Wygraj książkę Mylène Desclaux "Francuzki dojrzewają najpiękniej"

Dodano: 02.12.2019
REKLAMA
Wygraj książkę Mylène Desclaux

Podobno najpiękniejsze, dojrzałe kobiety to Włoszki i... Francuzki. Te ostatnie są jak wino - im starsze, tym lepsze, a ich sekret tkwi nie tylko w pielęgnacji, ale i w zdrowym stylu życia. Jak dbają o siebie i jak układają relacje w domu i damsko-męskie? Czy chodzą do wróżki? Co robią w wolnym czasie i ile godzin przeznaczają na seks? Odpowiedz na konkursowe pytanie, wygraj jedną z ośmiu książek i poznaj sekret francuskiego piękna!

 

 

Cytując Leona Knabita - "młodość to nie tylko wiek, młodość to stan ducha". Od wieków doskonale wiedzą to Francuzki, a wśród nich i Mylène Desclaux, która jest autorką nie tylko bloga "Happy Q", ale również książki "Francuzki dojrzewają najpiękniej". Lektura jest jej pisarskim debiutem i odpowiedzią na to w czym tkwi sekret szczęśliwego życia po francusku. Odpowiedz na pytanie konkursowe do 16.12.2019 do godziny 23:55 i wygraj jeden z ośmiu egzemplarzy tej wyjatkowej książki.

 

 

„Jak być sexy, mając 50 lat (według francuskiej specjalistki od randkowania, Mylène Desclaux). Jej poradnik o tym, jak gładko wejść w ten wiek, stał się bestsellerem w kraju Brigitte Macron. Czy teraz Brytyjki w poszukiwaniu idealnego mężczyzny poddadzą się francuskiemu dyktatowi rozmierzwionych włosów, regularnych wizyt u dentysty i szlabanowi na majtasy sięgające po pachy?"
„The Times"

 

__________________________________________________________

 

WYNIKI KONKURSU:

 

Egzemplarz książki "Francuzki dojrzewają najpiękniej" otrzymują:

 

- kasia3

- Fruda

- Karolina Więcek

- Aneta Wojciechowska

- Dagmara

- MossyJuliet

- Joanna Kruczkowska

- Katarzyna

 

Z osobami, które wygrały skontaktujemy się przez wiadomość e-mail.

Gratulujemy!

 

 

Administrator danych dla celów organizacji konkursu: Grupa Interia.pl sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Krakowie, os. Teatralne 9a więcej»

• Dane kontaktowe inspektora ochrony danych: IOD@firma.interia.pl więcej»
• Cel oraz podstawa przetwarzania danych: zgoda na uczestnictwo w konkursie organizowanym przez administratora danych oraz ich przetwarzanie na warunkach wskazanych w regulaminie konkursu
• Informacje o dobrowolności podania danych: podanie danych osobowych przez uczestników jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do uczestnictwa w konkursie, w tym weryfikacji przez administratora danych, czy uczestnik spełnia warunki udziału w konkursie oraz do jego przeprowadzenia zgodnie z regulaminem konkursu
• Cofnięcie zgody na przetwarzanie danych: każdy uczestnik ma prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych i rezygnację z uczestnictwa w konkursie, co jednak nie będzie równoznaczne z tym, że przetwarzanie danych do czasu wycofania zgody było niezgodne z prawem
• Odbiorcy danych: dane mogą zostać przekazane podmiotom dokonujących na zlecenie administratora danych czynności związanych z organizacją konkursu (np. wysyłka nagród)
• Okres przechowywania danych: dane uczestników konkursu będą przetwarzane przez okres trwania konkursu, a następnie, poza danymi zwycięzców konkursu, zostaną poddane anonimizacji; dane zwycięzców konkursu będą przetwarzane po zakończeniu konkursu w celach ewentualnego wykonywania licencji udzielonej zgodnie z regulaminem konkursu, w prawnie uzasadnionych interesach administratora danych (dochodzenia roszczeń do czasu ich przedawnienia) oraz do momentu wygaśnięcia obowiązku przechowywania danych wynikającego z przepisów prawa (podatkowego i rachunkowości)
• Prawa podmiotu danych: prawo dostępu, poprawiania lub żądania usunięcia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego, a także inne prawa, których opis znajduje się tutaj»

 

Regulamin konkursu >>>

 

Redakcja Maxmodels.pl/Materiały prasowe

 

Komentarze (0)
Twój komentarz może być pierwszy
Więcej z: Konkursy
Zdjęcia MaxModels
Edytuj kate_ruzhenko 6.0 4 kate_ruzhenko Modelka
Edytuj kate_ruzhenko 6.0 1 kate_ruzhenko Modelka
Edytuj anz modelka: Agnieszka Popiel 6.0 0 anz Fotograf
Edytuj Tom1968 6.0 5 Tom1968 Fotograf
Edytuj kate_ruzhenko 6.0 1 kate_ruzhenko Modelka
Edytuj Ania_000 5.9 0 Ania_000 Modelka
Edytuj kate_ruzhenko 6.0 0 kate_ruzhenko Modelka
Zobacz więcej zdjęć