Transpłciowa modelka w 10. sezonie „Top Model”. Kim jest Sophia?

REKLAMA
Transpłciowa modelka w 10. sezonie „Top Model”. Kim jest Sophia?

Największe modowe show w Polsce od lat wzbudza emocje. Nie inaczej jest w jubileuszowej, dziesiątej już odsłonie programu, w którym ponownie pojawiły się niezwykle barwne postacie. Wśród aspirujących modeli i modelek pojawiła się również Sophia Mokhar- transpłciowa 24-letnia modelka z Białorusi, która na starcie wywołuje ogromne kontrowersje. Kim jest urokliwa kobieta, która wzbudziła tyle emocji?

 

 

Żona ministra PIS-u w modowym show: "Mąż mnie zabije"

 

Już podczas emisji pierwszego odcinka popularnego modowego show mogliśmy się przekonać, że dziesiąta edycja programu będzie niezwykła i bardzo różnorodna. Na spotkaniach z wymagającym jury pojawiło się mnóstwo uczestników, którzy poza marzeniami o karierze w świecie mody, łączy również tkliwa historia lub bolesne życiowe doświadczenia. W taki oto sposób swoją szansę do walki o eliminację do kolejnego etapu show wykorzystała między innymi Marianna Schreiber – żona ministra PIS-u, która na castingach pojawiła się bez wiedzy swojego znanego męża. Marianna podczas castingów przyznała, że od czasów nastoletnich jej marzeniem była kariera w świecie mody, jednak dopiero teraz odważyła się zawalczyć o spełnienie swoich planów. I to pomimo przeciwności losu. Udział w show żony polityka, był niezgodny z poglądami polityka PIS-u i jak przyznała sama Marianna, obawia się jego reakcji, ponieważ „żonie ministra nie wypada robić takich rzeczy”.

 

Żona ministra wywołała aferę nagimi zdjęciami. Jak chce to wykorzystać? >>>

 

Zobacz więcej zdjęć Marianny w serwisie Maxmodels>> >

 

Oni będą walczyć na bootcampie!


Wśród uczestników, którzy poza Marianną wywołali niemałe emocje, był również Mikołaj Krawiecki, syn grekokatolickiego księdza, opowiadający na antenie o bolesnych doświadczeniach z dzieciństwa, których powodem był zawód jego ojca. Mikołaj na wybiegu założył szpilki i w akompaniamencie kościelnego chóru zaprezentował swoje wdzięki przed jury. Wiele emocji podczas castingów wywołała również piękna Julia Zając – córka znanego piłkarza, której wymiary były szeroko komentowane przez jury. Ostatecznie „apetyczna” modelka, zdołała przekonać do siebie ekspertów i będzie miała okazję walczyć o marzenia. Podobnie jak Bartosz Kloch, niepełnosprawny model z protezami nóg. Jego historia oszołomiła jury, które było pod ogromnym wrażeniem pełnego energii i odważnego modela. Dojrzałość Bartosza okazała się przepustką do kolejnego etapu show.

 

Zobacz więcej zdjęć Julii Zając >>>

 

Sophia Mokhar - transpłciowa modelka z Białorusi

 

W drugim odcinku modowego show emocji również nie zabraknie. Dość powiedzieć, że wśród modeli i modelek na castingach pojawi się modelka z Białorusi. Pewna siebie dziewczyna zrobi świetne wrażenie na jurorach, których oczaruje swoją pewnością siebie i niezwykłą historią. Jak przyzna piękna 24-latka, od zawsze marzyła o karierze w świecie mody, jednak jej sytuacja życiowa uniemożliwiała jej start branży. Okazało się bowiem, że Sophia Mokhar jest kobietą transpłciową, która od zawsze czuła, że urodziła się złym ciele: „To jest tak, że nie obudzę się jednym dniem i mówię, że teraz będę kobietą. Tylko to jest od samego dzieciństwa.”

 

Sprawdź, co jeszcze wydarzyło się w drugim odcinku programu: Na jej widok jurorzy nie wiedzieli, co powiedzieć >>>

 

 

Zobacz więcej zdjęć Sophi w serwisie>>>

 

To nie pierwszy raz, kiedy transpłciowe modelki biorą udział w modowym show TVN-u. Widzowie mieli już okazję oglądać zmagania w programie Michaliny Manios czy Kamili Warzechy. Jak poradzi sobie Sophia i czy dostanie się do kolejnego etapu show? A może pójdzie w ślady modelki z Niemiec, Alex Mariah Peter z Kolonii, która stała się pierwszą transpłciową kobietą, która wygrała modowe show?

 

Katarzyna Jarosz/ Redakcja Maxmodels.pl

Zdjęcie główne: Instagram

 

Zobacz też:

 

Podziwiają ją miliony. Kiedyś jej życie było koszmarem >>>


Tylu kontrowersji w tv jeszcze nie było. Co tam się działo! >>>


Thylane Blondeau - jak wygląda dziś najpiękniejsza dziewczynka świata? >>>

 

Reklama

Komentarze (0)
Twój komentarz może być pierwszy
Więcej z: Newsy
Zdjęcia MaxModels
Edytuj nicegirl8884 6.0 2 nicegirl8884 Modelka
Edytuj fairytalephotos 6.0 1 fairytalephotos Fotograf
Edytuj lag Ewelina 6.0 0 lag Fotograf
Edytuj paulinaszostek fot: Marek Bolczyk 6.0 0 paulinaszostek Modelka
Edytuj godelainee 6.0 6 godelainee Modelka
Edytuj Marteks 6.0 3 Marteks Fotograf
Edytuj MawManwi Fot: Alina Hlinska
Muah: Aga Kurczyńska 6.0 1 MawManwi Modelka
Edytuj witkowskipawel Domowo z @skajbi.priv 6.0 1 witkowskipawel Fotograf
Zobacz więcej zdjęć