Powiadomienia o usuniętych zdjęciach

Świat mody w zasięgu ręki! Załóż swój profesjonalny profil, dodaj zdjęcia i daj się znaleźć! Dołącz teraz
REKLAMA
Powiadomienia o usuniętych zdjęciach

Otrzymałeś powiadomienie o usuniętym zdjęciu? Nie wiesz dlaczego? Sprawdź szczegóły!

 

Wprowadziliśmy nowe powiadomienia w serwisie o usuniętych zdjęciach, aby każdy użytkownik od razu wiedział, co się stało z fotografiami, które zamieścił w swoim profilu. Do tej pory otrzymywaliście takie informacje na Waszego maila. Teraz dodatkowo, zaraz po usunięciu zdjęcia, otrzymacie powiadomienie, które będzie zawierało miniaturkę fotografii oraz jeden z poniższych powodów, dla którego moderator postanowił usunąć zdjęcie. Uwaga! Powiadomień w serwisie dotyczących usuniętego zdjęcia nie można wyłączyć.

 

Cztery powody, dla którego Twoje zdjęcie zostało usunięte

 

1. Brak zgodności z ideą MaxModels

Twoje zdjęcie zostało usunięte, ponieważ w MaxModels.pl nie akceptujemy zdjęć, które nie są zgodne z linią wizerunkową serwisu, m.in. przedstawiają nadmiernie wyeksponowaną nagość czy akt seksualny. Nie dodawaj ponownie usuniętych zdjęć, ani im podobnych, ponieważ konto może zostać zablokowane.


2. Selfie/Słaba jakość

Twoje zdjęcie zostało usunięte ponieważ, w MaxModels.pl nie akceptujemy zdjęć typu „selfie", wykonanych telefonami komórkowymi, kiepskiej jakości, pamiątkowych np. z wakacji i prywatnych. Dodatkowo usuwamy także zdjęcia, które nie są związane z modelingiem: typowo reporterskie, przedstawiające pejzaże, zwierzęta, przedmioty (nie dotyczy projektów modowych w przypadku profesji Projektant). Prosimy o zapoznanie się z poniższymi artykułami:


Jak powinno wyglądać dobre portfolio modelki? >>>


Czego wystrzegać się w swoim portfolio? >>>

 

3. Obraza uczuć religijnych

Twoje zdjęcie zostało usunięte ponieważ, w MaxModels.pl nie akceptujemy zdjęć, które mogą godzić w uczucia religijne lub są uznawane za obraźliwe przez innych użytkowników. Nie dodawaj ponownie usuniętych zdjęć, ani im podobnych, ponieważ konto może zostać zablokowane.


4. Inne

Twoje zdjęcie mogło zostać usunięte z powodu m.in. kradzieży zdjęć, umieszczenia fotografii bez zgody współtwórców etc.. Szczegółowy opis otrzymasz bezpośrednio na maila, którego podałeś podczas zakładania konta.

 

 

Jeżeli w powyższym artykule nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytania, napisz do nas przez formularz kontaktowy lub bezpośrednio na adres serwis@maxmodels.pl.

Więcej z: Nowe MaxModels
Zdjęcia MaxModels
Edytuj AdMentalCat Opisać nieopisane...
Sesja Mystically 6.0 27 AdMentalCat Fotograf
Edytuj maja_k 6.0 3 maja_k Modelka
Edytuj baransky 6.0 6 baransky Modelka
Edytuj paulinka_w 6.0 2 paulinka_w Modelka
Edytuj Dante 6.0 34 Dante Fotograf
Edytuj KamillaP Kamillap 6.0 3 KamillaP Modelka
Edytuj ninoveron więcej na:
[FB] - www.facebook.com/ninoveron.photo
[BLOG] - www.blog.ninoveron.com
[instagram] - www.instagram.com/ninoveron/
[www] - www.ninoveron.com
[tumblr] www.nino-veron.tumblr.com 6.0 29 ninoveron Fotograf
Edytuj mgierymm 5.9 6 mgierymm Modelka
Edytuj KarolinaLason 6.0 4 KarolinaLason Modelka
Zobacz więcej zdjęć