Wygraj kalendarz Anny Lewandowskiej! - ZAKOŃCZONY

REKLAMA
REKLAMA
Wygraj kalendarz Anny Lewandowskiej! - ZAKOŃCZONY

Otwórz się na zmiany z Anną Lewandowską! "Twój rok 2020. 12 kroków do pełni życia" to pięknie ilustrowany kalendarz, który możesz zdobyć w naszym konkursie!

 

 

Rok to prawdziwy skarbiec bezcennych chwil. Jak przeżyć go świadomie? Jak żyć w równowadze, spełnieniu, szczęściu i zdrowiu? W tym pomoże Anna Lewandowska i przygotowany przez nią specjalny plan na rok 2020.

Więcej informacji o kalendarzu >>>

 

______________________________________________

WYNIKI KONKURSU:

 

Egzemplarze kalendarza Anny Lewandowskiej otrzymują:

- Katarzyna L.

- Beata D.

- Małgorzata S.

 

Osoby, które wygrały, otrzymały od nas wiadomość e-mail.

 

 

 

 

Administrator danych dla celów organizacji konkursu: Grupa Interia.pl sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Krakowie, os. Teatralne 9a więcej»

• Dane kontaktowe inspektora ochrony danych: IOD@firma.interia.pl więcej»
• Cel oraz podstawa przetwarzania danych: zgoda na uczestnictwo w konkursie organizowanym przez administratora danych oraz ich przetwarzanie na warunkach wskazanych w regulaminie konkursu
• Informacje o dobrowolności podania danych: podanie danych osobowych przez uczestników jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do uczestnictwa w konkursie, w tym weryfikacji przez administratora danych, czy uczestnik spełnia warunki udziału w konkursie oraz do jego przeprowadzenia zgodnie z regulaminem konkursu
• Cofnięcie zgody na przetwarzanie danych: każdy uczestnik ma prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych i rezygnację z uczestnictwa w konkursie, co jednak nie będzie równoznaczne z tym, że przetwarzanie danych do czasu wycofania zgody było niezgodne z prawem
• Odbiorcy danych: dane mogą zostać przekazane podmiotom dokonujących na zlecenie administratora danych czynności związanych z organizacją konkursu (np. wysyłka nagród)
• Okres przechowywania danych: dane uczestników konkursu będą przetwarzane przez okres trwania konkursu, a następnie, poza danymi zwycięzców konkursu, zostaną poddane anonimizacji; dane zwycięzców konkursu będą przetwarzane po zakończeniu konkursu w celach ewentualnego wykonywania licencji udzielonej zgodnie z regulaminem konkursu, w prawnie uzasadnionych interesach administratora danych (dochodzenia roszczeń do czasu ich przedawnienia) oraz do momentu wygaśnięcia obowiązku przechowywania danych wynikającego z przepisów prawa (podatkowego i rachunkowości)
• Prawa podmiotu danych: prawo dostępu, poprawiania lub żądania usunięcia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego, a także inne prawa, których opis znajduje się tutaj»


Regulamin konkursu >>>


Redakcja Maxmodels.pl/Materiały prasowe


Komentarze (0)
Twój komentarz może być pierwszy
Więcej z: Konkursy
Zdjęcia MaxModels
Edytuj Patt_K 6.0 20 Patt_K Modelka
Edytuj Vaya Justyna 6.0 8 Vaya Fotograf
Edytuj aga-95 6.0 4 aga-95 Modelka
Edytuj Maelstorm1978 Irina - Retro Agfacolor 6.0 16 Maelstorm1978 Fotograf
Edytuj olejnikdawid 6.0 0 olejnikdawid Fotograf
Edytuj Joanm 6.0 0 Joanm Modelka
Edytuj Blue_Lodz 6.0 14 Blue_Lodz Fotograf
Zobacz więcej zdjęć