Powiadomienia

Dodano: 13.10.2015
REKLAMA
Powiadomienia

Od dzisiaj żadne wydarzenie w serwisie MaxModels nie umknie Waszej uwadze! Kolejne usprawnienie, jakie wprowadzamy, to rozbudowane powiadomienia, które pozwolą Wam szybko dotrzeć do najważniejszych informacji.

 

13 października wprowadziliśmy znaczącą zmianę dotyczącą nawigacji po serwisie. Od teraz jesteś na bieżąco informowany o tym, co się dzieje w MaxModels. Dodatkowo rozbudowaliśmy powiadomienia mailowe - nawet, jeśli nie jesteś zalogowany otrzymasz wszystkie ważne informacje związane z Twoim profilem.

 

Powiadomienia podzieliliśmy na 2 kategorie: wiadomości oraz inne aktywności. Przy okazji odrobinę zmieniliśmy belkę nawigacyjną, dodając do awatara nick, o co wielokrotnie prosiliście w korespondencji z nami.

 

 

Powiadomienia o wiadomościach informują o nowych wiadomościach, linkując do konwersacji. To także szybki skrót do skrzynki odbiorczej: gdy klikniesz Zobacz wszystkie wiadomości zostaniesz przekierowany na stronę ze wszystkimi konwersacjami.

 

Inne powiadomienia informują o wszystkich aktywnościach, które Cię dotyczą. Między innymi są to: oceny dodane do Twoich zdjęć, komentarze, prośby o referencję, a także oznaczenie Cię jako współtwórcy zdjęcia przez innego użytkownika. Dodatkowo w tym miejscu dowiesz się także, czy ktoś odpowiedział na Twój temat na Forum lub wypowiedział się w temacie, w którym bierzesz udział.

 

Ustawienia powiadomień

Pełną listę wszystkich powiadomień, o których możesz być informowany, znajdziesz klikając w menu rozwijane obok awatara, następnie w Ustawienia i zakładkę Powiadomienia.

 

 

W Ustawieniach masz możliwość zadecydowania, o których aktywnościach chcesz być informowany i w przypadku powiadomień mailowych - jak często. Odznaczenie konkretnego powiadomienia na liście sprawi, że nie będziesz w ogóle informowany o aktywnościach, których powiadomienie dotyczy.

 

Powiadomienia mailowe i te w serwisie są od siebie niezależne - możesz otrzymywać mailem informację o tym, że np. otrzymałeś komentarz do profilu, a nie być o tym informowany w serwisie.

 

 

W przypadku powiadomień mailowych masz do wyboru trzy opcje:

1. Możesz być informowany "za każdym razem". Oznacza to, że za każdym razem, kiedy ktoś np. wystawi Ci ocenę, od razu otrzymasz maila z tą informacją. Przykładowo, jeśli 3 osoby wystawią Ci 3 oceny - otrzymasz 3 maile.

2. Możesz być informowany "za pierwszym wystąpieniem zdarzenia". Oznacza to, że wysyłamy do Ciebie maila tylko raz, z informacją o tym, że np. otrzymałeś ocenę. Przykładowo, nawet jeśli 5 osób wystawi Ci ocenę, otrzymasz jednego maila.

3. Możesz odznaczyć powiadomienie mailowe o danej aktywności i tym samym nie otrzymywać w ogóle maili na ten temat.

 

Pamiętaj, aby po wybraniu interesujących Cię opcji kliknąć Zapisz.

 

UWAGA: powiadomienia mailowe wysyłane są do Ciebie tylko wtedy, kiedy nie jesteś zalogowany w serwisie.

 

Możesz także na liście powiadomień wyłączyć informowanie o aktywnościach związanych z konkretnym zdjęciem, artykułem czy wątkiem na forum. Przykładowo, skomentowałeś artykuł i od tego czasu jesteś informowany o każdym komentarzu do niego. Jeśli nie interesuje Cię już ten temat - możesz zaznaczyć opcję "Nie powiadamiaj mnie więcej o komentarzach do tego artykułu". Pamiętaj, że działanie to jest nieodwracalne!

 


Domyślne ustawienia

Na początek każdy z Was ma włączone wszystkie powiadomienia w serwisie oraz wszystkie powiadomienia mailowe, ale za pierwszym wystąpieniem zdarzenia. Jeśli chcesz to zmienić, przejdź do Ustawień.

 

Jeżeli masz pytania lub sugestie, prosimy o kontakt na maila serwis@maxmodels.pl .

 

Pozdrawiamy,
Zespół MaxModels.pl

Komentarze (22)
Dodaj komentarz
ROOSTER_PHOTOGRAPHY 26 marca 2017Fotograf
Co z tymi powiadomieniami?
Ciekawe?
0
0
| Odpowiedz
Arti44 26 marca 2017Modelka
jejku naprawcie te powiadomienia bo oszaleć można, 5 min czekać zanim się cokolwiek otworzy
Ciekawe?
0
0
| Odpowiedz
footoo 25 marca 2017Fotograf
czy wróci funkcja ostatnio zalogowani na stronie głównej oraz podgląd tych co ostatnio odwiedzili profil?
Ciekawe?
0
0
| Odpowiedz
konto usunięte 24 marca 2017
Nie rozwija mi się lista z powiadomieniami :( Nie wiem czy to wirus, czy co?
Ciekawe?
0
0
| Odpowiedz
footoo 22 października 2015Fotograf
fajnie jak by wróciła zakładka ostatnio zalogowani - mi pomagała :D obecnie chyba to dziadosko chodzi przez wyszukiwarkę
Ciekawe?
0
0
| Odpowiedz
RAL9005 15 października 2015Fotograf
rewelacja! in plus!
Ciekawe?
0
0
| Odpowiedz
eklatekla 14 października 2015Modelka
A mi się marzy zakładka w stylu "zdjęcia, na których jesteś oznaczony/a". Raczej niewidoczna publicznie, mogłaby być jedynie do wglądu dla osoby oznaczonej. Można by się było dowiedzieć po jakich zakamarkach maxmodels się tak naprawdę człowiek pałęta.
Ciekawe?
2
1
| Odpowiedz
nitecki 14 października 2015Fotograf
fajno by było jakby klik w info o postach z forum przenosił do ostatniej strony :)
Ciekawe?
0
0
| Odpowiedz
vouk 14 października 2015Modelka
Zmiana bardzo na plus. Często przy jakiejś aktywności pod zdjęciami (komentarz/ocena) dowiadywałam się po kilku miesiącach, bo nie zwróciłam uwagi wcześniej. Mnie to rozwiązanie bardzo ułatwia korzystanie z serwisu. :)
Ciekawe?
3
0
| Odpowiedz
aurea 14 października 2015Modelka
tego brakowało :)
Ciekawe?
2
0
| Odpowiedz
Więcej z: START w MaxModels
Zdjęcia MaxModels
Edytuj rusalka91 19. 6.0 2 rusalka91 Modelka
Edytuj mariuszborowiec 6.0 1 mariuszborowiec Fotograf
Edytuj dagmarazawol 6.0 0 dagmarazawol Modelka
Edytuj KaznovskA 6.0 0 KaznovskA Modelka
Edytuj KaznovskA 6.0 0 KaznovskA Modelka
Edytuj MarkusFotoo Sesja majowa 2023. 6.0 10 MarkusFotoo Fotograf
Edytuj chato 6.0 0 chato Fotograf
Edytuj Nightinwhite 6.0 0 Nightinwhite Modelka
Edytuj juliakacxmarek ocena? 
jest, chcesz zapytać o sesje odsyłam na Instagram- juliakacxmarek, tam jestem częściej dostepna
6.0 0 juliakacxmarek Modelka
Zobacz więcej zdjęć