
Twój komentarz może być pierwszy
Więcej z: Konkursy
Zdjęcia MaxModels
Edytuj Nina_Filek @taka.tam.paula 6.0 0 Nina_Filek Fotograf
Edytuj vejq Rebel models
Oliwia 6.0 0 vejq Fotograf
Edytuj FotoGosia Magdalena 6.0 1 FotoGosia Fotograf
Edytuj ave13 6.0 0 ave13 Fotograf
Edytuj Pyzak 6.0 1 Pyzak Fotograf
Edytuj LiquidFrames 6.0 1 LiquidFrames Fotograf
Edytuj deejww 6.0 3 deejww Fotograf
Zobacz więcej zdjęć