Nowa odsłona Wiadomości

Dodano: 10.12.2013
REKLAMA
Nowa odsłona Wiadomości

Nadchodzą kolejne zmiany w serwisie MaxModels.pl. Tym razem przygotowaliśmy dla Was nową odsłonę Wiadomości. 11 grudnia zmienił się wygląd oraz funkcjonalność skrzynki. Zobaczcie, co zostanie wprowadzone.

 

Opisane poniżej zmiany pojawiły się w Waszych skrzynkach 11 grudnia.

 

Wygląd


Skrzynka wiadomości została podzielona na KonwersacjeOdebrane, Wysłane, Kosz i Zaproszenia na sesję. Przy poszczególnych kategoriach widnieje licznik przedstawiający ilość wszystkich wiadomości.

 

Jeżeli przyzwyczailiście się do dotychczasowego wyglądu Wiadomości - w dalszym ciągu możecie korzystać z zakładki Konwersacje. Jedyna zmiana, która została wprowadzona w tym widoku, to pole Temat wiadomości. Jeśli go nie uzupełnicie - automatycznie zostanie do niego skopiowany fragment wiadomości.

 

Obok KonwersacjiOdebranychZaproszeń na sesję wyświetla się dodatkowa liczba przedstawiająca ilość nieprzeczytanych wiadomości bądź niezaakceptowanych zaproszeń. Wszystkie wiadomości, które zostaną wysłane do Was od momentu wdrożenia zmian pojawią się w Waszej skrzynce jako nieodczytane w  Konwersacjach oraz w Odebranych.

 

Nieodebrane wiadomości, które zostały wysłane przed wprowadzeniem zmian pojawią się tylko w Konwersacjach. Wiadomości Odebrane funkcjonują jak tradycyjna skrzynka mailowa, gdzie po kliknięciu w tytuł, zostajemy przeniesieni do konkretnej wiadomości. Nowe i nieprzeczytane wiadomości mają pogrubioną czcionkę oraz pojawiają się na żółtym tle. Możecie je usunąć za pomocą krzyżyka. Jeśli wygodniej jest Wam korzystać z dotychczasowej wersji wiadomości, wystarczy że klikniecie w Konwersacje. Tam znajdziecie wszystkie rozmowy z poszczególnymi użytkownikami.

 

 

Funkcjonalność


Biorąc pod uwagę Wasze sugestie wprowadziliśmy do wiadomości Temat, który pozwoli na łatwiejsze i szybsze znalezienie potrzebnych informacji. W trakcie odpowiedzi macie możliwość jego edycji. Jeśli odpowiadacie na wysłaną do Was wiadomość, automatycznie w temacie pojawi się przedrostek „RE".

 

Jeżeli odpowiadacie na odebraną przez Was wiadomość, automatycznie zostanie do niej doklejony tekst tej konkretnej wiadomości (jak w klasycznej skrzynce). Podczas tworzenia odpowiedzi możecie go edytować lub w całości usunąć - to zależy od Was.

 Wiadomości można przeszukiwać za pomocą pola wyszukiwania. Po wpisaniu wybranej przez Was frazy, zostaną przeszukane tematy wiadomości oraz nazwy użytkowników.


Teraz bezpośrednio z pozycji ogłoszenia będziecie mogli wygodnie na nie odpowiedzieć, dzięki przyciskowi Odpowiedz na ogłoszenie. W temacie wiadomości pojawi się informacja „Odpowiedź na ogłoszenie...(tytuł ogłoszenia)". Tym sposobem autor ogłoszenia równie łatwo będzie mógł znaleźć w swojej skrzynce wiadomości, które dotyczą tylko i wyłącznie opublikowanych przez niego ogłoszeń.

 

Ponieważ podkreślaliście, jak ważna jest dla Was informacja o tym, że odbiorca przeczytał Waszą wiadomość, postanowiliśmy wprowadzić tę funkcję. Znacznik będzie się pojawiać w wiadomościach Wysłanych oraz w Konwersacjach. Powiadomienia nie będą obejmować wiadomości, które zostały wysłane przed wprowadzeniem zmian.

 

 

Usunięte wiadomości


W Koszu za pomocą krzyżyka usuwacie wiadomość bezpowrotnie, natomiast strzałką przywracacie wiadomość do miejsca z którego została usunięta. Pamiętajcie, że Kosz opróżniany jest automatycznie co 30 dni.


Mamy nadzieję, że te zmiany ułatwią Wam korzystanie z wiadomości oraz usprawnią komunikację :) Śledźcie uważnie nasze komunikaty, wkrótce opiszemy nadchodzące zmiany dotyczące Referencji.


W przypadku pytań oraz sugestii, kontaktujcie się z nami pod adresem serwis@maxmodels.pl lub w wiadomościach prywatnych wysyłanych na konto redakcyjne MaxModels.pl

 

Zapraszamy również na Forum w temacie Zmiany, zmiany >>>


Redakcja MaxModels.pl

 

 

Komentarze (1)
Dodaj komentarz
konto usunięte 29 lutego 2016
jak usunąć stare i niechciane wiadomości z działu "zaproszenia na sesję" ???
Ciekawe?
1
0
| Odpowiedz
Więcej z: START w MaxModels
Zdjęcia MaxModels
Edytuj Anna_gol 6.0 0 Anna_gol Modelka
Edytuj norbert_on 6.0 0 norbert_on Fotograf
Edytuj norbert_on 6.0 0 norbert_on Fotograf
Edytuj uninvited 6.0 1 uninvited Fotograf
Edytuj BellaRossa 6.0 2 BellaRossa Modelka
Edytuj DorotaJanur 6.0 4 DorotaJanur Modelka
Edytuj KaznovskA 6.0 1 KaznovskA Modelka
Edytuj MarkusFotoo Sesja majowa 2023. 6.0 13 MarkusFotoo Fotograf
Edytuj SplendidModels Marysia Horbulewicz x Jacek Wróblewski 6.0 1 SplendidModels Modelka
Zobacz więcej zdjęć